Днес в корема ни подритва, а през НОЕМВРИ сладко ще ни се усмихва! Тема 11

  • 26 307
  • 729
# 225
И ние сме на ток, климатици и конвектори , а в хола сега правим и камина, ама е за гъзарлък, та основно на ток.
Виж целия пост
# 226
Привет  Hug
Имам един въпрос....мислим след 10-тина дни да ходим на море ама не знам с каква козметика да се мажа  newsm78 кожата ми е много бяла и само да ме погали слънцето и ставам като раче  Tired  всяка година купувам различни ама нц..не става,само веднъж бях много доволна от един спрей на гарниер..имах страхотен тен и много бързо потъмнях с него.Обаче не ми се вярва да е подходящ за бременни този спрей...та ако някоя мама знае нещо да сподели,че още не съм търсила по магазините   
  bouquet
Виж целия пост
# 227
Чика ,честит ти мъж     bouquet

За отоплението - ние живеем в голяма къща, която се отоплява с климатици, но точно на етажа и мястото , на което сме с ММ  е с конвектори на ток.
За имената- казала съм вече,че ММ измисли и беше много въодушевен и аз съгласих, то как да откажеш при такова въодушевяване  ooooh! Ние чакаме момченце, което ще носи името Денис. Споделете и вие какви имена сте избрали?
За спането - нашата спалня е малка.Място за кошарата на малкия човек ще има,но аз май съм за варианта ако покрай бебето не може да се спи , то ММ да е на дивана във всекидневната.И ние винаги си се гушкаме вечер и разбудим ли се и не сме гушнати, търси. другия и пак се   Hug Но ММ все пак ходи да изкарва пари за нас и ще ме е жал за него.Аз нали така или иначе ще будувам и ще полагам необходимите грижи, той за какво ще ми е за морална подкрепа..и после да е като труп цял ден на работа .Разбира се ако се налага ще ме отменя.И все пак и Надето подкрепям,защото всеки е  с различни разбирания и виждания за нещата.Разбирам и твоя принцип Peace
Мен никой не ме отрази за изследванията , но пак да кажа и попитам. Излезе ми в урината нарядко бактерии и опалесценция на белтък . На някой да му се е случвало?



Виж целия пост
# 228
Здравейте на всички!  Hug
И аз съм на мнение, че всеки си има някакви принципи и кой както иска, така ще живее.....според мен това не е спор, а по-скоро различни мнения по един въпрос..
Ние също обичаме да гушкаме с ММ, но в крайна сметка, ако не се наспива....няма да го задължа да остава при нас, макар че той работи през нощта и смятам, че няма да се налагат такива промени, кой къде да спи  Laughing
Относно имена на бебчетата - ние все още не сме стигнали до единодушно решение, аз предлагам нещо, той не го харесва и обратното... Joyно има време, смятам че ще го измислим newsm17
Отоплението ни най-вероятно ще е на парно, защото в Дания повечето къщи и апартаменти са така!
А сега искам малко да се оплача, че днес нещо не се чувствам добре - аз по принцип съм си с ниско кръвно, днес по обяд пих кафе с кола и докато го пиех си бях ОК, но после нещо се разтреперих и сега ми е такова и ми се гади, та малко се притесних,...кръвното си измерих и беше 110/65 Rolling Eyes
незнам от какво е, дали е от жегата ....притеснявам се!Има ли други с такива оплаквания?

Приятен ден на всички мами   love001Hug
Виж целия пост
# 229
Лелеее, какъв спор сте заформили  Mr. Green  Mr. Green
Аз също за отделното спане. Много е изтощително да реве едно бебе по цяла нощ. Дори и да поспиваш през деня. Каката ревеше по цяла нощ до една година и с мъжа ми бяхме като съквартиранти, но пък той трябваше да работи, за да си купим апартамента. Повярвайте после всичко се забравя.  Hug
Но на третата нощ рев, ти идва да го изхвърлиш през прозореца.  Mr. Green
Затова в бебешката стая, предвиждам и еденично легло за мама.  Laughing Когато се налага да съм на близо.
paulina7  50-ти фактор на Виши. Дори беше на промоция 27-28лв. с лусион за след плаж. Но наистина не се изгаря. Ако пък ти е много може да си вземеш и 30-ти.
Аз също съм много бяла, за разлика от останалите в семейството, но според мен това е марката.
За отоплението и ние сме с климатици на всякъде. Отначало ми беше терсене, но сега свикнах. Особени зимата, така сушът бързо дрехите. Вечер простирам в хола преди да легна и сутринта всичко е сухо.  Laughing
Виж целия пост
# 230
Рейни, аз имах бактерии, при мен са от бъбреците, песъчинки, за да се разбере какви са се пуска стерилна урина, не се притеснявай, сигурна съм, че всичко е наред. За другото не знам какво е, най-добре си питай док и си пусни една стерилна да си спокойна Simple Smile

За плажа, аз от години си купувам плажно масло за деца, без значение марката! Хем са висок фактор и пазят, хем са детски и няма да имаш притеснения в момента Simple Smile
Виж целия пост
# 231
И аз не мисля, че има спор относно кой къде ще спи, просто всеки си изказва личното мнение.

Относно отоплението, ние ще разчитаме изцяло на парно, надявам се да не правим космически сметки. Досега не сме го пускали много, само в най-студените дни, тъй като апартаментът е сравнително топъл и като ни няма цял ден, а вечерта се завием с юргана не ни е било студено.

Виж целия пост
# 232
Привет  Hug
Имам един въпрос....мислим след 10-тина дни да ходим на море ама не знам с каква козметика да се мажа  newsm78 кожата ми е много бяла и само да ме погали слънцето и ставам като раче  Tired  всяка година купувам различни ама нц..не става,само веднъж бях много доволна от един спрей на гарниер..имах страхотен тен и много бързо потъмнях с него.Обаче не ми се вярва да е подходящ за бременни този спрей...та ако някоя мама знае нещо да сподели,че още не съм търсила по магазините   
  bouquet
Това, което ти е написала Рони е абсолютно вярно-детските мазила са най-сигурни. Ние с детето сме бели като сиренце и първите години като беше малка ползвах NIVEA 50+ i GARNIER 50+ и колкото и да се пържем...си оставахме бели hahaha От две години реших поне малко здравословен тен да хванем и намалих фактора-GARNIER 30+ i NIVEA 20+...обаче пак си оставаме бели. Угодия няма Mr. Green
Виж целия пост
# 233
Ние ще се отопляваме с конвекторна печка Simple Smile до сега аз винаги съм била на парно, но в новия дом няма, затова се надявам да ни е топло. Направихме доста стабилна изолация та дано и тя задържа топлината Simple Smile
За спането, аз обичам да си спим двамата, но ако бебо е много ревлив няма да имам нищо против да се премести в другата стая ако ММ не се чувства комфортно. Все пак на др ден ще е на работа цял ден а аз дори и да не съм се наспала сигурно ще мога да отделя няколко часа за това през деня Simple Smile
Виж целия пост
# 234
Благодаря за отговорите  Hug сега се ровя и разглеждам....толкова марки и видове,чее  ooooh! явно ще търся нещо детско с 50+ че дори и да се крия пак намира начин да ме жарне  Tired
Виж целия пост
# 235
Здравейте момичета, върнах се от пулмолога  . Новините не са кой знае какви, с 2 думи гинеколога ми е бил прав, че мога да слагам само едното лекарство, добре, че го послушах, разрешиха ми до 8 пъти на ден и с една дума ще си тегля до края и това е. Няма какво друго да направя  , важното е на бебо да му е добре, уж каза, че няма да навредя, ако не надвишавам тази доза.
Аз още не знам пола, но имената са избрани  Simple Smile Кристиян или Кристина  Simple Smile
Виж целия пост
# 236
Здравейте мамчета! И аз да напиша нещичко по многото въпроси. За името понеже ще ни е момче ще е на дядовците и на двамата (малко старомодно, но името ни харесва) Иван. За отоплението на климатик ще сме и аз съм чувала че не е много хубаво но пък ако нещо се разколебаем винаги можем да вземем нещо като печка или радиатор маслен например. За отделното спане спорове не сме имали, но имахме спор кой от коя страна да спи. Понеже леглото е лепнато за стената и аз още от началото преди да забременея спя от вътрешната страна та сега ми се иска да спя от външната ама нъцки...на мъжо не му харесва Grinning и каза че ако трябва на земята ще спи като се наложи но не отвътре и не в друга стая. Има моменти дето си похърква и направо откачам та на няколко пъти съм го изритвала да спи в кухнята на дивана и той понеже е в унес и не се дърпа.
Момичета на вас краката ви отичат ли вече? Защото моите да а и взеха да ме наболяват страшно много Sad
Целувки на всички
Виж целия пост
# 237
Здравейте и от мен Simple Smile
За отоплението - в спалнята сме с конвектор и мисля, че е много подходящ за случая Simple Smile Това, което по-скоро ме притеснява е, че миналата зима имахме проблем с влагата, макар и малък, донякъде свързан с простирането вътре. Когато затворим вратата на спалнята вечер, на сутринта стъклата бяха изпотени, не знам от дишането ни, от друго ли...
За спането заедно или отделно - нямам твърда позиция, но си мисля, че ако таткото по цял ден е на работа, е редно да се наспи добре.
Рейни, аз имах в резултатите си опалесценция. Единият ми АГ ми изписа неоренал, но това беше по-скоро заради множеството урати, които също показа излседването. Другият ми каза да огранича солта. В новото си изследване имам направо положителен белтък, днес АГ ми каза една седмица да не ям нищо солено и пак да направя изследването. Иначе за нактериите в урината -от началото на бременността имам 3 пуснати стерилни, в общото изследване на 2 пъти ми излиза наличие на бактерии, но при посявка (която е показателна в случая), излиза чиста Simple Smile
И сега да ви запитам за това, което много ме тревожи днес - от микробиология на вл.секрет излезе наличие на стрептококи, без уточнение от кой вид. Ще слагам една седмица антибиотик вагинално Sad Доста ми е притеснено, някоя от вас със сходен опит може ли да сподели как са протекли нещата при нея? Иначе предните ми 2 микробиологии бяха чисти.
Хубава вечер ви желая  Hug
Виж целия пост
# 238
rainbowgirl - за бъктерии се пуска стерилна урина, а другото не съм сигурна какво е, най-добре се консултирай с доки.
Виж целия пост
# 239
Аз съм на път да се откажа да пиша тук в този форум и тази група, защото забелязвам, че вече 2-3 пъти отправям запитване тук по разни и неразположения и не получавам почти никакви съвети, мнения и препоръки и започвам да си мисля, че тук има няколко на брой дами, които се знаят по-добре и някак си само за техните неща се коментира повече. Не, че се сърдя нещо, но някак си го приемам лично Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия