STOKKE колички, мнение от личен опит!

  • 153 883
  • 783
# 480
Здравейте,
Бях писала, че търся количка. Е вече имаме много си я харесвам / Експлори В3/ и я взехме в пълен комплекс- зимен, летен кош, кошче за кола Изи Слееп, 2те чанти с подложка за повиване, поставка за чаша, чадърче и зимно чувалче.
На сайта на Стокке не можах да видя къде се проверява гаранцията. Видях къде се регистрира нова, но имам фактура с касова бележка и емаила от регистрираната гаранция разпечатан от предните собственици.
Сега ще чакам нашият бебчо да се роди жив и здрав и да почваме с разходките  Laughing
Виж целия пост
# 481
Здравейте,
Бях писала, че търся количка. Е вече имаме много си я харесвам / Експлори В3/ и я взехме в пълен комплекс- зимен, летен кош, кошче за кола Изи Слееп, 2те чанти с подложка за повиване, поставка за чаша, чадърче и зимно чувалче.
На сайта на Стокке не можах да видя къде се проверява гаранцията. Видях къде се регистрира нова, но имам фактура с касова бележка и емаила от регистрираната гаранция разпечатан от предните собственици.
Сега ще чакам нашият бебчо да се роди жив и здрав и да почваме с разходките  Laughing

Има,има на сайта се пише и то излиза  Peace
Със здраве да си я позлвате,много разходки и само усмивки с бебчо,чакаме да се похвалиш на термин   bouquet
Виж целия пост
# 482
Може ли линк към това къде се проверява гаранцията?
Предварително благодаря
Виж целия пост
# 483
Здравейте, искам да попитам дали са ви сменяли шасито и ако да, дали вкл. и гумите към него? Имах няколко проблема.. дръжката ми се скъса, количката започна много да скърца и една гума над спирачката се скъса.... днес ми изпратиха ново шаси, понеже си е в гаранция, но са ми сложили старите гуми от старото, а не  нови...  дали да им званя пак или гумите не включват...  newsm78
Виж целия пост
# 484
Не съм чела предните постове,в  тая  тема!Съвсем случайно попаднах,но споделям, от личен опит-Това за мен е най-неудобната количка!Като дизайн,много ми харесваше,и си я поръчах,но се наложи да  я продам,понеже детето ми постоянно плачеше в  нея(вероятно,защото беше свикнал в по широка количка,преди да взема Стоке!
1.Много е тежка,и заема  много място в багажника на колата(ако ти е  малка колата,абсурд,да се събере).
2.Трудно я сгъвах!
3.Адски неудобна,ако детето ти е  в летния кош,и е свикнало да заспива по корем.
4.Може да е маневрена,но следващата количка,която купих-направо се родих с  нея.
Стоке-то,са го направили,като дизайн добре,но неудобна!!!Това е моя мнение Peace
Виж целия пост
# 485
Здравейте, искам да попитам дали са ви сменяли шасито и ако да, дали вкл. и гумите към него? Имах няколко проблема.. дръжката ми се скъса, количката започна много да скърца и една гума над спирачката се скъса.... днес ми изпратиха ново шаси, понеже си е в гаранция, но са ми сложили старите гуми от старото, а не  нови...  дали да им званя пак или гумите не включват...  newsm78

На мен са ми сменяли шасито и точно така си направиха. Дадоха ми ново шаси и си сложих моите гуми. При мен проблема беше с дръжката, не можеше да се регулира, можеше да стои или в най-долното положение или в най-горното. Също така си спомням, че имах проблеми и с коша за новородено, много бързо го оправиха, но пак така дадоха ми нов кош без текстилите и си сложихме старите.
Аз съм с crusi, преди един месец родих ,и вече използваме количката в пълния й състав. Очаквах каката да се инати, че ще е на "долния етаж", но много добре го прие и много й харесва в това столче. Също така очаквах количката да стане много тежка с двете бебета и с двата коша, но не е, пак си се управлява така лесно. Като минус остана само, че в багажника на количката почти не остана място.
Виж целия пост
# 486
Ясно.. значи гумите не покриват гаранцията. Simple Smile
Виж целия пост
# 487
Ползваме количка Stokke дадена ни от познати. Забелязах, че едната задна гума е скъсана.  Къде могат да ми сменят гумата? Става ли да се залепи при гумаджии  newsm78
Виж целия пост
# 488
Aз срязах задна гума и си я смених с нова, от 9+.  Peace
Виж целия пост
# 489
 Колко излезе смяната и колко време отне?   bouquet
Виж целия пост
# 490
Смени си я мъжа ми, аз я поръчах по и-нет гумата. За минути става, мисля, че беше на щипки.  Peace
Виж целия пост
# 491
Момичета присъединявам се и аз, и аз съм една от всички които харесват много стоук  Експлори, сега не съм гледала още в3 или в4. В началото съм на разглеждането на модели колички, за това ще ме извините ако не съм точна в наименованията, въпреки че изчетох всичко тук. Имам няколко въпроса. Бебо ще е зимно бебе, ще се роди октомври месец, да отбележа че ми е първа бременност и не съм на ясно с всичко, за това от рано разглеждам. Количката стоук е наистина скъпичка, но ми харесва много дизайна и от това което изчетох има много мнения за така наречения зимен кош, които е до 6 м.Мисля, че зимата, няма къде да ходя с бебече на 2 или 3 месеца, пък ако толкова ми се наложи, нали може за кратко време в коша за кола, той става ли с легнало положение- 100%? Летния кош, които е за над 6м. също става ли в легнало положение на модел  Експлори.. и последния ми въпрос, ако не си купя зимен кош за тази зима, няма ли да ми потрябва за следваща примерно, при което ще сме вече година и месеци или ще е малък вече. За студа трябва да сме в летния кош ако зимния е малък за следваща зима? Много объркано стана, но в моята глава е така Simple Smile)) Защото да дам толкова много парички за зимен кош, при положение че не се знае дали изобщо ще го сложа в него....
Виж целия пост
# 492
Кошовете не са точно зимен и летен а за новородено до 6месеца и след 6 месеца когато бебето вече моге да седи. Аз препоръчвам и двата коша едва ли няма да излезате цяла зима. Сталчето за кола не длсе препоръчва за продължително седене. Поне до колкото знам
Виж целия пост
# 493
В момента видях и колички DSLAND, които на външен вид са същите, качеството ли е по ниско,има ли мамита с такива колички и има ли впечатления?
Виж целия пост
# 494
Защо да не излизате зимата? В коша за новородено и зимен чувал моето бебе всеки ден беше навън. Навън децата спят чудесно и се каляват. Не сме излизали само при силен вятър, много ниски температури и непроходими от сняг улици. А за зимата, когато ще сте над една година няма как да се съберете вече в този кош, а е и абсолютно неподходящо и безмислено. Седящият става и легнал, но не е подходящ според мен за много малко бебе.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия