Звездни компромати - 177 част

  • 74 561
  • 738
# 675
Момичета, знаете ли или дали ще можете да познаете чия е тази къща в Бояна?
http://m.profit.bg/news/Naj-unikalnata-kushta-v-Sofiya/nid-96687 … icid-_page-1.html
Издирвам собственика, за да се омъжа за него (шегувам се Twisted Evil).
Виж целия пост
# 676
Прекалено кичозна е тая къща за моя вкус.  Grinning

A koя е Тамара Екълстоун?
Дъщеря на собственика на Формула 1 - Бърни Екълстоун.
Виж целия пост
# 677
A koя е Тамара Екълстоун?
И на мен ми е интересно от къде се появи?
Виж целия пост
# 678
Още няколко снимки на Енчо Керязов. Много е готин. Браво на него!
Скрит текст:

С жена си:
Скрит текст:

Феноменално!
http://www.tvto.info/image.php?store=tvnews_full&id=2306

Тази снимка умишлено няма да я сложа в скрит текст:

Виж целия пост
# 679
Мда, безлична е Бланшет, супер безлична Laughing. Но пък и за какво и е на нея да е лична? Все пак не разкарва дантелки и панделки по каталози на бельо, а печели Оскари.

Малка подборка от инстаграма на Бар Рафаели, страхотна е, свежа, естествена и лъчезарна smile3544
Виж целия пост
# 680
Прекалено кичозна е тая къща за моя вкус.  Grinning

A koя е Тамара Екълстоун?
Дъщеря на собственика на Формула 1 - Бърни Екълстоун.
Мерси.
Иначе и на мен нне ми харесва тая къща, оосвен може би само градината.
Виж целия пост
# 681

Тук много ми харесва, хубава и нежна, без напластен грим и чупки и пози.
Виж целия пост
# 682
Мда, безлична е Бланшет, супер безлична Laughing. Но пък и за какво и е на нея да е лична? Все пак не разкарва дантелки и панделки по каталози на бельо, а печели Оскари.
Нима й оспорвам наградите?
Може вкусът ми да е простоват и не дотам изискан като твоя, но все пак имам право на мнение.  
Иронията... знаеш къде да си я поставиш. Peace
Виж целия пост
# 683
И мен ли ще изгониш, както разпореждаше в кралската Laughing? За поставянките се грижи около своята анатомия, моля Peace. Пък вкусът ти не ме занимава колко е простоват, но щом си рекла, няма да ти противореча Wink.
Виж целия пост
# 684
Джой, трънче съм ти, знам и не можеш да се сдържиш да не ме настъпиш. И моля те, не ми досаждай на лични, както имаш навик да правиш.  Peace Просто ми тегли един игнор, една майна и ще съм ти супер благодарна.
Никой не е длъжен да ни търпи словесните диарии в темата. И преди пак да ми се заобясняваш в любов, погледни кой пръв навлезе в пространството на другия с тъпи и иронични коментарчета.
Виж целия пост
# 685
Човек да не смее да каже, че не харесва някого, подчертавайки, че е лично мнение. Crazy
Виж целия пост
# 686
 Laughing. Споко, Тонка, размяната на лични точно с теб е загуба на време Heart Eyes.

Елена, то всичко тук е лично мнение, и изразяването на несъгласие с чуждото такова. Само в кралската тема за изказване на мнение гонят, тук просто си се хапем Grinning.

Отново Хю, този път при Джими Фалън. Яко го промотират този "Върколак" Grinning

Виж целия пост
# 687
И на мен Кейт Бланшет не ми харесва на външен вид. За таланта и нищо не мога да кажа, ама просто не ми харесва и не ми е чаровна. И други, които тук са на почит не ми харесват. За сметка на това ми харесват такива, които тук явно предизвикват  Sick Ама вкус, какво да се прави ...  Simple Smile
Виж целия пост
# 688
Крис Дженър не признава да й викат "бабо".
Тук много ми прилича на Ким. Тоест, Ким прилича на нея.
Виж целия пост
# 689
ЗлаВещица, точно това исках да кажа и аз Peace. На нея не и е задължително за професионалния успех да я харесват всички все пак.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия