Как ми се иска да видим и клипче от тази среща с Джансел и
някой, който може да прави гифчета да направи поне едно, подобно на това

Как ми се иска да видим и клипче от тази среща с Джансел и
някой, който може да прави гифчета да направи поне едно, подобно на това



На секундата, като си пожелах клипче се появи тази нова снимка и щом Ебру е от присъстващите вече си мисля, че желанието ми може да се сбъдне


много по-бърза си от мен със снимката

и ти
посебно ми е мило што има многу од фенките на Джансел.
А кој не сака да биде сакан?
Нека и ... "истинския" Мурат
да се порадва на тортата за Джансел








че се радва на подаръците, но най-важното за него е, че има тяхната (на Ебру, Дерен, Севил, ... и другите фенове) обич ... 
хубави снимки
и най-вече коментара ти към тях 

при Левент беше обратното
за него Мурат беше "златната кокошка"
Ами че той още в началото си правеше мръснишките удари в гръб на Мурат като съюзник на Несрин, а после като не успя да го провали участието на Хасрет на концерта маниакално се амбицира да му отнеме Хасрет, защото вече е красива звезда в музикалния бизнес, а не простовата циганка, и то без жал и угризение за вина, че може да му причини същото страдание и болка, каквото Мурат едва е изживял със Селин ...

И за Ахмет и Ясемин имаше трудни моменти
но любовта им още в началото беше споделена и много силна
и изживяха щастие като в приказките

Препоръчани теми