STOKKE колички, мнение от личен опит!

  • 153 884
  • 783
# 120
iN eterNo neL Cuore , доставиха ли ти една гума или са комплект? Каква е цената? На мен така и не ми писаха...  #Cussing out
Виж целия пост
# 121
Аз си изпатих и от гумата и от коланите ... нито едно от двете НЕ покрива гаранцията ...  разправяла съм се и с Долче Вита и с 9 + ... С две ръце препоръчвам магазин 9 + много любезни хора и веднага ти обръщат внимание, не те мотат.  Wink

Хм, на мен преди година и половина без проблем ми смениха колана (този между крачетата) в 9+  newsm78 Спомням си, че тогава четох специално гаранцията и за коланите НЕ пишеше, че не се поемат от гаранцията (т.е. би трябвало да се покриват от гаранцията). За гумите и за текстилната част пишеше, че не поемат, ако дефектът е възникнал в следствие на износване.
Виж целия пост
# 122
Лаленце,според теб има ли някакво значение за гаранцията на количката според зависи от къде си я взел?
Ако я вземеш от бебемакс,можеш ли после в случай на нужда да се обърнеш към 9+?
Виж целия пост
# 123
Лаленце,според теб има ли някакво значение за гаранцията на количката според зависи от къде си я взел?
Ако я вземеш от бебемакс,можеш ли после в случай на нужда да се обърнеш към 9+?
Според мен си важи за всички обекти,няма причина за да не важи,и се води също  международна ако е регистрирана в сайта на Стокке..)))
Виж целия пост
# 124
Благодаря ти Hug
Искам  да си я взема от 9+,но те нямат промоцията с подарък стол за кола.Чудя се дали да ги изчакам да я пуснат и те или не.. newsm78
Виж целия пост
# 125
Мисля ,че ще пуснат сега за Коледа,аз тогава я взех миналата година  Peace изчакай,те няма да свършат,какъв цвят избра?АЗ си поръчах чувалче днес  Simple Smile
Виж целия пост
# 126
Мерлински, и ние бяхме срязали гумата наскоро! В нашия случай - купувана е от 9+, но след година ползване сцепихме едната задна гума, от малка дупчина зейна кратер Laughing . Въпреки, че имаме регистрация за удължена гаранция, от Бебемакс не можаха да ни помогнат /и си бяха прави хората/, защото не разполагахме с гаранцията, издадена от другия магазин /някъде я бяхме запиляли/ и ни посъветваха да се обърнем към нашия продавач. Така и направихме, но добре, че пазехме бележката за платен аванс, на другия ден от София ни изпратиха оборотна гума и ето, че трети месец си бутам количката с нея, а уж трябваше да пристигне нова след месец... Другата седмица ще им звъним да питаме какво става Rolling Eyes Нова гума, мисля, бяха казали 100 лв, че струва Peace Съветът ми към всички ползватели на Стокке е да си регистрират продукта в сайта им за удължената гаранция колкото се може по-ското след датата на покупката /отнема минути/ и да си пазят гаранцията от продавача тук Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 127
Мисля ,че ще пуснат сега за Коледа,аз тогава я взех миналата година  Peace изчакай,те няма да свършат,какъв цвят избра?АЗ си поръчах чувалче днес  Simple Smile
Ох,много се колебая..Ако не я пуснат ще изпусна втора такава промоция сега Crossing Arms
В бебемакс са останали само 3 бр столчета за кола и при тях също свършва Tired
Виж целия пост
# 128
Мисля ,че ще пуснат сега за Коледа,аз тогава я взех миналата година  Peace изчакай,те няма да свършат,какъв цвят избра?АЗ си поръчах чувалче днес  Simple Smile
Ох,много се колебая..Ако не я пуснат ще изпусна втора такава промоция сега Crossing Arms
В бебемакс са останали само 3 бр столчета за кола и при тях също свършва Tired
Ааааа взимай тогава,гаранцията си важи,ще питаш подробности  Peace
Виж целия пост
# 129
Здравейте, момичета!

Записвам се в темата да ви следя! Харесвам количката и възнамерявам на пролет живот и здраве да бутам точно нея!
Виж целия пост
# 130
Мисля ,че ще пуснат сега за Коледа,аз тогава я взех миналата година  Peace изчакай,те няма да свършат,какъв цвят избра?АЗ си поръчах чувалче днес  Simple Smile
Ох,много се колебая..Ако не я пуснат ще изпусна втора такава промоция сега Crossing Arms
В бебемакс са останали само 3 бр столчета за кола и при тях също свършва Tired
Ааааа взимай тогава,гаранцията си важи,ще питаш подробности  Peace
Аааа лошо Лаленце Joy Joy Joy
Подстрекателка Mr. Green Heart Eyes Hug
Благодаря! Hug
Виж целия пост
# 131
 Joy
Виж целия пост
# 132
Здравейте! Искам да попитам, дали има някой който да си продава чувалчето?

Хубав и усмихнат ден!
Виж целия пост
# 133
Здравейте! Искам да попитам, дали има някой който да си продава чувалчето?

Хубав и усмихнат ден!
май няма,няма  Laughing
Виж целия пост
# 134
Да довърша - в крайна сметка се сдобих с гума от Бебе-Макс за 98 лв. и 5 лв. доставка  Wink Утре ще сменяме  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия