ВЕЛИКО ТЪРНОВО

  • 100 815
  • 738
# 135
Здравейте,
Знаете ли дали при постъпване в детска градина във Велико Търново се иска документ за платени данъци?

Не съм чувала да искат, просто ако не са платени данъците таксата е двойна.

Почти съм убедена, че това е незаконно. Преди 2 години, когато го решиха, майки заведоха дела. Някой знае ли как се развиха нещата?
Виж целия пост
# 136
И в момента следят за данъците.
Виж целия пост
# 137
Благодаря на всички за отговорите! На сайта на общината не пише да се искат подобни бележки за данъците при прием в градина или ясла, но колко е актуална информацията не знам. На 2-ри ще стане ясно.
Хубав и спокоен ден на всички!
Виж целия пост
# 138
Това с данъците и таксите за ДГ и на мен ми го разясниха, когато записах малката на ясла. Не знам до колко е незаконно-колкото е незаконно да таксуват бебета без карти в градски транспорт. Ако Общински съвет го е решил, няма мърдане. От друга страна, Общината си бави едни плащания към едни хора за една много добре свършена работа, обявява си обществени поръчки и накрая си определя някакви суми, които са далеч по-ниски от спечелените оферти, корупцията е навсякъде и изобщо метла си трябва там-масова метла и подмяна #Cussing out

За добър УНГ бих определила д-р Пеева. Внимателна е, не пести от изследвания и знае къде да насочва свои пациенти, ако трябва да се извърши преглед, изследване или някаква по-специфична процедура. Работи в Поликлиниката, на 3 етаж Peace
Виж целия пост
# 139
И аз съм доволна от Пеева. newsm10
Виж целия пост
# 140
..... Ако Общински съвет го е решил, няма мърдане. ......

Няма такова нещо, ако вземе решение, което противоречи на закон, има мърдане.
Виж целия пост
# 141
Здравейте, днес водих спор и искам да видя дали наистина съм била права. Знаете ли дали доктор Кьорчева може да бъде избрана за педиатър на бебе или дете? Имам впредвид не да се ходи при нея с направления, а тя да води детската консултация и т.н.
Виж целия пост
# 142
Здравейте, днес водих спор и искам да видя дали наистина съм била права. Знаете ли дали доктор Кьорчева може да бъде избрана за педиатър на бебе или дете? Имам впредвид не да се ходи при нея с направления, а тя да води детската консултация и т.н.

Не може. Тя е сключила договор със ЗК като специалист-педиатър, не като общо практикуващ лекар.
При нея само с направления за педиатър, или на частно.
Виж целия пост
# 143
Здравейте, днес водих спор и искам да видя дали наистина съм била права. Знаете ли дали доктор Кьорчева може да бъде избрана за педиатър на бебе или дете? Имам впредвид не да се ходи при нея с направления, а тя да води детската консултация и т.н.

Не може. Тя е сключила договор със ЗК като специалист-педиатър, не като общо практикуващ лекар.
При нея само с направления за педиатър, или на частно.

И аз така мисля, но днес две майки в парка твърдяха, че техни приятелки ходели при нея на консултации. Както обикновено се получава, отново е било развален телефон. newsm53
Виж целия пост
# 144
Здравейте, днес водих спор и искам да видя дали наистина съм била права. Знаете ли дали доктор Кьорчева може да бъде избрана за педиатър на бебе или дете? Имам впредвид не да се ходи при нея с направления, а тя да води детската консултация и т.н.

Не може. Тя е сключила договор със ЗК като специалист-педиатър, не като общо практикуващ лекар.
При нея само с направления за педиатър, или на частно.

И аз така мисля, но днес две майки в парка твърдяха, че техни приятелки ходели при нея на консултации. Както обикновено се получава, отново е било развален телефон. newsm53

И моя приятелка ходи всеки месец при нея на консултации с бебето, но естествено си плаща. Peace
Виж целия пост
# 145
Здравейте!
Някой може ли да препоръча от личен опит фирма за професионално почистване с изпиране на място на мокет/килим?
Много благодаря и хубав ден!
Виж целия пост
# 146
Zdraveite,dami...neznam ot kade da zapochna...nakratko-po stechenie na obstoqtelstvata (rabotata na supruga mi) se ozovahme sas sina mi vav Turnovo, tuk si nqmam nito edna priqtelka,koeto e ujasno depresirashto i da vi kaja chesno na chovek mu se iska da ima normalni kontakti sas hora s obshti interesi, ta ako ima mami koito se chuvstvat kato men shte se radvam da mi pishat na lichni... Embarassed
Виж целия пост
# 147
Здравейте, искам да попитам някоя от Вас утоплявали се на гас, успявате ли да се стоплите (цялото семейство не обичаме особено жега) и какви долу-горе са месечните ви сметки. Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 148
Наши съседи са на газ.За две стаи и домакински уреди месечната такса им била към 200лв. през зимата.Ако радиаторите ви са хубави ще се утоплявате,но за повече помещения ще е и по-голяма сметката.На мен ми се вижда скъпо, за други не знам.
Виж целия пост
# 149
Здравейте, искам да попитам някоя от Вас утоплявали се на гас, успявате ли да се стоплите (цялото семейство не обичаме особено жега) и какви долу-горе са месечните ви сметки. Благодаря ви предварително!

Относително е.Зависи от колко квадрата ще се топлят,ще се ползва ли за готвене,бойлер,какво е жилището,има ли изолации,какъв е котела,радиаторите и т.н.
На нас ни предстои да отопляваме 150 кв. и на зима ще имам по точна информация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия