Леле Алегория,то дошло:)Великденското ви подаръче,колко хубаво:)Защо секцио ще раждаш,нямам спомен да си казала,а може би и баткото е бил секцио и затова

При мен нещата не са цвете,но неса и толкова страшни както ме наплашиха.Плацентата ми е ниска,но не е превия.Малкия се е обърнал с главичката на долу.Казаха ми,че има още време до термин и може и плацентата да се вдигне или бебо да се завърти,но това е ясно.За сега не може да се каже на 100% как ще се ражда.Мен лично много ме е страх от секциото,но ако има нещо дори и минимално,което да е подвъпрос го предпочитам пред това да е нормално и да се закучат нещата,дано всичко е наред и с двама ни

Митко го водихме на лекар и той е добре,малко настинал и затова има хрема,която понамаля значително от гранулките.Дано се оправи напълно и понеделник да е при децата,че удова му е скучно.Иначе той е в един период на непослушание,дето му казвам.Пълен е с енергия и прави лудории и като му се скарам ми отговаря
Чао за сега
Днес беше 5-ти ден да не е акала и не ми издържаха нервите, ползвах термометър и се облекчи, милото. Казаха ми за някакви "мини клизми", които някои лекари много препоръчвали, било щадящо и т.н., но моята логика ми каза е като ще й слагам вода я Д-то, то почти като да й бръкна с Т и така и направих. Сега сигурно ще купя Лактулоза (която давах и на Анди когато се запече на абсолютно същата възраст!!) и да видим дали ще се регулират нещата...
,че не си се отказала от кърменето и не си започнала с АМ.Сподели по точно какви са били крутите мерки,че кърмата ти се върна.Браво на малкото момиченце,че е пораснало и все така да ти наддава.

Моите проблеми с кърменето бяха повече със Софи, отколкото с Лизи, но съм горда със себе си и това, което успях да направя за тях. Софи се отби на 10 месеца самичка, а Лизи аз я отбих на 1,7г.

... та ако някой може да препоръча добър невролог в София за изследване на Паркинсон, моля да ми пише на лични. В Ст Загора нито техника имат, нито ми вдъхват доверие.
По силна и напориста личност не съм срещала...винаги да си толкова силна и успешна
Дано всичко да върви добре