Michael Jackson's Neverland - Once Upon a Time

  • 171 664
  • 796
# 495
Браво на Pentatonix. Хареса ми изпълнението и изобщо какво и как са сглобили. Открих и други интересени за мен "кавъри" от тях. Ще ги прослушам.

Bob Fosse съм го чувала като име но понеже по мюзикъли много , много не си падам не съм и гледала негово творчество. Интересно като разгледах и прочетох.
Виж целия пост
# 496
Аз пък не го бях чувала, нито бях гледала филма, въпреки че се върти от време навреме, защото никога не съм си падала по Малкия принц. Съвсем случайно онзиден рано сутринта гледах точно тази част. И без да тръгна да мисля за години и хронологии... като се възмутиих, като се разлютииих как използва MJ вид и танци около малкото момченце... Стабилно напсувах и него и режисьора и цялата им рода.... Пък после си поговорих с чичко гугъл... и си върнах думите обратно  Laughing
Виж целия пост
# 497
 Hug

Клипче, което ме зареди за днес с настроение

Just a walrus dancing to Michael Jackson
https://www.facebook.com/shanghaiist/videos/10153839923311030/
Виж целия пост
# 498
 Laughing Crazy този морж! Свалям му шапка на него и на дресьора. Особено за бързото последователно движение с перките "нагоре- надолу". Останалите движения някак си слава богу по -естествени за моржа. Но в това виждам истинско старание.

За още настроение - Jackson 5 and Bach were funky way before Bruno Mars' Uptown Funk! - "I Want You Bach" -ThePianoGuys   newsm57
Виж целия пост
# 499
Тези скици  на кънки ме  Laughing - Advance Artistry in Glee Thriller 2013
И нещо съвсем прясно. Ама как и освежил Нейтън тази програма  Crazy ! Браво  Party! 2015 Junior Grand Prix Final. Junior Men - SP. Nathan CHEN
 Stop пропуснете коментатора Гришин и глупостите му - вроден профан  Tired
Виж целия пост
# 500
  Cry Момент от репетиции за Dangerous Tour The way you make me feel, когато е започнал процеса по делото с Чандлър.

https://www.youtube.com/watch?v=ZPeCgRkaq9Q трудно се гледа, особено края...

Шошулчо  bouquet   благодаря, съвсем навреме линковете с настроение  Hug Пускам си ги веднага.

И мен винаги ми е мъчно за животинките,  съдба....


Тези скици  на кънки ме  Laughing - Advance Artistry in Glee Thriller 2013
И нещо съвсем прясно. Ама как и освежил Нейтън тази програма  Crazy ! Браво  Party! 2015 Junior Grand Prix Final. Junior Men - SP. Nathan CHEN
 Stop пропуснете коментатора Гришин и глупостите му - вроден профан  Tired

Първият линк ме прати на друго видео, но си ги намерих скиците  Grinning сладурчета

Виж целия пост
# 501

O2 Opra ( behind the scenes whit Michael Jackson )

Виж целия пост
# 502
Unreleased Is It Scary 1993 ( value to the Adams family )
https://www.youtube.com/watch?v=-ayAKKus4YM

и още нещо, за съжаление без звук https://www.youtube.com/watch?v=2tfoxJpIPx8
Виж целия пост
# 503

Best Of Joy (Studio A cappella) http://pleer.com/tracks/135006191rgD

Man In The Mirror Acapella. http://pleer.com/tracks/13500615oiaQ

You are not acapella http://pleer.com/tracks/135006160Xsw
Виж целия пост
# 504
Някой може ли да помогне как да тегля от тук https://mega.nz/

- това би трябвало да е целият линк  https://mega.nz/#F!QRUwXbwK!iGMWyT2MM2Hl_1nLe6c5bw за Оукланд 1996 "с отлично качество и прекрасна работа на оператора"

- за Токио 1988 30 мин, но с надпис Not for broadcast  https://mega.nz/#!Q4JTlZzB!iGPlG1omF3G7u0f8HWCRTNaiEuTw1-Md7heMWHrb2FA  и https://mega.nz/#!R1gmGR7C!HIWxuh3AEfAgOouBxJ9XzO9p_AdQiiU5DWEGNBsK21I

- за Рим 1988, пак с този надпис
 1 https://mega.nz/#!FlwXFDLL!3uOVJ8TXv...hWG3ieLrZqmm_s
 2 https://mega.nz/#!1sYC1L6S!gazpOkMHl...iB7OKWdGv6dL_A
 3 https://mega.nz/#!CN5DBIQB!9DHT0QLqr...ZKYhyIfDSmPHmY
 4 https://mega.nz/#!154mQZrb!cwTy12nc5...B7uAYRa5YZ43Z4
 IFO + BUPS + MENU https://mega.nz/#!ggZgERyY!7N9Grsd4S...ISyR0sE3s9ptqg

Изтеглих си Репетиции Dangerous tour, , почти 60 минути, но качеството е зле, втората половина със заместник на Майкъл https://yadi.sk/i/D43k9Wlxm7m6R
Виж целия пост
# 505

The Jacksons - Victory Tour - Live in Toronto (1984)

Виж целия пост
# 506
 Blush пускам само линк сега - Junior Grand Prix Final 2015 FS Anastasia GUBANOVA & Alexei SINTSOV
Идните дни ще видя и чуя пуснатите неща от  valya61 на тази страница.
Виж целия пост
# 507
 bowuu наваксах. Харесаха ми акапелите, то да настръхне човек направо от този вокал  Heart Eyes

Мда,  Blush сбъркала съм линка с хавайските дребосъци. Този път вярно- https://www.youtube.com/watch?v=UcKZI9DEU7o
Виж целия пост
# 508
2 изпълнения за настроение:
От тези деца - Michael Jackson free Willy steel drums  
И от тези 4 каки- I'll be There
 smile3501 smile3501
 
Виж целия пост
# 509
Чаровница  Simple Smile

New Video Of Paris Jackson December 2015 (Moonwalk)




издразни ме смеха накрая


2 изпълнения за настроение:
От тези деца - Michael Jackson free Willy steel drums  
И от тези 4 каки- I'll be There
 smile3501 smile3501
 

и от мен smile3501 smile3501 особено за steel drums, много готини, чудесно настроение  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия