Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Къде мога да се запиша за ранна FM във Варна, освен при Балев?
Какви са преживяванията на други жени с различни изследвания като БХС и амниоцентеза?
Какви са мненията за имената Киара и Кая като имена на бебета?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Къде мога да се запиша за ранна FM във Варна, освен при Балев?
-
Какви са преживяванията на други жени с различни изследвания като БХС и амниоцентеза?
-
Какви са мненията за имената Киара и Кая като имена на бебета?
-
Какви са преживяванията на жените с различни начини на раждане, като естествено раждане и цезарово сечение?
-
Къде мога да намеря бебешки колички в София?
акушерката само дето не я е ритала и била по коридорите и по време на раждането
Другото което е че болницата получава еднократна помощ от 2000лв за всяка родилка с цезерово сечение, при което и казали че тя е малко възрастна да ражда нормално 

аааа
Сладки коремчета и още по-сладки бебчета през март!!!
Аз да се оплача, докато не забравя... днес ходих до личния лекар, за да си взема болничния и свекървата беше с мен /тя работи в болницата/, мале......... НЕ СПРЯ, ама НАИСТИНА не спря да ми обяснява как често се случвало бебето да не прилича на родители си, а например............. на чичото !!!
Казах й, че надали ще се случи такова нещо, а тя пак "Ама сериозно... много често се случва, сигурно на Тошко ще прилича"...
Хора, грях да ми е, ама само си представях гнусната му физиономия и ми се идеше наум да го фрасна и след това и нея... Много се дразня, какво й става на тая жена... Честно ви казвам - колкото е противен като характер, мърляв, мързелив и паразитиращ, толкова е противен на външен вид... 


