STOKKE колички, мнение от личен опит!

  • 153 884
  • 783
# 465
Здравейте, момичета! Търся Stokke Xplory V4. Реших вече, това е моята количка. Но нова ми в малко скъпа и търся втора ръка - цвят, подходящ за момче. Ако някой  ще продава до месец- два, да ми пише на лични.
 И имам един  въпрос - Понеже количката ще е  употребявана, как да позная, че не е Dsland ? Четох, че и на нея пише Stokke. Има ли нещо, което  отличава Stokke и да доказва, че е оригинална?
Виж целия пост
# 466
Здравейте, момичета! Търся Stokke Xplory V4. Реших вече, това е моята количка. Но нова ми в малко скъпа и търся втора ръка - цвят, подходящ за момче. Ако някой  ще продава до месец- два, да ми пише на лични.
 И имам един  въпрос - Понеже количката ще е  употребявана, как да позная, че не е Dsland ? Четох, че и на нея пише Stokke. Има ли нещо, което  отличава Stokke и да доказва, че е оригинална?
Има да, сериен номер,който е на количката,с този номер,тя би трябвало да е регистриране в сайта на STOKKE за гаранция..))))И касовия бон..))) Peace
Виж целия пост
# 467
Здравейте търся си Стокке  Експлори в3 или в4 - с летен и зимен кош. Може даже и столче изи слееп, за да не търся отделно. Ако някоя мама ще продава в близките месец два моля пишете на лични.
Исках да питам на гаранцията/ фактурата пише ли номера на рамата, защото ще я купувам 2ра ръка и искам да съм уверена, че не е някое китайско менте?
Също така какво точно съдържа чантата за повиване?
Да на рамата и на фактурата трябва да пише един исъщ номер, но и да е регистрирана в саита на стоке за да важи гаранцията........
Виж целия пост
# 468
Здравейте! Много, ама много съм доволна! Днес си поръчах Крузито, но само с летния кош! Сега си търся кош за новородено за Стоки Крузи. Търся също чанта за количката, поставка за чаша и чадърче.
Интересува ме и нещо друго... комарникът и дъждобранът от летния кош, стават ли за коша за новородено? Ако не стават, ще търся и дъждобран за кош за новородено... Мисля, че нищо друго няма да ми е необходимо, но вие ще кажете!
Виж целия пост
# 469
В смисъл ''търсиш''- втора употреба ли?
Виж целия пост
# 470
Здравейте, момичета .... имам един такъв въпрос към вас ... момиченцето ми е на година и 4 месеца и всеки момент чакаме да се роди другото бебче ... имам количка stokke xplory, проблемът е че когато я кУпувах сестра ми имаше столче be safe easy sleep, но то се оказа страшно тежко и почти не го използвах ... сега обаче непременно трябва да си купя столче за кола, виждам, че be safe easy go e super leko i mislq da si gi kupq ... iskam da pitaam obache adepteri trqbva li da kupuvam ili to si pasva na kolichkata  i bez adapteri ili sashtestuva li nqkakvo stolche za stokke xplory, koeto pasva na kolichkata bez da se kupuvat adapteri .... blagodarq vi predvaritelno Simple Smile
Виж целия пост
# 471
Армира, да... Пък може и нови, но на по- добри цени Simple Smile
Виж целия пост
# 472
Благодаря за помощта!  Дано да се появи сега и подходящата количка.
Виж целия пост
# 473
Момичета, количката ми дойде! Страхотна е! Остана само беба да се роди!
В крайна сметка си поръчах и кош за новородено! Сега търся чанта, чадър и поставка за чаша. Чантата и чадърът да са бейдж меланж! Такъв е летния кош, а бебешкия го поръчах червен, за да не омръзват цветовете!
Виж целия пост
# 474
Момичета, количката ми дойде! Страхотна е! Остана само беба да се роди!
В крайна сметка си поръчах и кош за новородено! Сега търся чанта, чадър и поставка за чаша. Чантата и чадърът да са бейдж меланж! Такъв е летния кош, а бебешкия го поръчах червен, за да не омръзват цветовете!
Хайдеее честита да ви е и безаварийно   bouquet
Пожелавам ти леко раждане и беба да се радва на комфорта   bouquet
Виж целия пост
# 475
Честито! С усмивки да си я ползвате.  Heart Eyes
На мен също ми предстои да поръчам, термина ми е април, само се чудя още за цвета, като се колебая между beige melange и black melange. Сякаш клоня към beige, защото ще ми е по-лесно да комбинирам след това с летните и зимни китове, чантата ще отива на почти всички цветове. Какво бихте ме посъветвали вие?
Виж целия пост
# 476
Момичета, тьрся текстилен сет за Стоке - грьб, сенник с козирка и борд. Проверих в София- само с порьчка и то след 2 месеца. Идеи? Сьгласна сьм и на употребяван, предвид високата цена на нов.
Виж целия пост
# 477
Момичета, имате ли отзиви за Дсленд, защото гледам, че я избягвате, а цената ми се струва много изгодна 1690 лв. с всичко, а стоук излиза към 2500,което ми е много, а не ми се иска използвана. Бих се радвала на всякаква информация,ако я има и някъде по евтино също Simple Smile
Виж целия пост
# 478
Имам, много им падат гумите, развалят се, нестабилни са, също има разлика при бутането, което не е в полза на Дсланд. За 1600лв може да си купите достатъчно хубава друга количка, защо ви е реплика, при това некачествена?
Виж целия пост
# 479
Да, не ми трябва реплика. Аз бях останала с впечетление, че си е отделна марка, ама като разбрах как всички я водят реплика се отказах. На мима ксари се спрях, сега гоня промоции Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия