Заедно с Джансел Елчин, минали и настоящи проекти - тема 21

  • 39 110
  • 745
Cansel Elçin


















Виж целия пост
# 1
Шаци,поздрави и благодарности за новата тема  newsm51 smile3525
Многу сакам да се надевам дека скоро ке имаме сите заедно да дискутираме за некој нов проект на Джансел.....со нетрпение чекам  newsm53
Виж целия пост
# 2
Shatzi   smile3501чудесно ни посрещаш в новата тема  newsm10 благодаря newsm51

Pasi newsm10 smile3501 smile3525

Да ни е честита и да ни донесе късмет и много радост от сбъдване на пожеланията ни за пореден професионален успех на Джансел



За прекрасното ни настроение в първия ни ден с новата тема избрах това  newsm74  клипче  Tada
newsm18 newsm18 newsm18 Cansel Elcin - Habibi Je Taime  newsm18 newsm18 newsm18

Виж целия пост
# 3
 Wink Струва си обаче да пусна и този клип с първия турски сериал на Джансел ПК и очарователния Джемал  Peace Wink Grinning



Гледам в момента друг сериал, но си мисля, че дори и да бях видяла Джансел за първи път в тази му роля впечатлението ми щеше да бъде същото, каквото е и сега   smile3555 thumbsup Smile
Виж целия пост
# 4
 Hug Hug Hug
Малко снимки на сцените в клипа от предния ми пост  Peace  Wink Grinning


 

Дори и необръснат, стайлинг ... ами   Crossing Arms войнишка униформа  Wink  но като гледам и в момента във ФБ непрекъснато се слагат и снимки и клипчета от този сериал  Peace Heart Eyes Grinning
 Wink Интересът към този сериал остава и предполагам не само от ... дамите ...  Laughing

Виж целия пост
# 5
Паси   bouquet, Дайче    bouquet
За завиждане е Паси, че е разбрала за какво иде реч в сериала, аз горе долу. Славянски са субтитрите няма начин да не разбираш, ама много платонична любовта, все до толкоз разбрах. Ами та взеха и ги утрепаха още преди края на сериала. Джаснел е ясно защо, просто е трябвало да почне "Спомни си любима"    Hug
Виж целия пост
# 6
Shatzi  Wink не ме разсмивай  Praynig моля ти се ...  Sad аз сериозно ...  
Признавам, че го гледах този сериал само до 24 епизод и ... жива мъка ми беше с тези хърватски субтитри ... сложих за себе си един SON  Embarassed разочарована и Sick не очаквах от сценаристите по средата на сериала сцена "ала Ромео и Жулиета"  Naughty сега разбирам от теб истинската причина ...  #Crazy newsm78
Както и да е, но като го сравнявам сега с високорейтинговия ВВ ... ПК е по-добър  thumbsup Smile

Е, направиха един жест "на сбогуване" за зрителкиТе и Джансел го видяхме "по-угледен" ...   Heart Eyes   че то най-накрая може да е останала само ... мъжката зрителска аудитория ...  hahaha hahaha hahaha



   bouquet  bouquet  bouquet


Виж целия пост
# 7
Шаци   bouquet Дајче   bouquet
Да,во Македонија го гледав Прекршени крила на Тв со наш превод,ја имав таа чест....штета што тоа е единствениот филм со Джансел кој сме го гледале на Мак. Тв.
Многу би сакала и ,,Спомни си љубима,, да може да го донесат,сега би бил ,,актуелен хит,,.
Но,ке чекаме нов проект.....како да претчувствувам нешто дека скоро ке се најави   newsm03 newsm51
Виж целия пост
# 8
Pasi  rotfImao наистина ли си го гледала с превод този сериал   thumbsup Smile
Аз съм благодарна и на хърватските субтитри, много от думите ми звучаха като старобългарски  Wink
Една съществена подробност от миналото на Джемал остана неразбрана от мен ... причината за нежеланието му приеме нова длъжност и да работи в Истанбул ...  newsm78
Не беше само това, което обясни на Назлъ, че не му харесва "административна" длъжност ... в този клип след 2:50мин.



Преди тази сцена имаше друга в която Джемал си позволи да не се подчини и след това убеди коменданта да не учавства в дипломатическите преговори на военните за прекратяване на войната ...
Мисля си, че причината е по-скоро, свързана с личния му живот - може би това е бащата на годеницата му, защото тя се появи пред Джемал след смъртта на баща си ...,  или пък беше неговия баща, или друг родственик  newsm78 и доколкото разбрах също военен, но с по-висш чин ...  #Crazy

Като, че ли не успях ясно да формулирам питането си  Embarassed  ooooh! newsm78
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 9
 wavey Пожелавам ви прерасна събота  

Виж целия пост
# 10
Eдин чудесен колаж на Cansel Elcin & Özge Özberk или Джемал и Назлъ в "Прекършени криле"  thumbsup Smile



Виж целия пост
# 11
Страхотно партньорство се е получило още в първия сериал на Джансел с Йозге  Peace Grinning Heart Eyes

Виж целия пост
# 12
 Wink kırık kanatlar nazlı&cemal 02  Peace Laughing



 smile3524 smile3524 smile3524
Виж целия пост
# 13
Добро утро  Laughing

Да сме осведомени как се пише Джансел Елчин на гръцки.  Joy
Виж целия пост
# 14
 wavey Добро да е утрото ни и деня

Shatzi



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия