Звездни компромати - 178 част

  • 59 271
  • 738
# 180
Тони, аз бях чела в една статия за Кели Осбърн, че Кристина Агилера я е обиждала, че е дебела /това по времето, когато Кристинчето е била слаба/. И в изблик на гняв Кели в последствие казала "Сега и ти си дебела - изяж се" /или нещо от сорта/. Това го четох в Джой или Гламър в предишния или по-предишния брой. Та явно Кристина Агилера е започнала първа.
Виж целия пост
# 181
Ах, да им имам драмите.  Laughing
Мерси, Джули.  Hug
Виж целия пост
# 182
Много ми харесва Бар на тези снимки, само че не ми изглежда без грим.
Виж целия пост
# 183
А Перез Хилтън кой е?
Виж целия пост
# 184
Виктория Бекъм


https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1005332_1 … 84_31351262_n.jpg
Виж целия пост
# 185
Този сайт говори ли ти нещо? Wink
http://perezhilton.com/
Виж целия пост
# 186
Аааа, сега като го показа, се сещам, че имаше нещо такова Simple Smile

Вчера Ирина на Иван е навършила 36 години, значи все пак е по-възрастна от него. То си й личи, де.
Виж целия пост
# 187
Венета Харизанова

Николетка
Виж целия пост
# 188
Стига бе  Shocked Венета се е стопила.
Оф тая Николета колко  е смешна вече  ooooh!
Виж целия пост
# 189
Имам чувството,че Николета живее,за да се показва и събира коментари  Crazy

Харизанова наистина се е стопила.На мен преди ми харесваше повече.Имаше индивидуалност  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 190
Дита ФОн Тийз

с Хотнюз . бг
Виж целия пост
# 191
Столипеново не може да избяга от нея все пак. Изтъкано е от комплекси това момиче. Много е далече от класата, която иска да притежава. За нейно съжаление е обречена кауза.  Tired
Виж целия пост
# 192
В петък гледах "Огненият пръстен" и много си харесах главния герой Браян Уилямс Хенке  Heart Eyes. Явно това е първата му /голяма/ роля. Момчето е чисто нова холивудска звезда и е супер секси :

https://www.google.bg/search?q=%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%8F%D0%BD+%D … 252F%3B1280%3B720

само леко да те поправя  Joy Браян Уилиям Хенке е този :

http://www.imdb.com/name/nm0377034/?ref_=tt_cl_t11

а главния герой е Чарли Хънам и участва в един много добър сериал и няколко интересни фулма  Peace

Скрит текст:


Виж целия пост
# 193
О, то нашето рокерче било, ахх леле Joy. С този скафандър нямах шанс да го позная, но щом е той- да, страхотен е Heart Eyes.
Виж целия пост
# 194

Oх , нямах си друга работа и и потърсих профила във ФБ  Laughing

     Типична кръчмарска певица от едно време  Grinning и въпреки това не ми е противна толкова колкото тези новите които ги обсъждаме тук  Wink


Даже си и харесах снимка  Joy Peace

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/194056_20 … 540_7425541_o.jpg

Ми готина ми е  Crazy даже сама се чудя че я харесах  Grinning


На мен ми харесва тук:

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/389069_31 … _1815681752_n.jpg

Предполагам има фотошоп, но все пак може да изглежда стилно ако пожелае.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия