149 Американки наричат за здраве, благоденствие и късмет на мъничката Виктория!

  • 33 272
  • 751
# 600
Момичета, ММ ще прави барбекю в събота и искам да направя нещо сладко.  Някакви идеи?  Нищо не мога да измисля.  Предишния път им правих баници разни, така че не искам да е с кори.  Благодаря предварително!

За барбекю най- вървят пресни плодове.Направи едно плато с диня ,пъпеш,ягоди ,грозде или каквито плодове вие харесвате. Simple Smile
Виж целия пост
# 601
За барбекю най- вървят пресни плодове.Направи едно плато с диня ,пъпеш,ягоди ,грозде или каквито плодове вие харесвате. Simple Smile

Ще изглежда ефектно да направи топчета от диня и пъпеш, ако и се занимава на мишки.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 602
Оставам в рамките на темата за десертите.

Току-що получих щурчените блокчета от Чапул. Тазвечершният десерт ще е приключение - първото ми съзнателно ядене на насекоми  Mr. Green

Ще докладвам своевременно.
Виж целия пост
# 603
И ние по барбекюта сме на плодове и Мишо само такова яде естествено Simple Smile

Ходихме днеска в новата клиника, говорих с тях, казаха ми да си избера шефа на клиниката за доктор, пък който е на смяна той ще го преглежда, което ме  устройва. После, ако си харесам някой определен доктор ще си искам час за него, дори да не работи с нашите застрахователи.
Както казахте, подписах някакъв документ с който им давам право да изискат досието от стария. Като се прибрах, смених доктора при застрахователя и казаха, че промяната е незабавна. Не изключвам възможността да трябва да им звъня пак, че нещо не са много в час понякога. Дано това да е всичко... и мерси за съветите   bouquet
Виж целия пост
# 604
Като се прибрах, смених доктора при застрахователя и казаха, че промяната е незабавна. Не изключвам възможността да трябва да им звъня пак, че нещо не са много в час понякога.
Задължително ли е да се звъни на застрахователя?
Виж целия пост
# 605
Отчет за енергийните блокчета от щурци.

Опитах два от трите вида. Този с джинджифил, лайм и кокос има много приятен, екзотичен вкус. Второто блокче, направено с фъстъчено масло и черен шоколад беше по-традиционно, но не така агресивно сладко, както са примерно протеиновите вафли на Клифф.

Като цяло съм изключително доволна и приятно изненадана. Децата също харесаха блокчетата. После имаше малко "ииииуууу", но без особена драма.

Третият вид (черен шоколад и кафе) ще оставя за утре, за да не прекалявам с бързите захари и кофеина.
Виж целия пост
# 606
Като се прибрах, смених доктора при застрахователя и казаха, че промяната е незабавна. Не изключвам възможността да трябва да им звъня пак, че нещо не са много в час понякога.
Задължително ли е да се звъни на застрахователя?

Аз го смених онлайн, но преди това ми казаха, ако не се отрази по акаунта до три дни да се обадя. А от клиниката искат талонче с новото име.
Виж целия пост
# 607
Аз пък се ядосвам много на нашия педиатър, защото от хаймарк твърдят, че им дължим пари (на педиатрите), а педиатрите твърдят, че не е изобщо обработен claim-a още и ще ни пратят сметка, като има такава. И така от един месец вече. От три дни завъня и оставам съобщения на един номер, който ми казаха, че отговаря за финансови въпроси, някаква Мери, която НИКОГА не си е на бюрото.

Утре ще хоствам първия си плейдейт  Whistling Цял ден суша плодове за децата.
Виж целия пост
# 608
Аз пък се ядосвам много на нашия педиатър, защото от хаймарк твърдят, че им дължим пари (на педиатрите), а педиатрите твърдят, че не е изобщо обработен claim-a още и ще ни пратят сметка, като има такава. И така от един месец вече. От три дни завъня и оставам съобщения на един номер, който ми казаха, че отговаря за финансови въпроси, някаква Мери, която НИКОГА не си е на бюрото.


Добре дошла в американското здравеопазване.
Виж целия пост
# 609
Jane, проверете вашите данните (номера и имената) от клейма, които застраховката е получила. От болницата при нас веднъж бяха сгрешили цифра от иншурънс # и застраховката не искаше да покрие, докато не разбрахме за грешката. И изписване на имена понякога бъркат.
Виж целия пост
# 610

Аз го смених онлайн, но преди това ми казаха, ако не се отрази по акаунта до три дни да се обадя. А от клиниката искат талонче с новото име.
На картата ви пише ли името на лекаря? сега погледнах моята, само  моето име и номерът на полицата е написан  newsm78

Някой знае ли подробности за някаква застраховка, голден кард или голд карт и е името. От няколко места чувам противоречива информация, та ми е интересно.
Виж целия пост
# 611
Jane, проверете вашите данните (номера и имената) от клейма, които застраховката е получила. От болницата при нас веднъж бяха сгрешили цифра от иншурънс # и застраховката не искаше да покрие, докато не разбрахме за грешката. И изписване на имена понякога бъркат.
Бенс, имаше грешка и ние я оправихме преди месец.

Според застраховката трябва да си плащаме 10 $ за всяка визита, обаче като ходя там все ми казват "ааа не, този преглед е безплатен, всичко ще ви покрият, а после хаймарк пращат извадка, че не са покрили всичко. Два пъти ходя до болницата и все ми казват, че в техния компютър няма нищо, защото хаймарк още не са просеснали клейма. Вече два прегледа, включително един от преди два месеца. Казаха ми да звъня на тази Мери, но не мога да се свържа с нея. Утре пак ще ходя до офиса им, но и вече знам какво ще ми кажат  ooooh!
Виж целия пост
# 612

Някой знае ли подробности за някаква застраховка, голден кард или голд карт и е името. От няколко места чувам противоречива информация, та ми е интересно.
Доколкото знам е за хора с ниски доходи.

Джеин, как сушиш плодове?
Виж целия пост
# 613
Абе хора, следите ли НЙ секстекстинг стори...?!? Да сте виждали скоро по-красива, харизматична и интелигентна жена на политик?!?! По дяволите, дори моят цинизъм се изчерви от срам, че този идиот съпругът и я поставя в такава грозна ситуация!

това, което аз не разбирам, агентич, е защо тя сама се поставя в тази ситуация? тя е интелигентна, красива, интелигентна жена, както ти казваш, образована, с позиция, възможности, перспектива и в състояние да реализира каквото си пожелае, добавям аз... защо стои и го търпи и прави уж нейни изявления, написани от някой друг и прочетени от нея с изкуствена усмивка на лицето??? не го разбирам... хилъри я разбрах на времето, тя преглътна всичко, но си извървя нейния път, заяви си мнението, остави си следата, както се казва, а хума? не мога да я разбера, не успявам да и вляза в кожата  newsm78... за единия уийнър??? не мога да повярвам ooooh!
Виж целия пост
# 614
Миз, мисля че историята ще има продължение не дълго след изборите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия