Заедно с Джансел Елчин, минали и настоящи проекти - тема 21

  • 39 114
  • 745
# 195
Добро утро  Laughing
Furkan Söğüt ‏@furkansogut 9h
Ay Yapım talks for his new TV series 'Kara Para Yalan Aşk' with Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek, Meryem Uzerli, Cansel Elçin and Ayça Bingöl
 newsm78

Шаци  bouquet Радосна вест,се недевам дека извотот е веродостоен.
Виж целия пост
# 196
Паси    bouquet
И да е вярно, доста ще се отложи във времето  Crossing Arms
Furkan Söğüt ‏@furkansogut 10h
@HamamiImen September 2014
Виж целия пост
# 197
Името на Джансел вече го няма  Confused
http://www.televizyondizisi.com/index.php/kara-para-yalan-ask-di … ntilar/152441/56/
Виж целия пост
# 198
Какво "интервю" намерих  Shocked ни източник ни нищо  hahaha hahaha hahaha Не само турците са добри в измислиците, ние също  Joy Joy Joy
http://www.keyfizine.com/article/view/5696#.UhM-ThyE3YQ.facebook
Виж целия пост
# 199
http://www.webtr.de/kara-para-yalan-ask-dizisinden-yeni-gelismeler.html

Во темата на Енгин А. стои овој линк.Која и да е висината кога се зборува за далечна перспектива се е многу меизвесно.....
Виж целия пост
# 200
 wavey Добро утро и хубав ден  typeuu Flowers Four Leaf Clover

Shatzi  bouquet за този нов проект  Peace цяла година и малко повече има до .09.2014г.  Wink  
Колкото до интервюто с Джансел  Crossing Arms аз отидох и го прочетох и в http://serialiofbg.blogspot.com/2013/08/blog-post_18.html
по скоро в отговорите на коментариите има признаване за допуснати грешки  newsm78
Дано Джансел не го прочете  Embarassed голяма излагация  ooooh!  
Но много ми се иска  Praynig
Цитат
Тази година готвите ли се за нови проекти?
Оставам в тайна отговора на този въпрос. Аз самия знам какво ме очаква тази година. Имам експлузивен договор с една телевизия, която съвсем скоро ще започне снимките на нова продукция, в която и аз ще участвам. Бъдете търпеливи!
Praynig тук да няма "грешка"  Wink Laughing

Pasi  Hug  bouquet
http://www.webtr.de/kara-para-yalan-ask-dizisinden-yeni-gelismeler.html

Во темата на Енгин А. стои овој линк.Која и да е висината кога се зборува за далечна перспектива се е многу меизвесно.....
Peace Тепърва ще четем едно или друго за този проект ...  Wink  Joy

 Wink Имаме нов клип за Джансел  Peace  kirik kanatlar ► Cemal ♥ Nazl   Grinning Laughing

http://www.dailymotion.com/video/x13api0



 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 201

Турските секси звезди  hahaha hahaha hahaha така пише и Джансел с най подходящата снимка  Joy
Дайче   bouquet питах ги в сайта да дадат линк към оригинала от, който са превели въпросното 'интервю' де да видим какво и дали ще кажат нещо  Joy
Виж целия пост
# 202

Турските секси звезди  hahaha hahaha hahaha така пише и Джансел с най подходящата снимка  Joy

 smile3555 как ли са ги определили   newsm78  имам спомен, че съм виждала анкети за такава класация и ... фенките на един артист с първо място в тази анкета сигурно са в Shocked  защото липсва от колажа   Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 203
 Дайче  Hug
Аз също се чудя защо го няма един мой друг любимец, предполагам за същия говориш, но по странното е, че как баш с тази снимка Джансел е определен като секси.  Joy
Както и да е.  Laughing
Виж целия пост
# 204
Дайче  Hug
Аз също се чудя защо го няма един мой друг любимец, предполагам за същия говориш, но по странното е, че как баш с тази снимка Джансел е определен като секси.  Joy

Shatzi  Wink  като се замислих ...   #Crazy в кой от сериалите си Джансел е бил най-секси newsm78 според мен е ... ЛП Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 205
Дайче   newsm10

Виж целия пост
# 206
Shatzi   bouquet много хубав клип  Peace muhteşem  Hug

Аз и този много харесвам  Peace чудесна игра Heart Eyes секси откъдето и да го погледна  Laughing  Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 207
Селим беше ужасен  Mr. Green ама е секси де, иначе тогава в тази сцена хем ми идеша да му откъсна врата как се горят толкоз пари, хем го разбарах. Ми Зайнеб му "изгори" живота, тя си опраи нейния ама не си направи сметка , че той все пак ше се върне. Този сериал имаше потенциал, за съжаление свърши бързо.  Sick
Виж целия пост
# 208
Селим беше ужасен  Mr. Green ама е секси де, иначе тогава в тази сцена хем ми идеша да му откъсна врата как се горят толкоз пари, хем го разбарах. Ми Зайнеб му "изгори" живота, тя си опраи нейния ама не си направи сметка , че той все пак ше се върне. Този сериал имаше потенциал, за съжаление свърши бързо.  Sick
ooooh! Зейнеб беше от тези "хубавици", които са като "имунизирани" срещу чувството любов  Crossing Arms ако пък и влюбения мъж в тях е и с мнооого пари   Wink "цена няма" или по-точно "не са гнусливи" ... Sick
Ако не беше така щеше да го изчака да излезе от затвора, а тя го "отписа" като  bishop 
На Селим тези пари изобщо не му трябваха и затова я чакаше със запаления огън, но и нейното отношение като дойде и  ... "тупна" презрително чантата с парите  Mr. Green  съвсем го вбеси  Joy
Има една поговорка за такива като нея : " Хем на.ран, хем голям!"  Thinking
Селим наистина не само е бил влюбен в нея, а се оказа, че много я обича, много ... Peace  ooooh!



Виж целия пост
# 209
 ooooh!  И продължението на горния клип  ...  #Crazy ooooh! Cry

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия