
Аз съм болна. Така зверски се тръшнах, че ми е много криво.
Предполагам Андичка ме е заразила. Добре че тя го изкара супер леко и за 1-2 дни. Аз обаче легнах 3 дни с 39+ Ц температура, гнойна ангина, от чиито болки не мога да спя и за красота - ужасяваща мигрена, особено първите два дни ми идеше наистина да умра! Днес поне нямам Т, но другото продължава, а си останах сама с Лизи, а утре и с Анди. Мъжът ми по командировки, а родителите ми заминават за чужбина. Добре че беше мама 3 дни гледа и мен, и Лизи, и Анди (тя беше у тях вечерите). Сега само се моля Лизи да не го прихване!!
Оф, толкова ги чаках тези почивни дни, за да най-накрая идем до К-к, а то... дали ще стигнем въобще не знам.
И времето каква шега ни изигра...Дани, благодаря за милите думи!
Не знам дали съм чак толкова силна и упорита, вероятно само за някои неща, но това е дълга и сложа тема.
Може просто "Тема 33" ИЛИ "духват ПЕТАТА свещица" и така всяка година. 
Хариелка, радвам се, че така позитивно започваш да гледаш на жиовта, наистина в името на семейството ти се налага и се радвам, че лека-полека правиш опит.
А за питката не се и съмнявам, ти отдавна си си мераклийка в кухнята.
За въображаемите "пломби" пак ме шашна! Весели празници на вас, момичета!





По между другото питката ми стана страШотна!
За втори път я правя и пак успях.
Прекрасна новина! Живот и здраве ще бъдеш горда мама на двама!