Хубава тема сте подхванали да уличище,но аз не мога да се включа.Някак още ми е далечно(макар да не е така),а и тук избор няма.Исками се да е на градина до края и да си изкара детството спокойно,цял живот после ще учи.А тук като казах улилището е само едно и избор няма,но като цяло до 7 клас е добро.После Бургас.
Митко днес е на градина.Знам,че има вируси и много болни,но няма как да го гледам.Както ви казах вчера аз съм в болнични и сало лежа.От миналата сряда имам контракции,матката ми с чувствителна и бебо е много долу.Затова и лежа и най-вероятно до края ще съм така.Много ме е страх,но се опитвам да не го показвам и да не мисля лоши неща,че се панирвам.Мъжо беше в отпуска миналата седмица и ми слугува постоянно
Добре,че е той много ми помага,измъчи се.Днес и той е на работа.На мен се пада трудната задача да взема детето от градина.Не ми е минавало през ума ,че това ще ми е трудно но и това ми дойде на главата Само се моля всичко да е наред с бебо и мен пък времето минава.

Хариелка,питам таб понеже имам спомен,че ти лежа през втората бременност,колко време ти трябваше после да се възстановиш от лежането?Аз доста се схващам.
Това е за сега от мен.

Доникъде съм. Ако ще е държавно, засега имам два варианта, които обмислям - 32-ро СОУ, където сме учили аз, сестра ми и баща ми. Има сантиментална стойност + е от добрите гимназии в София. Второто е 73-то - Втора немска май се води, което е близо до нас, но с огромен наплив и трудно влизане... 
, колкото и да ми е трудно да го повярвам. При нас децата тръгват на 6 год. на даскало(няма преду4илищна), но първият клас е лежерен, децата не са кой знае колко натоварени.
Снощо по тел. почти през сълзи ми вика "мамо, кога ще си ме вземете?"