149 Американки наричат за здраве, благоденствие и късмет на мъничката Виктория!

  • 33 272
  • 751
# 75
Брех, Терминатор, много ми дигна акциите с това СМГ.  Laughing За съжаление аз и математиката нямаме чак толкова близка връзка (не съм ходила там). Но ако решиш пиши на лични ник и ще те добавя.

Аз веднага си пиша, че лична информация и снимки много рядко пускам във ФБ, по-скоро спамя с разни статии, та добавяйте ме, но  buyer beware дето се вика, на ваша отговорност е. Simple Smile Juturna,

Juturna, честита рожденничка, много здрава и голяма да порасте!
Виж целия пост
# 76
Ей забравих да попитам - Терминатор, нали ти каза, че продаваш никонски обективи? Какви?
Виж целия пост
# 77
Ей забравих да попитам - Терминатор, нали ти каза, че продаваш никонски обективи? Какви?

Ти какви търсиш? И аз имам една торба никонски за продаване. Някои доста редки.
Виж целия пост
# 78
Ей забравих да попитам - Терминатор, нали ти каза, че продаваш никонски обективи? Какви?

Ти какви търсиш? И аз имам една торба никонски за продаване. Някои доста редки.

Я обадете кой какво продава  Mr. Green
Виж целия пост
# 79
Аз кашмирени пуловери, дънки и обувки. Йевтино. Даже ги подарявам, защото нямам нерви да се занимавам с глупости. Laughing




Виж целия пост
# 80
Ей забравих да попитам - Терминатор, нали ти каза, че продаваш никонски обективи? Какви?

Ти какви търсиш? И аз имам една торба никонски за продаване. Някои доста редки.

Аз по принцип в момента нямам пари и за един Simple Smile На есен. Но полюбопитствах, нали рд наближава. Аз съм харесала само 85мм.
Виж целия пост
# 81
Джейн, коя от всичките 85-ци - мануална, автофокус, каква бленда?

Клер, на теб ти писах на друго място по очиларски теми, ще ти добавя и за обективите.
Виж целия пост
# 82
Аз качвам вече по редовно снимки на малките във фейса, ако иска някой да го добавя нямам нищо против,за сериали последния който гледах е Игри на тронове  страхотен е,но ще има още сезони.
Виж целия пост
# 83
Джейн, коя от всичките 85-ци - мануална, автофокус, каква бленда?

Автофокус 1.8.
1.4 ще ми дойде скъпичък, а и нямам нужда, ще го използвам само навън.
Виж целия пост
# 84
Джейн, коя от всичките 85-ци - мануална, автофокус, каква бленда?

Автофокус 1.8.
1.4 ще ми дойде скъпичък, а и нямам нужда, ще го използвам само навън.

Хубав избор. Simple Smile За мен 85-ца е първият задължителен. Д или Г?
Аз купих за приятелка в БГ 1.8Г. Имам 1.4, любов от пръв поглед.  Heart Eyes
С какво боди си?
Виж целия пост
# 85
Джейн, коя от всичките 85-ци - мануална, автофокус, каква бленда?

Автофокус 1.8.
1.4 ще ми дойде скъпичък, а и нямам нужда, ще го използвам само навън.

Хубав избор. Simple Smile За мен 85-ца е първият задължителен. Д или Г?
Аз купих за приятелка в БГ 1.8Г. Имам 1.4, любов от пръв поглед.  Heart Eyes
С какво боди си?


Искам г, гледах го ок 500$, много читава цена.

Аз снимам 99% с 50мм 1.8. Искам и него да махна и да взема 50мм 1.4г (също ок 500$), защото от този не съм страшно доволна, а и ми се иска да имам един 1.4 обектив, голям мерак, голямо нещо  Laughing

80Д е тялото.
Виж целия пост
# 86
Мишки,  ти ли са Анна?
Виж целия пост
# 87
Хиър, отговорих ти на лични   Peace
Виж целия пост
# 88
Хванахме те вече. Laughing
Виж целия пост
# 89
Цонне, язък!  Ракията още ще отлежава във фризерО.   Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия