149 Американки наричат за здраве, благоденствие и късмет на мъничката Виктория!

  • 33 272
  • 751
# 690
Анет браво на децата за българския, пък дори и с умалителни. И мен като Winx умалителните не ме дразнят по принцип, само в определени случаи. Как е минал полета?

Зоуи ти сега се опитваш да ме накараш да се откажа и от скаридите ли? Laughing  Аз просто не обичам буболечки - каквито и да са. Имам фобия от тях. направо настръхвам цялата. За това и не мога да си представя да ги ям. Не казвам, че е нещо лошо да се ядат, който може, има смелостта и желанието - нека си ги хапва. Може и да са вкусни.  Аз не понасям пълзящи насекоми -това е. Скаридите и пр. морска храна ям, ама тя не пълзи на 6 крака, а плува. И ги ям без мустаци и пипала. Simple Smile

Гости са ми ок за около месец и половина, до два. Има малко напрежение на моменти, но и на мен ми харесва, че помагат - прибера се от работа, сготвено, подредено, децата доволни. Ми добре си е така. Сега ще идват баща ми и племенника ми другата седмица и ще останат 1 месец, ще  видим с тях как ще е, но с двете баби нямахме проблем предишните две години..



Виж целия пост
# 691
ИркаLaughing И аз съм така! Физически ми се драйфа докато гледам снимка на цикада, примерно... Отне ми доста време да се науча да ям скариди. Не че ги заобичах, но съм ок с тях. А са ми били сервирани и с глава, антени и всичко както си трябва...  Sick Та си мисля, че с известно самонавиване може и да става номера... Ако се налага, де  Laughing

А това с фобията е доста кофти... Цикадите са най-ужасните чудовища за мен. Като се сетя за 17 годишните преди време... Беше ме страх да минавам под дървета, че някоя може да падне отгоре. Та те разбирам много добре.
Виж целия пост
# 692
Цикадите са ми (и не само те) гнусни. Sick  Имахме честта със 17 годишните тази пролет, бяха се настанили по дърветата в нашият двор. Побъркваше ме пеенето им. Заради тях вместо в парка променихме рд парти на детето да е у дома.

Много си мисля за Кумон. Около нас има повече центрове за tutoring отколкото фаст фууд ресторанти. Mr. Green  Толкова се държи на образованието в наше село, че за back to school party, управата на комплекса е организирала за децата contest за есе на тема: "What do you hope to learn this school year, and what will do to help yourself achieve these goals?"  Crazy Laughing

За гостите хубаво ми е като ми дойдат, хубаво ми е и като си тръгнат.
Виж целия пост
# 693
Ми, мръщите се на някои храни, защото знаете какво е. Я, ние с Мая в Чайна таун с китайци, на китайски ресторант. Каквото ни поръчаха на местния диалект си го изядохме и останахме доволни  Laughing

Дайте акъл за  “no-chip” manicure... Как се маха това чудо? С търкане до припадък?

Леле, Бенс, това с есето сериозно ли?
Виж целия пост
# 694

Дайте акъл за  “no-chip” manicure... Как се маха това чудо? С търкане до припадък?


Памук напоен с лакочистител с ацетон на нокътя и увиваш пръста много хубаво с алуминиево фолио. След 10 мин провери един нокът как е, почва буквално сам да се отлюспва лака. Ако не е, още малко трябва да се подържи и да е хубаво опаковано. Някои лакове имат нужда преди това повърхността им да се надраска с пила. Преди да почнеш сложи обикновен вазелин или балсам за устни, мазен крем на кожичките.
Виж целия пост
# 695
MissNellie, благодаря за включването! Надявах се да избегна държането на лакочистител с минути, но явно няма как. Лошото е, че навън вали и като ме изгонят заради миризмата, ще има да си стоя в гаража  Confused
Виж целия пост
# 696
Ми, мръщите се на някои храни, защото знаете какво е. Я, ние с Мая в Чайна таун с китайци, на китайски ресторант. Каквото ни поръчаха на местния диалект си го изядохме и останахме доволни  Laughing
Подобно изживяване имах в Корея, като на всичко отгоре си бара съвсем живи и им мърдаха пипалата. Към всеки гост имаше сервитьор взема живото животно, топи го в някакви сосове и ти го дава в устата. От цялата група само двама си хапнахме.... После бях готова да се закълна че това мърда в коремът ми.... Калин тръгва на Кумон сега септември.... Похвалил се е на половин Варна че ще е ученик.
Виж целия пост
# 697
После бях готова да се закълна че това мърда в коремът ми....

Титина, представих си го толкова цветно, че ми се прищя да не бях...  Sick
Виж целия пост
# 698

За гостите хубаво ми е като ми дойдат, хубаво ми е и като си тръгнат.


Спасибо за пришли, большое спасибо за ушли Joy Така звучи на руски. Laughing

Питам една двадесет годишна девойка дали живее сама тя ми каза, че живее с майка си, при което аз я съжалих, докато Златко не добави, че и ние сме така. Laughing
Виж целия пост
# 699
MissNellie, благодаря за включването! Надявах се да избегна държането на лакочистител с минути, но явно няма как. Лошото е, че навън вали и като ме изгонят заради миризмата, ще има да си стоя в гаража  Confused

Другият вариант е ацетон на водна баня.
Както Нели е писала се изпилява повърхността на лака, за да се отнеме от блясъка след това се потапят пръстите в топъл ацетон и след това се избутват с дървена пръчица. Пада на цели люспи и нокътната плоча не е толкова наранена.  Peace

Не харесвам скариди, просто не са ми вкусни. Иначе ям всичко морско и океанско.
Буби не знам дали бих пробвала... знае ли човек...  Mr. Green
Виж целия пост
# 700
За родата, от както имаме деца и рода имаме, когато бяха моите в нас е не мога да се оплача, много ми помагаха и сега помагат, когато могат, но от другата страна като застъпи свеки втора смяна, е не е същото като мама да ти помага и това си е Whistling
Я кажете какво мислите за зелените смутита за закуска?
Виж целия пост
# 701
Еха, Titina, това се казва преживяване! Аз до скакалците ще стигна, но за друго не гарантирам  Simple Smile

Хобито на милото пак ме спаси. Извади някакви диамантени пили и 20-тина вида шкурки. Ноктите ми вече не лъщят, но се оказа, че нямам ацетон Rolling Eyes Одисеята ми ще е с продължение  Simple Smile

Как си личи, че тази вечер съм без деца и имам време за РС  Grinning

Аз съм "за" зелените смутита по всяко време на деня!
Виж целия пост
# 702
Миме, и аз кат' Атланта - зеленият нектар е супер по всяко време! Всъщност аз пия поне по три чаши пресен нектар всеки ден. Слагам най-различни зелени, червени, жълти и пр. чуци, плодове, билки/подправки, ядкови млека... Каквото ми хрумне.
Виж целия пост
# 703
Аталанта,  Фея имате ли някакви рецепти за тях или каквото има те в наличност го пускате в блендера?  Задължително ли трябва да е с мляко?
Виж целия пост
# 704
Миме, разгледай този мой любим сайт www.rawmazing.com. Ще намериш много рецепти за зелени смудита. Аз започнах спазвайки рецепти, след което преминах на импровизации тип "това има в наличност".

Не винаги ползвам ядково мляко. Често слагам комбинация от портокалов сок и вода (по 1 чаша от всяко). Така, в комбинация с голямото количество целулоза на нектара, портокаловият сок отново става бавен въглехидрат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия