ВЕЛИКО ТЪРНОВО

  • 100 818
  • 738
# 555
   Сърдечно БЛАГОДАРЯ моарейнcoolcool
Виж целия пост
# 556
   Сърдечно БЛАГОДАРЯ моарейнcoolcool

Моля, за нищо.  Simple Smile
Виж целия пост
# 557
Момичета, бебето се роди   bouquet Не мога да повярвам, че мина вече, вкъщи сме, живи и здрави за щастие. Черпя ви по случая  cook , на Кадровачката много късмет, ти нали си сега след мен, мила  Hug
Виж целия пост
# 558
Честита радост мама Гали,да ви е жива и здрава малката принцеса Simple Smile как така си пропуснала темичката Бъдещи мами от Велико Търново 2013-2014 заповядай да споделиш миговете от раждането Simple Smile
Виж целия пост
# 559
    mama_gali да ви е живо и здраво бебчето!Мнооого да ви радва!

Виж целия пост
# 560
Момичета, бебето се роди   bouquet Не мога да повярвам, че мина вече, вкъщи сме, живи и здрави за щастие. Черпя ви по случая  cook , на Кадровачката много късмет, ти нали си сега след мен, мила  Hug
Да ти е живо и здраво бебчето  Hug  bouquet, да, аз съм след 8 дни, мерси за пожеланието   Hug  bouquet
Виж целия пост
# 561
и от мен, честито бебче, да ви е живо и здраво и само радости и красиви моменти Simple Smile
Виж целия пост
# 562
Честито бебе и от мен! Hug
Че и други чакаме, браво!
Виж целия пост
# 563
Честито бебче на mama_gali!!!  Heart Eyes Да ви носи много радост и любов!  Hug

Момичета, моля ви, препоръчайте ми един УНГ, вече не знам с кого да се консултираме.Иринков казва, че е за махане третата сливица на сина ми, Бечилов казва, че не е.Но ето сега за тази година има 8 отит, през изминалите две години има по 5-6 отита на година.Правим ларингити, две-три гнойни ангини тази година.Казват, че третата сливица не е увеличена въобще.Преди година д-р Куцаров също беше казал да махаме третата сливица, но нещо не мога да му се доверя, страхувам се от неговото мнение, защото той на всички казва да махат третата сливица на децата си....
Виж целия пост
# 564
Честито бебче, mama_gali! Много е хубаво с две, много!!

Росина, бих те посъветвала да потърсиш мнение извън Търново. Нямам опит с УНГ, но потърси в Плевен или София. Не се занимавай с тукашните "специалисти".

Виж целия пост
# 565
mama_gali, браво! Да сте живи и здрави двете и всички покрай вас Simple Smile Радвай се на всеки миг, че не знаеш колко бързо ще порасне.
Виж целия пост
# 566
mama_gali, честито! Да расте здрава и щастлива Simple Smile
Виж целия пост
# 567
Честито бебче, mama_gali! Много е хубаво с две, много!!

Росина, бих те посъветвала да потърсиш мнение извън Търново. Нямам опит с УНГ, но потърси в Плевен или София. Не се занимавай с тукашните "специалисти".


Този Куцаров нали работи в Авис Медика в Плевен.Днес ще правим изследване за AST, защото се съмняват, че може от тази бактерия да прави тези инфекции.И Белчилов каза, че дори да се махне сливицата, тази бактерия, ако я има в кръвта ще си прави отит след отит.Един от признаците е, че много го болят и крачетата. Sad
Виж целия пост
# 568
Здравейте. Препоръчайте ми ушен лекар във  Велико Търново. Бебето ми за втори път е с отит. Преглежда го педиатър, но ми се иска да отидем и на специалист.
Виж целия пост
# 569
Здравейте. Препоръчайте ми ушен лекар във  Велико Търново. Бебето ми за втори път е с отит. Преглежда го педиатър, но ми се иска да отидем и на специалист.

Мааалко по-нагоре от твоя пост са изброени трима.
Въпрос на личен избор кой ще предпочетеш. Еднозначен отговор кой е "най", като за всеки лекар, няма. Куцаров работи и в Плевен /това го споменавам, понеже според някои това го поставя едно стъпало над другите/.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия