Радостта ми е голяма, през март ще стана мама!

  • 24 309
  • 724
# 525
cherry_cherry аз съм с диоптер, на едното 3,5 на другото 3,75. Миналия път не съм имала никакви проблеми, раждах нормално. Сега също не съм забелязала нещо кой знае какво.

Дано всичко е ок. Аз искам много да си родя нормално, има много време до тогава, но ще видим как ще е.
Виж целия пост
# 526
cherry_cherry ....аз съм при Д-р Матев
ние сме много близки дати и със сигурност ще се засечем....
и  аз имам две лапароскопии в Селена,ааааа ми то много съвпадения Simple Smile

 newsm10 така е , няма лошо в съвпаденията! Дано наистина се засечем!
Виж целия пост
# 527
И аз съм се насочила към Селена и доктор Трифонов,искам нормално- но животът ще покаже..
Имам 4- 5 много близки дружки и определено са  супер доволни във всяко едно отношение от клиниката и я препоръчват с две ръце Peace
Виж целия пост
# 528
Мими, и аз съм с едно секцио, но се надявам да успея да родя нормално този път. Трудно ще е да намеря доктор, но засега е рано за такава организация.

Чери, аз нямам проблеми с очите, но с предходната бременност забелязах, че периферното ми зрение намаля. След раждането се оправи. Някъде бях чела, че това е един от "страничните" ефекти на бременността Simple Smile
Виж целия пост
# 529
Момичета, аз също се радвах на вчерашната ми енергия, ама накрая ме заболя корем !  Confused Та може би не е и редно да се вдъхновявам толкова... леко и това е !
Мари, аз идея си нямам къде ще раждам, живот и здраве ! Но няма да е в частна клиника. На мнение съм, че във всяка една нормална болница, би трябвало да минава добре раждането, та нали това е едно от най-естествените неща в живота Simple Smile Знам само, че няма да е в Самоков. Или в Перник, или в някоя болница в София, но идея си нямам в коя. Ако някоя мама е раждала в болница в София и е доволна, нека сподели  Praynig
dungeon, мале... представих си всичко, което описа за кърменето и ловенето за гушите  Joy
Виж целия пост
# 530
Момичета, аз също се радвах на вчерашната ми енергия, ама накрая ме заболя корем !  Confused Та може би не е и редно да се вдъхновявам толкова... леко и това е !
Пази се!
Аз, както споменах имам много енергия, но като се поотпусна да домакинствам и започва да ме стяга коремът  Thinking
Виж целия пост
# 531
perunika ,на теб от урогестана подува ли те си корема?
Виж целия пост
# 532
perunika ,на теб от урогестана подува ли те си корема?

Моя корем е много подут...според мен е рано да си ми личи още, но имам по-голямо коремче от моята приятелка, която е 4 месец.... вероятно лекарствата и инжекциите си оказват влияние.

Йоанка, спри се малко. Няма да е толкова мръсно, ако днеска направиш едно нещо, утре друго. Завиждам ти на енергията, аз нямам никаква - не ми се яде, не ми се прави нищо, Искам само да спя. Снощи съм заспала в 7, днеска в 7,30 ме събуди алармата. Много ми е уморено, без да има причина. С нетърпение чакам мама да дойде на гости да ме погледа малко. Е тя незнае, че ще става баба, ма тъкмо ще научи. Ще има - никой не е длъжен да гледа на бабата внучето  hahaha

Виж целия пост
# 533
Подува ми се, вечер, но не знам от какво. Отдавах го на колита, но може факторите да са 2  Peace
Виж целия пост
# 534
Хахаха.. да, може и да ти личи от това...
Виж целия пост
# 535
Утре влизам в 3 месец,коремчето и е голямо,изобщо не трябва да е така според мен.Дрехите ми стават,качила съм 1 кг.Днес беше последното хапче утрогестан,фраксито продължава.
Ясно,че от стимулацията корема остана подут,но все пак си мисля,че моето е по голямо от колкото трябва.Започнах да се безпокоя Tired
Виж целия пост
# 536
И аз го отдавам на лекарствата, според мен фраксипарина и останалите ме надуват. Иначе аз съм качила 3 килограма, но 2-те седмици след трансфера ми се ядеше зверски  Embarassed

На мен ми е много рано да ми личи  Confused
Виж целия пост
# 537
Аз бях на естествен цикъл и стимулацията ми беше малка. След трансфера нямах никакво подуване, даже бях станала по-плоска от многото нерви и напрежение. Но след положителния тест, постепенно започна подуването. Между другото, на мен ми бият Прегнил Не знам дали и той няма подобен ефект.
Виж целия пост
# 538
С нетърпение чакам мама да дойде на гости да ме погледа малко. Е тя незнае, че ще става баба, ма тъкмо ще научи. Ще има - никой не е длъжен да гледа на бабата внучето  hahaha


Има един друг лаф, който мен много ме радва. "Децата били цветята на света! Да подарим букет на бабите."       bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 539
За коремчетата при всеки е различно, както бях споменавла и преди, сега на мен ми личи много повече отколкото предния път. Качила съм 1,5 кг, което не е малко, но се надявам да вървя в граници Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия