Michael Jackson's Neverland - Once Upon a Time

  • 171 663
  • 796
# 300


Nate Giorgio
New art for the fans. Happy Birthday MJ, August 29th.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10204334018971754&se … tif_t=photo_reply
Виж целия пост
# 301
Приготвила съм си една музикална компилация с малък Майкъл- тийн Майкъл ............. за отбелязване на 29 август.
Честит рожден ден Майкъл!
Виж целия пост
# 302
Честит рожден ден на нашия Крал!
Надявам се да е щастлив на мястото, на което се намира сега. Както и че се радва на феновете си, защото нашата любов към него е безгранична.
Аз слушам Off The Wall, карайки сутрин колело към работа, невероятно усещане.


Браво на Спайк Лий! Както и на всички, които честват РД на Майк.
Виж целия пост
# 303
Мда това заснето честване на сцената в Копенхаген много го харесвам.
tzifff , туй твойто колоездене+Off The Wall си е голям кеф.
Аз и балонче си надух.
Виж целия пост
# 304
Една новина - Мотаун 25 излиза на ДВД:
http://www.mjworld.net/news/2014/08/25/motown-25-comes-to-dvd/

Още - гледахте ли новото видео от Xscape - A Place With No Name?
http://www.mjworld.net/news/2014/08/14/a-place-with-no-name-video-premieres/

Аз съм от разочарованите. Много семпло направен клип - Майк никога не си е позволявал такива. Поне да бяха развили историята от песента - за мен тя е много цветна, много наситена, можеше да е много по-хубаво. Жалко.

Виж целия пост
# 305
Днешната дата е много специален ден Heart Eyes
Виж целия пост
# 306


Честит Рожден Ден, Майкъл !  bouquet
Виж целия пост
# 307
Една новина - Мотаун 25 излиза на ДВД:
http://www.mjworld.net/news/2014/08/25/motown-25-comes-to-dvd/

Още - гледахте ли новото видео от Xscape - A Place With No Name?
http://www.mjworld.net/news/2014/08/14/a-place-with-no-name-video-premieres/

Аз съм от разочарованите. Много семпло направен клип - Майк никога не си е позволявал такива. Поне да бяха развили историята от песента - за мен тя е много цветна, много наситена, можеше да е много по-хубаво. Жалко.

Днес и аз съм от разочарованите, първият повод е почти същия като твоя - сони ще пусне версии на  Love Never Felt So Good и Slave to the Rhythm в индийски стил, направени от студенти http://timesofindia.indiatimes.com/Entertainment/Tamil/Music/Mic … show/40994089.cms . Какво ще е, как ще е - не ми се мисли.....

Вторият повод - д-р Патрик Трейси. Потресох се от "докторска етика" , а при него е било и "приятелство". Убедих се, че Майкъл никога не е имал около себе си хора, на които да има доверие. Ще ви пиша на лични.
Виж целия пост
# 308
Видях valya61 . То какво да кажа?! И тази гилдия- на докторите си има всякакви в нея хора. То така и потулиха нещата само с един доктор Мъри дето беше деветата дупка на кавала. Не че очаквах друго де. Но около Майкъл е имало дооооста доктори , които де факто са за съд. Да вземем само прилагането на пропофола  Confused.
От една страна нека се вдъхновяват хората и пеят, творят с музиката на Майкъл, имам предвид и кавъри но дразнещото за мен е начина по който го прави Сони  Close. И от това като от горното спасения не виждам дори и след смъртта на Майкъл.
Изобщо съм сложила една голяма черта във фонотеката в папка Майкъл - преди и след смъртта на Майкъл доооста "внимавам" към музиката след юни 2009. Чухме публикувани и "изтекли" неща които приемам за автентични но и редица други които са с големи питанки. И за жалост така ще. И не че замесените хора не знаят, напротив мнооого добре се знае какво е писал, пял, записвал Майкъл но "истерията" в обкръжението му и постмортем продължава. Дано само не унищожат много доказателства докато отмине явно нужния исторически период.
Виж целия пост
# 309
Ето ги и индийските кавъри. Не бях разбрала, че ще имат и видео. https://www.youtube.com/watch?v=Ykor_4Kp8K8  https://www.youtube.com/watch?v=7tKUaChT2x8 Според мен трябва да се каже вече
STOP  на нелепото използване на гениалното творчество на Майкъл. Много си права, Шошулчо, за необходимия иторически период. Но съм бясна, че трябва да го има за да се оцени достойно една личност.
Доктора ме издразни  с използването на снимките, както и с това, че ги има.
Виж целия пост
# 310








Виж целия пост
# 311
Цветя пред Невърленд от Мико Брандо и съпругата му и фенове


 
Виж целия пост
# 312

Снимка пред Невърленд с нашето знаме  Hug

Виж целия пост
# 313
 Blush не го виждам. Подсказка къде да се  search?  Praynig
Виж целия пост
# 314
9-то, започвайки от англ. знаме
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия