Радостта ми е голяма, през март ще стана мама!

  • 24 311
  • 724
# 390
 Galka и аз съм така като изцедена съм на мен ми изписаха дуфастон , но тои е подобно на твоето хапче пия също нош-па и витаминни за бременни които съдържат фолиева киселина  PREGNACARE.
Виж целия пост
# 391
Добре дошли на новите  Hug  Днес ходих на лекар,всичко върви добре и дори си имаме леко тупкащо   Heart Мн съм щастлива
Виж целия пост
# 392
Бу-бу и в Стара Загора имаме лятна буря вече
Виж целия пост
# 393
Добър вечер!
Тук няма буря, подуха малко и до там...а и светкавици имаше малко.

Аз пия фолиева киселина само, мисля до 4м. да я пия и след това витамини да си взема. Предния път пиех Центрум Матерна сега ще питам АГ. Сега се тъпча с плодове колкото мога, така е най-добре да приемате витамини поне лятото WinkСега ще почета малко назад че сте изписали 2-3стр.  Rolling Eyes

Оф и ние сме без климатик и  мисля че ще пукмен скоро с дреб, макар че се прибираме в 12 ядем, спим и на вън до към 20ч. поне на сянката се живее и повява вяър. Колкото и да ми говорят "не излизат в тази жега" в нас си е чиста сауна  Sick
Виж целия пост
# 394
Добро утро момичета!!!Днес в София е толкова хладничко,направо супер-само за разходки,дано успея да изляза,че пак ми е лошо Sick...Хубав и прохладен ден,майчета Hug
Виж целия пост
# 395
Добро утро и от мен  Hug Така желаната буря успя да застигне и нас макар че нямаше дъжд, само препръска колкото да ни прибере вечерта в къщата  Sad

За хапчетата аз не посмях дори фолиева киселина да си купя преди да ми я  изпише гинеколожката! Сега пия нея и Биозин Мама но-шпато го спрях на своя глава чувствам се по-добре когато не го пия не ми се спи толкова много и всякаш имам малко повече живец в мен  Grinning
Виж целия пост
# 396
Добре дошли на новите  Hug  Днес ходих на лекар,всичко върви добре и дори си имаме леко тупкащо   Heart Мн съм щастлива

Креми чудесна новина  newsm44

Здравейте, момичета! Simple Smile
И ние чакаме бебче март месец, дано всичко да върви нормално с бременността ми. Искам да ви се похваля, понеже днес бях на комсултация - вече съм 6та седмица и малкото е 5мм вече. Обаче... нещо много и на мен ми е все изморено, все ми се спи и хич не ми се яде. Та да ви питам дали само с мен е така или и при вас е същото, понеже тези жеги наистина се отразяват малко или много?
На мен гинеколога ми предписа да пия Утрогестан (прогестеронно хапче), вие пиете ли ? Обяниха ми от няколко места, все лекари, че това се пие за задържане на плода, така че ме интересува дали се предписва по принцип или само в отделни случаи. Thinking А, да вметна и че освен фолиева киселина не са ми предписали други витамини за момента.
Иска ми се да чуя други бъдещи мами какво пият и как се чувстват на този етап в тези месеци, че нещо нямам никак енергия... Tired



Галка, и на мен ми е все уморено и съм готова със ставането да си легна. Предполагам, че ще мине след 3 месец. Иначе и аз вземам утрогестан, само че го слагам вагинално. При мен е различна причината, но и други момичета го взимат. Казват, че при пиене се чувстват доста зле.. но щом са ти го изписали - има причина.


Аз пък снощи изкарах доста тежка вечер - повръщах, имах ускорен пулс... това през нощта. Днеска не съм решила още как съм- чудя се дали да си взема болничен  newsm78
Виж целия пост
# 397
Аз да се оплача, докато не забравя... днес ходих до личния лекар, за да си взема болничния и свекървата беше с мен /тя работи в болницата/, мале......... НЕ СПРЯ, ама НАИСТИНА не спря да ми обяснява как често се случвало бебето да не прилича на родители си, а например............. на чичото !!!  Shocked #Cussing out #2gunfire Казах й, че надали ще се случи такова нещо, а тя пак "Ама сериозно... много често се случва, сигурно на Тошко ще прилича"...  Sick Хора, грях да ми е, ама само си представях гнусната му физиономия и ми се идеше наум да го фрасна и след това и нея... Много се дразня, какво й става на тая жена... Честно ви казвам - колкото е противен като характер, мърляв, мързелив и паразитиращ, толкова е противен на външен вид...  #Crazy
Ех този Тошко златен ще дойде, тази жена наистина се е вманиачила в сина си и това да кръстите детето на него.
Аз от няколко дена да се похваля нямам гадено, но за сметка на това ям каквото видя и като се наям ме наляга една дрямка едвам гледам.
Относно витамините не пия нищо, чакам днес след прегледа да ми изпишат. За сега пия само Дуфастон сутрин и вечер Simple Smile
Виж целия пост
# 398
Привет  Hug Аз съм от скоро разбралите, но чакам да се отвори тема за априлчетата.. Калкулаторите в нета ми смятат термина на 2ри април, но кой знае- Божа работа...  Heart Eyes Чета вашата темичка за момента  Wink Исках да ви питам как се справяте със съня след среднощното пишкане.. аз не мога да заспя поне 2 часа се въртя... Отделно, че ми е много притеснено дали всичко е наред.. утре сме на ехограф за първи път  Praynig Иначе за спането- аз почти не се събуждам.. спя почти целия ден и нямам сили за нищо..  Flushed smile3524
Виж целия пост
# 399
Валче, замръзна ми сърцето и физиономията... кръвта ми спря да циркулира !  #Crazy Ох, знам, че най-важното е да в живо и здраво и се моля за това, ама МОЛЯ и Господ да прилича на моята рода, моля, моля, моля, моля от цялото си сърце се моля...  Praynig Представи си колко ми се е запечатал разговорът в главата, щом сънувах бебе... беше момиче, но приличаше на прословутия Тошко...  Close Shocked Sick беше черно, с криво лице, приближени очи и черна коса... гледах го, гледах го и не знаех как да реагирам... след това сънувах едно бебе - пак момиче, което приличаше на мен като малка... беше беличка, руса и със сини очи, но като черти на лицето си приличаше на мен... малееееееее, гушках я, целувах я, не исках да я пусна....лелел, откачила съм... А вчера се опитах да се измайтапя със ситуацията и след като я разказах на мъжа ми, му викам "Ако детето прилича на брат ти, да знаеш, че нямам нищо общо" хаха Simple Smile
perunika, ако имаш енергия в излишък, каня те на гости  smile3521 Аз не мърдам от дивана и от леглото... и все спя, ако не съм тука  Blush
she_moto, ще почина, ако прилича на тях  newsm45 ... а аз се притеснявах, че и двамата с мъж ми сме бледолики и детето ще е много бяло, ама след тия слова, се моля да си прилича САМО на нас !!! Или поне на някой от моята рода  Blush
iliqna_85, и в този Самоков я няма жегата от вчера... ама аз пак няма как да се насладя на времето... няма с кого да изляза тук  Laughing Та даже мъж ми го няма два дена... отиде на почивка  Whistling
ГериHug
Golden_Baby, здравей Simple Smile За ставането през нощта - средно през час и половина до два ставам да пишкам, много е неприятно, защото докато заспиш, то пак е време да ставаш  Rolling Eyes Идея си нямам дали ще е така до края, но може и да стане по-лошо, когато бебо започне много да притиска пикочния мехур  Joy
Виж целия пост
# 400
Ей блазе ви че можете да си почивате, моята почивка е 2ч. докато малкия е на ясла и трябва да изчистя през това време, ама днес ще го пропусна  Mr. Green Дано вече да почва по цял ден че ми писна да ме разкарват за 2ч. ooooh!

С предната бременност много ми се ядеше сиренце, постоянно ядях панирано сиренце, сега пак така, но на филийка и препечена след това ммм или каквото и да ям да има сиренце към него...(дано пола не  есъщия  Rolling Eyes) Най-странното тогава беше че само като си помислех за пица и ми идеше да  Sick а попринцип мн обичам пица, сега не ми се гади и мога да си ям пица.

Симеон прилича на баща си, но е лудо като майка си  Mr. Green (и аз съм водолей все пак)...И естествено за второто се надявам да е кротичко като тати и хубаво като мама  Heart Eyes

През нощтна понякога ставам, но само един път, а понякога си спя като пън цяла нощ. Преди много ставах, но след земетресението в София мин. год.  много се стресирах и ме беше страх да ставам, по добре де че отвикнах малко. Не се смейте заради това земетресение се преместихме, много ги мразя и ме е страх, дълго време не можех да спра да мисля за това, но вече се оправих (уж). Когато ММ е нощтна смяна и направо сърцето ми се свива, много мразя да съм сама през нощта  Confused
Виж целия пост
# 401
Здравейте момичета!
От 2-3 дни страшно много ми се гади и имам едно главоболие  Sick ужас е направо.Тази сутрин даже ми и прилоша.Мерих си кръвното и беше наред.Виждам,че доста от вас имат подобни оплаквания.Как се справяте с тях?
Виж целия пост
# 402
Мими, за земетресение да си говорим... нали съм перничанче  Joy Wink Иначе и аз много мразя да спя сама...  Confused
Виж целия пост
# 403
Здравейте момичета!
От 2-3 дни страшно много ми се гади и имам едно главоболие  Sick ужас е направо.Тази сутрин даже ми и прилоша.Мерих си кръвното и беше наред.Виждам,че доста от вас имат подобни оплаквания.Как се справяте с тях?
Като ям  Mr. Green Сериозно отначало на сила почнах да ям и ми ставаше по дорбе, сега вече пот няколко дена ми се е отворил апетита и почти не усещам гадене Peace Лимона с газирана вода май не се отрази особено при мен...
Виж целия пост
# 404
газираната вода ми стана любимо питие....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия