ВЕЛИКО ТЪРНОВО

  • 100 821
  • 738
# 255
Ето малко инфо за цирка :

Цирк БАЛКАНСКИ гостува във :

Велико Търново 26 Sep 2013 - 05 Oct 2013
...
Спортната площадка до магазин БИЛА , Велико Търново
ПОНЕДЕЛНИК ПОЧИВЕН ДЕН !
Представления от:
16.30
и
19.30
Цени на билетите :

Деца до 3 год. (БЕЗ право на място ! ) - 3 лева

Детски билети от 4 до 10 години ( с право на място) - 10 лева

Билети за възрастни взависимост от сектовра 15-30 лв.


https://www.facebook.com/CircusBalkanski?ref=stream
Виж целия пост
# 256
Здравейте!
Ето една полезна информация за зъбките, в която има и списък на детски стоматолози Peace

http://www.borbabg.com/?action=news&news=28757

Избирам частна занималня и езиков курс за Лили. Специално за курса ми е чуденката. Ще започнем с английски език и се чудя между Алианс и Интелекти. Всяко мнение ще ми е от полза, така че давайте!  Peace

А някой учил ли е италиански език в Алианс? Аз съм го учила като ученичка и искам да си го припомня и да си вдигна нивото. Много е приемлива цената в Алианс, но дали си струва все пак?  newsm78
Виж целия пост
# 257

Избирам частна занималня и езиков курс за Лили. Специално за курса ми е чуденката. Ще започнем с английски език и се чудя между Алианс и Интелекти. Всяко мнение ще ми е от полза, така че давайте!  Peace

Мога да се включа само по въпроса с езиковия курс:

ABC Английски Езиков Център за Деца
https://www.facebook.com/ABC.English.Centre
Нямам преки впечатления, но деца на мои приятелки ходят там и са страшно доволни.

Относно Интелекти - ако курсовете се водят от Петя, горещо препоръчвам. За другите преподаватели просто нямам наблюдения.
Виж целия пост
# 258
Ето малко инфо за цирка :

Цирк БАЛКАНСКИ гостува във :

Велико Търново 26 Sep 2013 - 05 Oct 2013
...


Юхууу  smile3533 Мисля да отида  Laughing Laughing (Неизживяно детство)  tooth
Дали продажбата на билети ще започне от деня  newsm78 И да попитам някой с по-голям опит в ходенето на цирк - дали ще се вижда добре и от местата за по 20 лв. или си е най-добре централно с/у входа на артистите за 25 лв. Като цяло не ми става ясно от схемата все пак какъв е капацитета  ooooh!
Виж целия пост
# 259
.
Виж целия пост
# 260
Деси, в нашата градина от тази година ще има английски език, ще го водят от Алианс, но още не са почнали и нямам впечатления  Peace

Другата седмица ще идва и Нешка Робева с "Кармен от факултето"  в Спортната зала Simple Smile
Виж целия пост
# 261
Добро утроо Simple Smile Аз от рано да питам, някоя мама има ли наблюдения от педиатърката на картала? че не и знам името, сега като излизам ще видя на рекламата как се казва... Усмихнат ден за сега от мен  Grinning
Виж целия пост
# 262
Сияна за д-р Е.Бургова ли питаш?
bg/veliko-tarnovo/na-zumba-0df6msgrabo.
Някой да е ходил в този клуб мнения моля ?
Искам да подаря на близка валчер за танците ,но не познавам никои от този клуб .
bg/veliko-tarnovo/na-zumba-0df6msgrabo.
Виж целия пост
# 263
YSMIV4ICA да за нея Simple Smile
Виж целия пост
# 264
Благодаря за темата, Моник!   bouquet

И да използвам възможността да ви поканя и тук в благотворителния магазин на Фондация "Приятели". Намира се на бул. България 29 Б (входът между офисите на р-нт Щастливеца и аутлетът на Адидас). Работното време е сряда и петък от 10 до 16ч. В събота от 10.30 до 15ч. аз ще ви очаквам там Simple Smile

И малко повече за самият магазин: тук можете да дарите непотребни свои вещи (дрехи, играчки, съдове, книги, спално бельо и всичко друго, което се сетите) или да закупите на съвсем символична цена някои от наличните артикули. 100% от набраните средства отиват за каузите на фондацията (повече информация за тях има на сайта ни: http://priatelivt.com/), a дарените вещи отиват при нуждаещи се хора (институции и частни лица).

Благодаря предварително на всички, които имат желание да се включат Simple Smile
Това е идеалната възможност,която търся!Ще ви посетя задължително.С Марти се работи много леко и приятно и ще се радвам пак да се видим.
Виж целия пост
# 265
Чудесно и аз имам една голяма чанта с дрехи и се чудех на кой дом да я даря, но ето тук е мястото, където ще влязат в употреба. Чудесна инициатива Simple Smile Поздравления
(само немога да се ориентирам къде е - аутлет на Адидас се сещам до бившия Нептун)
а всъщност има ли значение колко са големи дрехите, дали са на детенце или на голям човек?
Виж целия пост
# 266
Бежанския проблем става все по-голям, на тях също може да дарите останали дрехи и вещи. Ето линк към ФБ група: https://www.facebook.com/groups/362407180543656/438049156312791/ … t=group_activity#!/humanitarian.aid.bg?fref=ts
Виж целия пост
# 267
Сияна А., да, става дума точно за Аутлета до х-л "Нептун". Заповядайте утре (петък) от 10 до 16ч. В събота също ще се постарая да съм там (от 10 до към 13ч.), макар че все още не съм сигурна, че ще успея. Работим и в сряда от 10 до 16ч. Няма значение дали дрехите (вещите) са за деца или за възрастни, нуждаещи се има от всички възрасти. Благодаря за добрите намерения!  Peace

писихриси, благодаря за милите думи   bouquet
Виж целия пост
# 268
няма да успея за утре, но се надявам за др седмица да успея Simple Smile)
Виж целия пост
# 269
Здравейте, пак съм с молба. Трябва ми майстор, който се занимава с гипсокартон - окачени тавани и т.н. Благодаря ви, предварително!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия