ВЕЛИКО ТЪРНОВО

  • 100 816
  • 738
# 240
Аз също ти отговорих на ЛС. Аз лично съм в подобно положение и мисля да ходя до колкото мога на лекции, а изпити сигурно няма да дочакам, понеже ще раждам края на ноември най-вероятно  Laughing Laughing. Ако има някой взел помощта да каже дали е имал проблем, че съм чувала, че се заяждат от социалните.

Така или иначе ноември е средата на семестъра, като отидеш или пратиш някой за документ няма как да ти иска заверена книжка или изпити  Peace
Виж целия пост
# 241
Вълшебство и аз на това се надявам  Grinning, макар че може да подавам документи декември като излезе акта за раждане и тогава да взема уверението, но то пак е същото.
Виж целия пост
# 242
Дали ще има 3Д шоу в неделя  newsm78 newsm78 Май виждам информация само за Звук и светлина  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 243
Някой ако дава квартира за момиче, студентка 1-ви курс , да ми пише на лични, ако може./или ако знае за друг да дава/Мерси!!
Виж целия пост
# 244
Мисля, че на 22 септември обикновено има звук и светлина и заря.
Виж целия пост
# 245
Дали ще има 3Д шоу в неделя  newsm78 newsm78 Май виждам информация само за Звук и светлина  Rolling Eyes

Няма да има  Peace Ето програмата :

http://veliko-tarnovo.net/novini/programata-za-denya-na-nezavisimostta.html

А на 20.09 /утре/ се организира Нощ на самоводската чаршия  Wink
Виж целия пост
# 246
Благодаря за информацията за програмата на 22.09.   bouquet Дано да не вали Praynig

Много се радвам,че има толкова бременелки в темата Hug

Аз пак имам дрешки за подаряване-че уж не се каня за трето.... Изцяло са за момиче-2 тениски, 2 бодита с дълъг ръкав, 1 сукман, 2 памучни панталона и 1 памучно елече, което е в комплект с единия панталон. В много добро състояние са, за възраст 6-9 до към 12 месеца Peace

Мислех да ги нося в благотворителното магазинче на "Приятели", но предпочитам да ги дам лично на някой, който има нужда Peace

Междувременно търся от къде да купя обувки от естествена кожа за момиче-22номер. От Спорт Депо и Дайхман се напатих вече с "марковите" им боклуци, така че отпадат от списъка  Naughty
Виж целия пост
# 247
Привет!Дали знаете от къде мога да купя голям дървен шах и табла в едно-като старите модели,в нета има много,но ми се искаше от тук да си намеря,дали някой знае магазин в града,че малкия видя такава при познати и много иска такава.Мерси предваритерно.
Виж целия пост
# 248
desi много е хубаво,че подаряваш дрешки,с малко дете винаги влизат в употреба Simple Smile
Виж целия пост
# 249
dessy encheva, много е хубаво, че подаряваш неща. Ние уж ще сме с момиченце, но не е 100% сигурно, много се крие  Laughing Laughing. За обувки ест. кожа провери ли на магазинчетата около Акваята, първото, което е на първата сграда май е за детски обувки, до него за дамски и мъжки ест. кожа и на Акваята пак са същите. Моето семейстов от там все си купуваме обувки и ботуши.
Виж целия пост
# 250
Здравейте,забравих да попитам знаете ли къде кастрират безплатно кучета,че имам една красавица а в момента нямам възможност да отделя 100 лева за това.
Виж целия пост
# 251
Привет!Дали знаете от къде мога да купя голям дървен шах и табла в едно-като старите модели,в нета има много,но ми се искаше от тук да си намеря,дали някой знае магазин в града,че малкия видя такава при познати и много иска такава.Мерси предваритерно.

Има по левчетата, на 5-то авеню и  в магазините за сувенири, особено по към старата част на града   bouquet
Виж целия пост
# 252
Привет!Дали знаете от къде мога да купя голям дървен шах и табла в едно-като старите модели,в нета има много,но ми се искаше от тук да си намеря,дали някой знае магазин в града,че малкия видя такава при познати и много иска такава.Мерси предваритерно.

Има по левчетата, на 5-то авеню и  в магазините за сувенири, особено по към старата част на града   bouquet
  Мерси,ние от левче купихме,но не го харесва,ще търсим голяма дървена табла,ще проверим надолу,мерси!
Виж целия пост
# 253
Здравейте момичета довечера е вечер на ,,Самоводската чаршия,, .От колко часа ще е ?И какви изяви ще има ?
Видях и  обява за цирк от 26.09 мисля ,че беше за Балкански.


Виж целия пост
# 254
Здравейте момичета довечера е вечер на ,,Самоводската чаршия,, .От колко часа ще е ?И какви изяви ще има ?
Видях и  обява за цирк от 26.09 мисля ,че беше за Балкански.


http://sever.bg/%D0%97%D0%B0%D0%B1%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D1%8F%D0%B2 … pickedPerson.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия