Заедно с Джансел Елчин, минали и настоящи проекти - тема 21

  • 39 111
  • 745
# 150
 Wink За мен признавам важи правилото "тъп, но упорит" ...  Embarassed
 #Crazy Гледала бях този репортаж с Джансел от новия клип ...  newsm78  и "търсенето" ми се увенча с успех  Joy Joy Joy
 Peace   Ето само една част от него : Cansel elçin Kürşat Başar'la Yaz Sohbetleri 4   Heart Eyes Grinning



 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 151
Като сме го ударили на стари репортажи да си припомним нещо смешно  hahaha hahaha hahaha


Дайче  bouquet този твоя е малко преди втори сезон на ПС. Сиреч на 3 години Party
Виж целия пост
# 152
Като сме го ударили на стари репортажи да си припомним нещо смешно  hahaha hahaha hahaha



Shatzi    bouquet клипчето, което ти си сложила не е от толкова "старо"  Wink няма и година от участието на Джансел и другите от сериала Лп в шоуто на Беяз   Joy Joy Joy

Аз и днес съм във  sport027 с Кенан Heart Eyes "татко"Сулхи,  Леман и Нуран и ... останалата "компания"  Wink Peace







 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 153
 Sad Cry ooooh!





Кенан (към майка си) : Достатъчно!  Ти ми провали живота. Всичко е заради теб.  Ти уби човек, а аз
влязох в затвора заради теб. Веднъж помисли за мен, не за себе си, за мен.
 
Виж целия пост
# 154
Дайче   Hug съвсем навреме реши да гледаш Лош път, ей сега 'чета' в туйтър, че го повтаряли по Tv2  newsm78. Не ги знам тези, то не и необходимо в случая.
Виж целия пост
# 155
Дайче  Hug съвсем навреме реши да гледаш Лош път, ей сега 'чета' в туйтър, че го повтаряли по Tv2  newsm78. Не ги знам тези, то не и необходимо в случая.
Shatzi  wavey и мен от време на време ме спохожда "късмет"  Joy Joy Joy

Страхотно ми харесва Кенан  Peace направо си го заобичах  Heart Eyes а и гледането на сериала все още ми е повече от приятно  Grinning Hug
Ще споделям от време на време впечатленията и вълненията си Embarassed но ще се стремя да не съм много досадна  newsm78 a и в постовете си ще слагам и друго свързано с Джансел  Wink   не само новата ми "страст" ...  Кенан и Лп  hahaha hahaha hahaha





 Hug Hug Hug
 
Виж целия пост
# 156
Дайче   Hug
Кенан и Леман имаха много свежи моменти, еле с допълнение мама  Crazy
 hahaha hahaha hahaha

Виж целия пост
# 157
 wavey Добро утро и успешен ден    typeuu   Flowers Four Leaf Clover


 Shatzi bouquet
Понеже този сериал е спрян Joy и знам, че краят му е ...  Shocked ooooh! искам да попитам дали го има преведен този роман Лош път/ Kotu Yol/ на Орхан Кемал ... newsm78
В момента доизглеждам 6 епизод и много ми харесва  Peace и мама Гюллю  yes включително  Wink  hahaha hahaha hahaha
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 158
 hahaha hahaha hahaha

Дайче  Hug доколкото знам романа не е преведен на български език, а и сериала е само по мотиви от него   Hug
Виж целия пост
# 159
Определено и аз като Севил  Heart Eyes си загубих ума по Кенан  Praynig Peace Laughing е ... хайде и Леман би могло да се каже ...  newsm78 ама донякъде ...  #Crazy Crossing Arms ooooh!





 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 160
 newsm78 Севил ...  Sad ooooh!



Виж целия пост
# 161
 Wink  Едно страхотно клипче с ... Джансел   Peace  Laughing   Party

 newsm44  "i'm sexy and i know it"/ "Аз съм секси и аз го знам" /   newsm44  newsm44 newsm44

Виж целия пост
# 162
 Wink Още едно подобно клипче за Джансел  Party  и мнооого снимки с негови фенове ...  Heart Eyes  Laughing



 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 163
Дайче   Hug и Севил беше  уж в кюпа  Wink, ама истината е, че него го обичаше само Леман. Той обаче се захласна по онази селянка  Mr. Green и това го довърши. 
Виж целия пост
# 164
Дайче  Hug и Севил беше  уж в кюпа  Wink, ама истината е, че него го обичаше само Леман. Той обаче се захласна по онази селянка  Mr. Green и това го довърши.  

Shatzi #Crazy натам отиват работите Rolling Eyes как ще го преживея ...   newsm78 ooooh!





 Thinking   Както е казано: "Хубавите ябълки - свинете ги ядат!"  Crossing Arms ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия