Кралски работи и клюки-3

  • 44 230
  • 743
# 300
Аз нямах нерви да изчета цялата 'статия', ама че врели-некипели!  Laughing
Виж целия пост
# 301
http://life.dir.bg/news/catherine-bebe-Prince-William-kralskoto- … emeistvo-14477009

"...майката на херцогинята на Кембридж Керъл Мидълтън разказала на приятели, че бебето ще е зодия лъв, а това означава, че събитието ще е след 22 юли."
Йо-хо-хо и ха-дано.  Laughing
Виж целия пост
# 302
http://www.nbp.bg/nbp/?p=13476
Виж целия пост
# 303
http://life.dir.bg/news/catherine-bebe-Prince-William-kralskoto- … emeistvo-14477009

"...майката на херцогинята на Кембридж Керъл Мидълтън разказала на приятели, че бебето ще е зодия лъв, а това означава, че събитието ще е след 22 юли."
Йо-хо-хо и ха-дано.  Laughing
Много ясно, че трябва да е лъв, ако иска да царува един ден.  Wink
Виж целия пост
# 304
Май доста се надяваме да е лъв, нищо, че ще чакаме допълнително Grinning
Виж целия пост
# 305
http://life.dir.bg/news/catherine-bebe-Prince-William-kralskoto- … emeistvo-14477009

"...майката на херцогинята на Кембридж Керъл Мидълтън разказала на приятели, че бебето ще е зодия лъв, а това означава, че събитието ще е след 22 юли."


Чудесна новина! Ще заплача! Толкова се надявах...
Голяма излагация, иначе, с тая никаква сълзлива и прекомерно емоционална зодия, дето ни напред, ни назад...
Виж целия пост
# 306
E, аз като майка на раче да споделя, че не са никак лоши деца!  Grinning Малко повече внимание искат, вярно, но пък ти се отблагодаряват с милиони целувки за това.  Peace
Виж целия пост
# 307
Абе гледайте си ги рачетата извън кралския двор, моля!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 308
Добре, че Кейт прескочи 17.07. Голямо напрежение ще е било.
Laughing И аз  си мислех същото .
Честичко  се  промъквам  да ви чета ,в очакване съм.Надявам се на лъвче.....  Party Laughing
Виж целия пост
# 309
Аз нямах нерви да изчета цялата 'статия', ама че врели-некипели!  Laughing

То това не е статия, това е цял научен труд! Няма изчитане!

Виж целия пост
# 310
Е,стига сега,няма нужда да се обиждаме на зодии-принцеса Даяна е зодия рак,нали,и е народна любимка...?
Виж целия пост
# 311
Абе гледайте си ги рачетата извън кралския двор, моля!  Crossing Arms
Ти за принцесата и ракът-цар приказката не си ли я чела?  Naughty
Виж целия пост
# 312
Абе гледайте си ги рачетата извън кралския двор, моля!  Crossing Arms
Ти за принцесата и ракът-цар приказката не си ли я чела?  Naughty

Царят е едно, принцът- друго!  Crossing Arms Има за ракът принц.
http://prikazki.com/%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%86%D1%8A%D1%82-% … 1%80%D0%B0%D0%BA/
И той в двореца като рак не е живял!
Царят е цар лъв! Naughty

Е,стига сега,няма нужда да се обиждаме на зодии-принцеса Даяна е зодия рак,нали,и е народна любимка...?

Дайте бе, дайте да се караме, че да върви темата!
Виж целия пост
# 313
Eeee, ако ще се караме, дайте да е на тема как е по-добре да роди Кейт - естествено или с цезарово!  Joy
Виж целия пост
# 314
Абе няма значение конкретният повод! Важното е дреб да фърка!
Може много теми да се предложат по случая- как ще се храни и захранва, с памперси до кога, за и против ЕБХ, бавачка върсъс баба, кое училище и т.н. За всеки има, от сърце!  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия