Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Къде мога да се запиша за ранна FM във Варна, освен при Балев?
Какви са преживяванията на други жени с различни изследвания като БХС и амниоцентеза?
Какви са мненията за имената Киара и Кая като имена на бебета?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Къде мога да се запиша за ранна FM във Варна, освен при Балев?
-
Какви са преживяванията на други жени с различни изследвания като БХС и амниоцентеза?
-
Какви са мненията за имената Киара и Кая като имена на бебета?
-
Какви са преживяванията на жените с различни начини на раждане, като естествено раждане и цезарово сечение?
-
Къде мога да намеря бебешки колички в София?
Днес ходих на лекар,всичко върви добре и дори си имаме леко тупкащо
Мн съм щастлива
Сега ще почета малко назад че сте изписали 2-3стр.



А, да вметна и че освен фолиева киселина не са ми предписали други витамини за момента. 
Казах й, че надали ще се случи такова нещо, а тя пак "Ама сериозно... много често се случва, сигурно на Тошко ще прилича"... 
Чета вашата темичка за момента
Иначе за спането- аз почти не се събуждам.. спя почти целия ден и нямам сили за нищо..
Аз не мърдам от дивана и от леглото... и все спя, ако не съм тука 
... а аз се притеснявах, че и двамата с мъж ми сме бледолики и детето ще е много бяло, ама след тия слова, се моля да си прилича САМО на нас !!! Или поне на някой от моята рода 

Лимона с газирана вода май не се отрази особено при мен...