Много красива двойка бяха Мурат оджа и Селин
а и той си я обичаше "по неговия начин" ...
Мурат и Селин и хубавата
композиция на Мурат

В целия сериал ми хареса само музикалната композицията на Мурат, персийската на Селин

http://www.youtube.com/watch?v=Ee14kj2_GRA
а и песента от плочата на Сеян Ханъм
http://www.youtube.com/watch?v=oo0I7LnQcCI
Тази за "двете половинки на ябълката" и "хасретската"
направо им спирам звука като Shatzi на "арабеските"...
Pasi

аннето Сайме и чужди езици знаеше, че и на вид
журналистите помислиха, че е сестра на Хасрет, а не майка
можеше да им "подбие реномето"... в Париса

Хубава роля имаше Дилшат в "Интикам" и си я харесвахме, а и във втория сезон щеше да е много по-добре, пък и "благодатна" - нито карате като Берен трябваше да учи, нито както сега едни трудни сцени с подводно гмуркане
но може би са и предложили главна роля в този сериал ли, филм ли
не разбрах ... успех и желая, а пък ние не сме толкова нещастни от това 
За Нежо много съжаляваме
и му желаем само пълно възстановяване
се сложувам,мелодијата посветена на трагичната љубов на Мурат О. е најдобрата од сите во серијалот.....предобра....оркестарската изведба е СОВРШЕНСТВО. 
с тези "муцки" на Джансел
добре си го "изловила"

е даже