ВЕЛИКО ТЪРНОВО

  • 100 815
  • 738
# 165
Здравейте, извинявам се, че нахлувам така в темичката. Искам да попитам знаете ли кога  или къде мога да проверя, дали ще има звук и светлина на Царевец. Началото на август бяхме с моя мъж, но не можахме да гледаме тогава. Сега сме решили да си направим едно пътуване пак към Велико Търново, но ако можем и да разберем за шоуто и да съчетаем. Благодаря предварително.

Ето страницата им във Фейсбук - можеш да следиш или да попиташ там. Снощи също имаше  Simple Smile
Все още ли пускат само светлините без звук, защото ако е така не си заслужава да ходим тази година да го гледаме.От както спряха озвучаването не е същото шоу.
За 6 септември със сигурност ще има.
Виж целия пост
# 166
Момичета чухте ли за новата придобивка на старата столица ?  Laughing

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1136150

Мисля,че идеята е много симпатична  Peace
Виж целия пост
# 167
Някой да знае добра и бърза шивачка в района на картала.За корекция на дрехи ми трябва.
Виж целия пост
# 168
Здравейте, извинявам се, че нахлувам така в темичката. Искам да попитам знаете ли кога  или къде мога да проверя, дали ще има звук и светлина на Царевец. Началото на август бяхме с моя мъж, но не можахме да гледаме тогава. Сега сме решили да си направим едно пътуване пак към Велико Търново, но ако можем и да разберем за шоуто и да съчетаем. Благодаря предварително.

Ето страницата им във Фейсбук - можеш да следиш или да попиташ там. Снощи също имаше  Simple Smile
Все още ли пускат само светлините без звук, защото ако е така не си заслужава да ходим тази година да го гледаме.От както спряха озвучаването не е същото шоу.
За 6 септември със сигурност ще има.

rosinau., за звук не зная - минахме вечерта с колата. Не знаех, че в последно време има само "светлина" без "звук"  newsm78
Виж целия пост
# 169
Здравейте, извинявам се, че нахлувам така в темичката. Искам да попитам знаете ли кога  или къде мога да проверя, дали ще има звук и светлина на Царевец. Началото на август бяхме с моя мъж, но не можахме да гледаме тогава. Сега сме решили да си направим едно пътуване пак към Велико Търново, но ако можем и да разберем за шоуто и да съчетаем. Благодаря предварително.

Ето страницата им във Фейсбук - можеш да следиш или да попиташ там. Снощи също имаше  Simple Smile
Все още ли пускат само светлините без звук, защото ако е така не си заслужава да ходим тази година да го гледаме.От както спряха озвучаването не е същото шоу.
За 6 септември със сигурност ще има.

rosinau., за звук не зная - минахме вечерта с колата. Не знаех, че в последно време има само "светлина" без "звук"  newsm78

ПРЕДИ ВРЕМЕ ПУСКАХА СМО СВЕТЛИНИ, ИМАЛО МНОГО ОПлаквания от живущите наоколо.Сега не знам как е, за това питам.
А за влакчето не е нова новина Simple Smile .Знае се още от пролетта, но сега стартира тези дни.Мисля че и в темата по-рано съм пускала информация.
Виж целия пост
# 170
Звука е за тези, които са си платили. Вкарват ги в църквата и там им го пускат.
Виж целия пост
# 171
И в х-л Янтра може да се гледа със звук.
Виж целия пост
# 172
МОЛЯ ВИ ПРЕПОРЪЧАЙТЕ МИ ДОБЪР ДЕТСКИ ПСИХОЛОГ В ВТ БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
Виж целия пост
# 173
А аз моля да ми препоръчате добър детски стоматолог. Ако може и такъв, който приема спешно, още утре. Вече 3-та седмица стоматоложка в нашия град лекува детето, но проблема не минава, дори и венеца се наду и сигурно има гной, защото тази вечер забелязах бели точки върху подутия венец. Така че ми се иска спешно да я види добър стоматолог. Моля помагайте с координати!  Praynig
Виж целия пост
# 174
А аз моля да ми препоръчате добър детски стоматолог. Ако може и такъв, който приема спешно, още утре. Вече 3-та седмица стоматоложка в нашия град лекува детето, но проблема не минава, дори и венеца се наду и сигурно има гной, защото тази вечер забелязах бели точки върху подутия венец. Така че ми се иска спешно да я види добър стоматолог. Моля помагайте с координати!  Praynig
Д-р Сиракова 0887149688, 062 615428, но незнам дали ще се отзове в неделя.  Нашият син беше със същия проблем и след доста мъки с д-р Тихова д-р Сиракова реши проблема само с 3 посещения.
Виж целия пост
# 175
Здравейте,включвам се да се представя на 25 години съм и ми предстои да стана майка.Тъй като обсъждате полезни теми и да ви следя.
Колкото до автобус 110 тръгва не от царевец,а от Стария завод Мавриков.
А до звук и светлина наистина преди се чуваше вкъщи а сега не.Много е тъпо ако наистина няма звук то се губи целия замисъл.
Виж целия пост
# 176
Здравей, Кикси и аз чакам бебче  Grinning Grinning
Виж целия пост
# 177
ее kadrova4kata ти си няколко крачки пред  мен Simple Smile
Виж целия пост
# 178
Е, да  Laughing Laughing ама ще се подкрепяме, че други бременни в търновската тема не съм видяла  Hug
Виж целия пост
# 179
Аааа, не, не, тук съм  и аз Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия