STOKKE колички, мнение от личен опит!

  • 153 884
  • 783
# 450
Здравейте момичета Simple Smile
Може ли малко мнения за Стокке Скуут?
...И ако някоя от вас продава Стоки, да свирка Simple Smile
Виж целия пост
# 451
Скоро си купих Стоки Скуут, но още не мога да кажа окончателно мнение, тъй като ще е ползвам, живот и здраве, след два месеца. Wink Иначе е много компактна, което беше основното ми изискване. Сгъва се заедно с коша и без проблем може да влезе в багажник на малка кола. Количка е супер маневрена и много лесна за употреба - всичко е измислено като за малоумни. Grinning Според мен във вида, в който се предлага не е много подходяща за новородено, тъй като няма пълно легнало положение. В момента чакам да ми доставят софтбега, който ще служи за тази цел. Simple Smile
Виж целия пост
# 452
Момичета, нуждая се от помощ и съвет. Харесала съм си  Stokke Xplory, но кошът е 6+. Има бебешка възглавничка, с която става за новородени. Какво представлява тази възглавничка? Как се използва? Има ли пълно легнало положение? Бебето ще се роди през април. Дали не е по- добре да взема кош за новородено?
Виж целия пост
# 453
Коша за новородено ползвах до 6 месец. Правихме доста дълги разходки и за мен е незаменим. Допълнителната възглавничка, както и кошчето от кола биха били удачни за разходка един път на 2-3 седмици.
Виж целия пост
# 454
Аз също ползвах кош за новородено и подкрепям горното мнение. За мен поне е необходим. Дъщеря ми е родена май и цялото лято изкара в количката навън.
Виж целия пост
# 455
И аз съм ЗА коша за новородено  Peace
Виж целия пост
# 456
Благодаря ви, момичета. Ще търся с кош за новородено.
Виж целия пост
# 457
Скоро си купих Стоки Скуут, но още не мога да кажа окончателно мнение, тъй като ще е ползвам, живот и здраве, след два месеца. Wink Иначе е много компактна, което беше основното ми изискване. Сгъва се заедно с коша и без проблем може да влезе в багажник на малка кола. Количка е супер маневрена и много лесна за употреба - всичко е измислено като за малоумни. Grinning Според мен във вида, в който се предлага не е много подходяща за новородено, тъй като няма пълно легнало положение. В момента чакам да ми доставят софтбега, който ще служи за тази цел. Simple Smile

Здравей, искам да те попитам кой точно softbag си поръчала, че на мен в два магазина ми показаха два различни с 200лв разлика в цената, ако може линк да ми дадеш. И аз ще я поръчвам Scoot, че ни е много малък багажника, а и много ми хареса. Благодаря ти Simple Smile
Виж целия пост
# 458
Уау....как така с 200лв. разлика...че той струва 100лв. Laughing Поръчах този http://bebemax.eu/index.php?section=ITM&itemid=680 , даже сега ми направи впечатление, че е по-скъп с 16лв. Поръчах го миналия месец, нямаше наличен и трябваше да чакам. Днес ми  звъннаха, че е пристигнал и в четвъртък го очаквам.
Виж целия пост
# 459
На мен точно това ми препоръчаха в premaman / където бях очарована от внимание/, но с мъжа ми се разходихме и до 9+, където адски нелюбезно ми обясниха, че за новия scoot, било 330лв, затова попитах Simple Smile))
Виж целия пост
# 460
Здравейте, моля за съвет дали си заслужава покупката на чувалчето за седналия кош?
Синът ми е на 7 месеца и тепърва го местя в седалката, до сега ми беше много удобно да е в легналия кош, защото си спи и е на топло и завет. Вече обаче иска да гледа и ще го слагам в седалката. Струва ми се обаче, че ще му е много студено само по космонавт в него. От друга страна - ако е в чувалчето, то нали е само до кръста, нагоре какво се слага - яке ли?
Виж целия пост
# 461
Здравейте, моля за съвет дали си заслужава покупката на чувалчето за седналия кош?
Синът ми е на 7 месеца и тепърва го местя в седалката, до сега ми беше много удобно да е в легналия кош, защото си спи и е на топло и завет. Вече обаче иска да гледа и ще го слагам в седалката. Струва ми се обаче, че ще му е много студено само по космонавт в него. От друга страна - ако е в чувалчето, то нали е само до кръста, нагоре какво се слага - яке ли?
Ние сме така, без чувалчето а с дебело одеалце, вътре завито и не се вижда..........А иначе пак  сме облякани с ескимос
Виж целия пост
# 462
Здравейте търся си Стокке  Експлори в3 или в4 - с летен и зимен кош. Може даже и столче изи слееп, за да не търся отделно. Ако някоя мама ще продава в близките месец два моля пишете на лични.
Исках да питам на гаранцията/ фактурата пише ли номера на рамата, защото ще я купувам 2ра ръка и искам да съм уверена, че не е някое китайско менте?
Също така какво точно съдържа чантата за повиване?
Виж целия пост
# 463
Беба е на 11 м.и човалчето и покрива почти гърдите. Под него слагам пухкаво топло одеало. Облечена е по дънки и яке. Според мен чувала си заслужава инвенстицията,непромокаем е,пази от вятър и топли. Детето свободно си държи ръцете и е подвижно  Peace
Виж целия пост
# 464
Много съм доволна и аз от чувалчето,купувай без да зе замисляш..)))
 Edna_Me4ta ,ппродадох моята преди няколко месеца,с гаранция със всичко,дано намериш по скоро,запазена количка..)))
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия