Звездни компромати - 178 част

  • 59 271
  • 738
# 45
Добре де - предполагам е на почивка с Кубрат?  Thinking .. Не мога да си представя в най-култовия момент, гола във ваната, тя казва: "Я, ме снимай за Фейсбук".  ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 46
 hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 47
Алисия в Instagram.


http://store.picbg.net/pubpic/C0/AC/0de2878dd633c0ac.jpg
Виж целия пост
# 48
Андреа за Плейбой 18+ Корицата ми е много нелепа.
Виж целия пост
# 49
Добре де - предполагам е на почивка с Кубрат?  Thinking .. Не мога да си представя в най-култовия момент, гола във ваната, тя казва: "Я, ме снимай за Фейсбук".  ooooh! ooooh!
Не знам дали Кубрат е там,но целият и екип е,защото снимат клип.Днес даже Кирил Чалъков си беше пуснал снимки  във фейсбук с подробно обяснение. Crazy
Виж целия пост
# 50
Ако това е Андреа-фолкпевицата,то изобщо не прилича на себе си. А тялото й е като правоъгълник на корицата.
Виж целия пост
# 51

Те и гърдите не са много лепи.


А някой знае ли защо Дани Милев е бил година и половина в затвора?

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=402525
Виж целия пост
# 52
Аз бях останала с впечатление, че е на почивка. Не знаех, че снима клип.
Виж целия пост
# 53
Aха.
А някой знае ли защо Дани Милев е бил година и половина в затвора?
За ДДС измами с участието на Стойко Пеев - www.senzacia.net/скандално/съденият-актьор-стойко-пеев-забранил-26029
Виж целия пост
# 54
Ако това е Андреа-фолкпевицата,то изобщо не прилича на себе си. А тялото й е като правоъгълник на корицата.
Mr. Green
Виж целия пост
# 55
И на мен не ми допада Майли с тази прическа, мисля, че няма достатъчно изразени скули и челюст за къса коса.

Колко е хубаво, че Том Харди никога не отказва снимка с фенове Heart Eyes

 smile3544



 smile3544 smile3544 smile3544


Андреата е много зле на тая корица.
Аз имам подозрения, че вече не са заедно с Кубрат.. Peace
Виж целия пост
# 56
 
Андреата е много зле на тая корица.
Аз имам подозрения, че вече не са заедно с Кубрат.. Peace
Андреа меко казано е ужасна на въпросната корица.  Peace
А за подозренията- май всички си ги имаме.  Mr. Green
Виж целия пост
# 57
На всички е ясно, че момата не е във форма и че снимките са обработени..ама поне да ги бяха обработили добре. Направо е за уволнение тоя дето я е дърпал и свивал с Фотошоп. Никаква съразмерност.
Виж целия пост
# 58
Някой би ли ми обяснил съвсем накратко каква е идеята за съществуването на "нови Кари и Саманта"? Ще има риваивал на сериала или нови сезони ли?

В предната тема много лошо впечатление ми направих отрязаните накриво крачоли на Той-бой, гордо крачещ до още по-нелепите червени шорти на Джей Ло.  Shocked
Виж целия пост
# 59
Някой би ли ми обяснил съвсем накратко каква е идеята за съществуването на "нови Кари и Саманта"? Ще има риваивал на сериала или нови сезони ли?

В предната тема много лошо впечатление ми направих отрязаните накриво крачоли на Той-бой, гордо крачещ до още по-нелепите червени шорти на Джей Ло.  Shocked
То си е изцяло нов сериал.
В него става въпрос за тийн годините на Кари, преди да стане това което е..Гимназия, момчета и т.н.
Изтегли си първи епизод на първи сезон и ще разбереш за какво става въпрос.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия