Michael Jackson's Neverland - Once Upon a Time

  • 171 664
  • 796
# 345
Първия -  по- ранен  запис на Big Boy от известния ни от 1968г. Тук Майкъл е едва 8 годишен - 1967г. Чуйте го тук: http://www.rollingstone.com/music/premieres/big-boy-jackson-5-or … nederful-20140930

Виж целия пост
# 346
Аз прегледах пуснатия от tzifff филм/клип - Fly Away. Началото добре но после прескачах с мишката.
Ех такива архивни записи как обичам да изкачат, жарко че толко кратко е Jacksons in rehearsal at Motown 25.
Прочетох и Майкъл и Марк Слоткин и How I Live: Michael Jackson was my boss.

Human Nature e  от Трилър а аз към песните от този албум имам особено чувство- открила съм Майкъл именно когато се издаде  този албум  и държа/харесвам да се изпълняват със съответно чувство/замисъл. Не усещам такова от изпълнението на Джъстин Тимбърлейк, но да речем че сигурно ми влияе че като изпълнител изобщо не е от моята бира.

Ще чуя тепърва малък Майкъл с най-голямо удоволствие, голяма слабост ми е  Heart Eyes.
Виж целия пост
# 347
Добре че изникват/намират такива записи като Big Boy. То кой, къде, чия собственост.... запис е голяма каша. Тези е добре че са го намерили. Присъединено е и това чудесно изпълнение във фонотеката.  yes
Виж целия пост
# 348
Ще чуя тепърва малък Майкъл с най-голямо удоволствие, голяма слабост ми е  Heart Eyes.

И на мен  Hug
както беше писал фен, ние току що на тази възраст едва едва сме се научили обувките  да си връзваме  ...... Simple Smile



малко снимчици....  Grinning


adult image host


upload image online free


image url upload




image url
image upload no size limit


screencast
Виж целия пост
# 349
Майкъл в Южна Корея 1998г.
http://ehistory.go.kr/page/pop/photo_pop.jsp?photo_PhotoID=26796 … _PhotoSrcGBN=PT#n







Виж целия пост
# 350

Москва 1996

http://www.rr-photo.ru/


photo hosting sites
Виж целия пост
# 351



Cécile, 10 ans, rencontre Michael Jackson à Disneyland Paris

http://www.elusiveshadow.com/temoignages/1955-cecile-10-ans-renc … -disneyland-paris
Виж целия пост
# 352
 Hug разгледах снимките.
Малък Майкъл винаги ме поразява със зрелостта на изпълнението. Малък пее песни за големи като текст и с такова чувство сякаш минал през този житейски опит.....
Една интерпретация на Earth Song
Виж целия пост
# 353
Това изпълнение на Earth Song e много въздействащо, наелектризира и публиката и журито   bouquet

 

upload pics
Виж целия пост
# 354

1998г

"Here private photos taken by my own camera. Thank you for respecting the greatness of soul of Michael and not to make any offensive comment”.

Mostafa BelKhayate, moroccan trader









Виж целия пост
# 355
Електронен формат книга One Day Assignment The Jacksons на Ronald Baker със снимки, направени от него и брат му Доналд на сцената и зад кулисите от Destiny в Capital Centre  през 1978г.

https://itunes.apple.com/us/book/one-day-assignment-jacksons/id535698883?mt=11

http://www.youtube.com/watch?v=FSHecr2O0pE&feature=youtu.be




image hosting free no registration


print screen windows xp


free image host


photo uploading
със Стефани Милс






Ще се надяваме и чакаме да видим и снимките от срещата им  Simple Smile





Виж целия пост
# 356
Черно-бели снимки са направо по-добри от цветни. Разгледах.
Рално Майкъл му се е паднало да твори в 4 различни музикални десетилетия. В последното особено тепърва ще научаваме евентуално и то какво. Но 70-те, 80-те и 90-те  са доста музикално различни десетилетия и той все на висота. Аз реално имам представа от края на 80-те до края  а преди това е... мъгла, така че ми е два пъти по-интересно, ясно че имам предвид не записите-пуснатите сингли а всичко останало.
Още 2 интерпретации от такива тв формати- Workin' Day and Night- Jason Heerah e голям шемет  Simple Smile и I Just Can't Stop Loving You
Виж целия пост
# 357
Уау колко са готини, много ги харесах. Шошулчо   bouquet , благодаря ти, че ни ги представи. Този шемет  #Crazy е върхът, толкова е стабилен и енергичен - за мен си е като професионален  изпълнител. Харесах и туниката му  Simple Smile
Виж целия пост
# 358
На племе от Амазония показват видео от цивилизацията и тяхната реакция за нашия живот  хич не е успокояваща. Единствено май разпознаха Майкъл. Иска ми се да има  някъде транскрипт, превод ...

http://www.youtube.com/watch?v=lLaaRVs461E
Виж целия пост
# 359

Fleur East sings Michael Jackson's Thriller | Live Week 4 | The X Factor UK 2014

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия