ВЕЛИКО ТЪРНОВО

  • 100 815
  • 738
# 180
Ето като се заговорихме и ще се съберем повече бремелинки  Joy Joy Grinning
Виж целия пост
# 181
Добре дошли на бременните мами  Hug

Искам да Ви попитам къде в нашия град има гимнастика за малки момичета?
Виж целия пост
# 182
Искам да Ви попитам къде в нашия град има гимнастика за малки момичета?

Колко малки?
Калояна Крумова (ако искаш телефон на лични) e много добър треньор по спортна гимнастика. Със сигурност взема 5-6 годишни дечица. За по-малки не знам.
Виж целия пост
# 183
Аз се ослушвам за балет, че нашият вече няма да функционира. Споменаха ми само за пионерския дом, някаква информация, координати имате ли? Иначе знам за балета в младежкия...
Виж целия пост
# 184
Искам да Ви попитам къде в нашия град има гимнастика за малки момичета?

Колко малки?
Калояна Крумова (ако искаш телефон на лични) e много добър треньор по спортна гимнастика. Със сигурност взема 5-6 годишни дечица. За по-малки не знам.
Благодаря!
Виж целия пост
# 185
Е, да  Laughing Laughing ама ще се подкрепяме, че други бременни в търновската тема не съм видяла  Hug

 Ехооо...  wavey
Виж целия пост
# 186
Юле, художествена гимнастика води Савина Ганчева на Стадиона. Започват от 4-5 годишни. Направо идете на място да погледате и да попитате.  Peace

Наде, в училище Патриарх Евтимий една дама от великотърновския балет към театъра водеше курсове за деца, но нямам актуална информация за часове и дни. Ще се опитам да разбера повече.  Peace

нкузманова, за мен Даниела Малакова е добър детски психолог. Координати можеш да намериш от училището за родители "Хепи мамс".

Добре дошли на бъдещите мами!  wavey
Виж целия пост
# 187
Е, да  Laughing Laughing ама ще се подкрепяме, че други бременни в търновската тема не съм видяла  Hug

 Ехооо...  wavey
Какво да кажа, събрахме се, е досега ви нямаше  Simple Smile
Виж целия пост
# 188
Марте, ще ми е полезна информацията, ако научиш нещо, свиркай  Peace На Камбанките кога им почва сезонът, знаеш ли?
Виж целия пост
# 189
Е, как ще няма бременлинки? Wink Воала, още една Simple Smile

Елица ох-все-й-забравям-фамилията Mr. Green води балет в нашата градина и има школа в Патриарха. Сега като започнат занятия ще я разпитам Wink
Виж целия пост
# 190
Е, как ще няма бременлинки? Wink Воала, още една Simple Smile



Аууу, честито!  bouquet
Не знаех....Лека бременност и още по=леко раждане!
Виж целия пост
# 191
Здравейте! Искам да попитам, знаете ли някъде в града да се продава натурална къна? Не искам Афродита или пък индийката с точката, а истинска, чиста, натурална къна
Виж целия пост
# 192
здравейте,момичета  Simple Smile да попитам ,надявам се ще сте ми полезни-препоръчайте ми хубаво място за правене на рожден ден детски,кръщене ,където да има къде да играят и малки деца : )))
Виж целия пост
# 193
здравейте,момичета  Simple Smile да попитам ,надявам се ще сте ми полезни-препоръчайте ми хубаво място за правене на рожден ден детски,кръщене ,където да има къде да играят и малки деца : )))
Където беше Смехолндия, в Марно поле, сега са нови съдържателите. Имат горе зала за забаввления на малките  с аниматор. Ако е хубаво времето и сте навън, има батут и др. забавления. Кетъринг. Готино е.
На Пишмана са направили зала, страхотна е, има и там неща за хапване. Проучи как на теб ще ти хареса и весел празник!
Виж целия пост
# 194
nahodkata, ако ще е скоро рождения ден, според мен най-добре навън - например сладкарница Неделя.
При Пешо Морския е много удачен вариант, ако сте възрастни с деца. Имат огромна поляна, детски кът на открито, разни каручки за катерене.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия