Звездни компромати - 177 част

  • 74 561
  • 738
# 690
Офф, като започнете да се превъзнасяте по грозни актьори и актриси. Тя и Дж.Лоурънс или както е там има оскар, но това не ти пречеше да я наречеш селска мома, нали Джой?
Защо тогава Кейт да не е безлична за мен и много други?
Включванията ти са все едни такива неадекватни.  Stop
Виж целия пост
# 691
Атаката на двуметровата жена!!!На фона на обикновени жени, моделките изглеждат като извънземни Laughing
По-нежна ми се струва на тези снимки,много хубаво се смее Hug
Лео ди Каприо пак се усуква около някаква моделка  2  тоя няма ли да се кротне или върви по стъпките на Клууни
Според мен ще е по-скоро като чичо Джак, даже и като маниер го докарва на него. Ама на такива мъже им е простено, обожавам да го гледам Heart Eyes
Ей, с тия гащи Дженката е смехория hahahaпри този глезен, такова бедрото е ...
 Whistling
Виж целия пост
# 692
Момичета, знаете ли или дали ще можете да познаете чия е тази къща в Бояна?
http://m.profit.bg/news/Naj-unikalnata-kushta-v-Sofiya/nid-96687 … icid-_page-1.html
Издирвам собственика, за да се омъжа за него (шегувам се Twisted Evil).
Странно, лукс, лукс и печка тип Раховец в кухнята...
Виж целия пост
# 693
Момичета, знаете ли или дали ще можете да познаете чия е тази къща в Бояна?
http://m.profit.bg/news/Naj-unikalnata-kushta-v-Sofiya/nid-96687 … icid-_page-1.html
Издирвам собственика, за да се омъжа за него (шегувам се Twisted Evil).
Странно, лукс, лукс и печка тип Раховец в кухнята...

Да. Laughing На мен затова ми е любопитно кой е мистериозният собственик, който сам си е дизайнер. То има чак нещо трогателно в цялата тази кичория и в това как си е описал инвентара. Simple Smile
Виж целия пост
# 694
Момичета, знаете ли или дали ще можете да познаете чия е тази къща в Бояна?
http://m.profit.bg/news/Naj-unikalnata-kushta-v-Sofiya/nid-96687 … icid-_page-1.html
Издирвам собственика, за да се омъжа за него (шегувам се Twisted Evil).
Странно, лукс, лукс и печка тип Раховец в кухнята...
Артистичен полъх може би Laughing

Гуен Стефани, отново

Сандра Бълок, 1

Норман Рийдъс, много нечистоплътен ми изглежда на всички снимки

Скарлет Йохансон, и за нея важи горното

Оуен Уилсън

Брус Уилис

Рита Ора

прекрасната Оливия Палермо на разходка

Виж целия пост
# 695

Артистичен полъх може би Laughing


Vintage Twisted Evil
Виж целия пост
# 696
Vintage ,vintage ...но и за мен си я цял кич, ама хайде  Mr. Green
Виж целия пост
# 697
Различни термини, все една и съща ужасия hahaha
Виж целия пост
# 698


Кейт  Бланшет  зная, че има много почитателки тук, но на мен ми е абсолютно безлична и бозава

[/url]



За бозавото напълно приемам, такава е.  Grinning Макар, че на мен, специално нейната бозавост ми харесва - порцеланова дето се вика, аристократична някак. Но че е безлична, не мога да разбера. За мен безлични са лица, които не мога да запомня по никакъв начин. Не е задължително да са грозни, просто безинтересни, с нищо неизпъкващи. Например Алесандра Амброзио. Кейт видиш ли я веднъж, не можеш я забрави.
Виж целия пост
# 699
Те повечето лукс къщи у нас са ужасии.
Понеже често чета profit и зяпам тия къщурки на седмицата, на месеца и бля бля..забелязвам, че повечето са направени с адски много пари, но никакъв вкус.
Гледаш лукс лукс.. и в следващия момент някоя грозна изцепка.
Не визирам Раховеца в случая, но масово не си подбират дограмите, цветовете, дамаските и т.н.
Виж целия пост
# 700
Понеже, Мементо, и вкусът се възпитава, с течение на десетилетия понякога. А нашите богаташи са нямали време за това Laughing.
Виж целия пост
# 701
Алесандра Амброзио и на мен ми е една от безличните.Добавям и Хайди Клум  Peace

Кейт Бланшет не я намирам за кой знае колко красива,но пък ми е нежна и ефирна по един по-ретро начин  Peace Навява ми някакво носталгично спокойствие  Thinking
Виж целия пост
# 702
Още от Кейт. Аз я намирам за невероятна  Heart Eyes.
Виж целия пост
# 703
Понеже, Мементо, и вкусът се възпитава, с течение на десетилетия понякога. А нашите богаташи са нямали време за това Laughing.
Има компетентни хора към които могат да се обърнат в случая. Явно за това се свидят, важно е камъни от Индия да има. Grinning
Ето го сайта на къщата. http://casadiremina.com/homebg.html
Виж целия пост
# 704


Много любима. Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия