149 Американки наричат за здраве, благоденствие и късмет на мъничката Виктория!

  • 33 272
  • 751
# 705
Калин тръгва на Кумон сега септември....

От колко годишни ги кумонстват? Калин не е ли на 3,5?
Виж целия пост
# 706
Тръгват от 3. Имат изисквания да могат да стоят на едно място и да държат молив. Ще има и "интервю" с инструктура за да определи на какво ниво е.
Специално за математиката съм виждала страхотни резултати само за 3 месеца.
Виж целия пост
# 707
Миме, трудно следвам рецепти, но ако се предимно зелении слагам ябълка и/или лимон за вкус и готово. Протеинови шейкове правя предимно с плодове. В pinterest също има много идеи.
Виж целия пост
# 708
Кумон съм ги заплюла ако тръгне нещо да изостава с материала.

Ние днес ходихме на плажен рожден ден и много ми хареса. Жалко че моите са със зимни рождени дни и няма да ни огрее освен ако не се преместим във Флорида. Хостовете са втора генерация ирландци и страшно много ми напомниха на мили родни спомени, големи семейства, супер приветливи и топли, алкохол беше даже замесен на детско парти и на плажа в НДж. Laughing Много добре ми подейства.
Виж целия пост
# 709
Зелените смутита -хубаво е да се помисли каква баш е целта зад тях,дали заместване на хранене,или допълване на диетата с полезности,или отслабване и пречистване (джусинг чист) и оттам назад да се мисли състав. Аз пия наред каквото ми дадат (блика дружка джурка с Витамкис),но до днес имам проблем Laughing с това,че така се поглъщат неестествено много продукти (не мога да сдъвча две връзки броколи и магданоз на едно сядане посмъртно) и че ,специално децата,добиват навика да пият сокове,което избягвам.
Виж целия пост
# 710
специално децата,добиват навика да пият сокове,което избягвам.

е, смутито не е сок въобще - поглъщаш си и целия наличен файбър. а и ако не ги пиеш смутитата 3/7, не мисля, че има причина двете връзки броколи да причиняват притеснение
Виж целия пост
# 711
... ако не ги пиеш смутитата 3/7,
какво означава това 3/7?  newsm78
Виж целия пост
# 712
... ако не ги пиеш смутитата 3/7,
какво означава това 3/7?  newsm78

три пъти на ден, 7 дни в седмицата Simple Smile
Виж целия пост
# 713
И аз съм против пиенето на сокове, защото са бързи захари. Виж, нектарите (=смудита) са на голяма почит именно заради това, че целулозата от зеленчука/плода не се изхвърля, а се изпива. Това си е заместване на ядене, но не такова от празни калории, а питателна храна в суров вид, която е лесна за консумация. Много по-практично ми е да сипя нектара в Блендър Ботъл и да го надигам по светофарите, отколкото да трябва да нарежа салата, да я подправя и да бода с вилица, докато чакам да стане зелено.
Виж целия пост
# 714
A "наяждат" ли ви тези смутита по начина по който се нахранвате с твърда храна?  Thinking ясно, че калориите присъстват...
Виж целия пост
# 715
A "наяждат" ли ви тези смутита по начина по който се нахранвате с твърда храна?  Thinking ясно, че калориите присъстват...
Едно време за мен да, сега вече не.  Blush  Но ме засищат за поне 2 часа... салата май и тя за толкова... ако се само салата от зеленчуци. Ако почна да слага и други работи - яйце, сирене, и т.н. то си става цяло ядене.
Виж целия пост
# 716
Агент, аз не пия по една чаша, а по 700 мл. В тях задължително има източник и на протеин. На практика с това не огладнявам до обяд.
Виж целия пост
# 717
Децата са малки ,за да правят разлика между гнусната оцветена вода в кутийка със сламка и смутито у дома,затова имам просто правило какво пият и то не включва горните. Заместването на хранене със сок,ако ще Супермен да го е правил,за мен,също не е правилно,и то не само на хранително ниво. Та смутита са Понякога-ОК , ежедневно-тц под моя покрив,ядем си фасулЯ на манджа,както баба ми едно време   Mr. Green
Виж целия пост
# 718
Интересни работи си обсъждате. Дай да се включа докато е време, че ще откача иначе от гледане на часовника.  Laughing

Ни смутита, ни сокове зеленчукови приемам за храна, чисто психологически. Да, чела съм за витамините и енергията и так далее - никаква разлика. На мен лично от вида на повечето зеленчукови слъджес, дето ги гледам по рецептите, ми се повдига, дори да включват само иначе любими съставки. Зеленчуци обичам да рупам, за мен работата на челюстите, езика, зъбите и прочие рецептивно-гълтателни елементи на системата са ужасно важна част от яденето и никак не ми е все едно дали кило броколи и спанак ще ги сдъвча или ще ги муцна на една глътка. На анет забележката за неестествено големите количества храна ми звучи интуитивно точно намясто.
Виж целия пост
# 719
Тъй де, не трябва да се прекалява. Аз затова правя нектар, а не сурова каша от зеленчуци. При това всеки ден използвам различни съставки. Днес, например, са спанак, пшеничени поници (wheat grass), лимон, ябълка, грозде и портокал. Утре ще са моркови с листата, краставица, червено цвекло и ванилия. В сряда - друго.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия