Звездни компромати - 177 част

  • 74 561
  • 738
# 615
Супер сте, Янтра, страхотни са ти децата!
 Израстнала съм в мноооооогодетно семейство, със сигурност ако майка ми можеше, щеше да ни бута по количките до преклонна възраст, но нямаше как, че имаше само 2 ръце.
Виж целия пост
# 616
Мая Илиева

Знам ,че за повечето хора стилът и е прекалено екстравагантен,но да си призная аз винаги много съм харесвала как се облича.
Виж целия пост
# 617
Янтре,ти си като многоръката Шива! Laughing
Много сте хубави!

Гледах Антония по Фешън канала.Всички дами,които се изказваха имаха надпис с името и професията отдолу.Само на Тоца нищо не пишеше.Явно не са разбрали,че е мис. Mr. Green
Иначе добре изглеждаше като се има предвид как можеше да се барне.
Виж целия пост
# 618
Хю Джакман на премиерата на The Wolverine в Ню Йорк. Уникален е този мъж, сякаш не старее.
Виж целия пост
# 619

Припад!  smile3544 Обаче с по-скъсена брада ще е една идея по-убав.

Лиа Мишел вече е на корица.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 620
Корицата най-вероятно е планирана доста преди смъртта на Кори Peace.
Виж целия пост
# 621
Да, преди да почине е
Виж целия пост
# 622
Ахаа, ясно.  Peace
Виж целия пост
# 623
Хю ми е любимец,ама чертичките под очичките май са станали по-дълбочки Sad
Виж целия пост
# 624
Kейт Бланшет       2 

Мел Б       2         3   

Мадона      2 
Виж целия пост
# 625
Прекрасна! Тази жена е като статуетка винаги! Heart Eyes
Виж целия пост
# 626
Ужасно хубави песен и клип от Кристина Агилера и Алехандро Фернандес - Hoy Tengo Ganas De Ti Heart Eyes
Taя мелодия не ви ли е позната? Българин я пееше, но сега не мога да се сетя кой беше. Май Орлин Горанов, но не съм сигурна. Беше отдавна и не си спомням. А тази песен нова ли е? Grinning
Виж целия пост
# 627
Ужасно хубави песен и клип от Кристина Агилера и Алехандро Фернандес - Hoy Tengo Ganas De Ti Heart Eyes
Taя мелодия не ви ли е позната? Българин я пееше, но сега не мога да се сетя кой беше. Май Орлин Горанов, но не съм сигурна. Беше отдавна и не си спомням. А тази песен нова ли е? Grinning

Веселин Маринов-Да се събудиш до мен!
Виж целия пост
# 628
Да  Grinning Ами че тя е същата? Само че на Веско е по-стара. Да нямаме прецедент тук  Joy
Виж целия пост
# 629
Ужасно хубави песен и клип от Кристина Агилера и Алехандро Фернандес - Hoy Tengo Ganas De Ti Heart Eyes
Taя мелодия не ви ли е позната? Българин я пееше, но сега не мога да се сетя кой беше. Май Орлин Горанов, но не съм сигурна. Беше отдавна и не си спомням. А тази песен нова ли е? Grinning

Веселин Маринов-Да се събудиш до мен!
Тя е да...как се бъзикахме в Ст. Град с тази песен  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия