Глупи, ами какво да ти кажа...това нейното с беленето на ръцете няма минаване. Появява се и изчезва... Ни мога да му хвана цаката от какво се появява нито как изчезва /то пък щото много време стои изчезнало /. Поне е леко състоянието, няма го онова предишното дето здрава кожа не и оставаше по дланите. Ми писна ми... Кашлицата - и тя като че ли поотминава. Кашля още, но много рядко, обикновено по малко след като се събуди. Ще мине, къде ще ходи...
Помежду другото успях и аз да се поразболея. Уж беше леко, обаче забелязвам послединте няколко разболявия дето ги имам - все са леки, обаче после седмица поне имам проблем с дишането като легна - направо чувам как в гърлото /гърдите ми свири като дишам. Едва заспивам - тормози ме около седмица и после изчезва... Уж леко се разболявам, само някаква хрема, но в момента в който уж тръгна на оздравяване и се почва... Трябва аз да ида на лекар май, ама пусто.... То сега и да ида, май няма полза - поотмина, ще чакам следващото разболяване...
- дано всичко мине безпроблемно.

за съжаление това излизане ми коства следобедния сън на Ема, която хем не иска да спи, хем после към 8 започва да мрънка, защото е уморена. 
Ужас 

За варицелата мисля, че може да е носител, но не съм на 100% сигурна. Анди все още спи следобед, но понякога, особено уикендите като е у дома, почти не можем вече да я накараме да легне или ако легне само си почива без да спи. Пак е нещо.
А вие на 4 години шах
Май генийче си имаш ти!!
Как е сестричката ти?А малките принцеси?А ти?
.Помогнете ,моля

