Звездни компромати - 178 част

  • 59 271
  • 738
# 255
Само се помотва той, да беше дошъл вече в Прага Laughing.
Виж целия пост
# 256
С този анцуг-потури крачката й са две педи.
Няма ли кой да обясни на тази жена какви дрехи са подходящи за нейните пропорции.

Е, те краката й иначе са 3 педи, няма много разлика.  hahaha
Защо винаги e като гнездо в косата.  Joy
Виж целия пост
# 257
Аз пък ще съм за разнообразие положителна- много готино плоско коремче показва над анцуга Grinning.
Виж целия пост
# 258
Тази снимка на Нколета къде е правена? Не с манджите, а другата?
Виж целия пост
# 259
Аз пък ще съм за разнообразие положителна- много готино плоско коремче показва над анцуга Grinning.

Тъкмо и аз мислех да изтъкна нещо хубаво в нея, че ми става неудобно така като вземем всички да плюем. Laughing Все едно наистина се пръскаме от завист.  hahaha
Виж целия пост
# 260
Вижте пък аз какви интересни фотки намерих
Княз Кирил Български кара сърф с шапката обаче е по-добре всички
Виж целия пост
# 261
Тази снимка на Нколета къде е правена? Не с манджите, а другата?
Снимката е от фейсбук и се е "чекнала" от  Four Seasons Hotel Milan в Милано
Виж целия пост
# 262
Като изключим фаянса, много е състарен в лице. А не е чак толкова стар да речеш...
Виж целия пост
# 263
Да, на 50 години е, а особено без шапката - изобщо няма и да погледна 'фаянса' Tired
Стана ми интересно, защото рядко излизат техни снимки newsm78
А щерката е само на 18 години
Виж целия пост
# 264
Кирил е копие на баща си, както и другите братя де, но на тази особено.
Виж целия пост
# 265
С 33 милиона Анджелина Джоли е най-добре заплатената актриса за 2012/2013 година.

Следват я:

Дженифър Лоурънс с 26

Кристен Стюард с 22

Дженифър Анистън с 20

Ема Стоун с 16

Чарлийз Терон с 15

Сандра Бълок и Натали Портман с по 14

Мила Кунис и Джулия Робъртс с по 11



Виж целия пост
# 266
С 33 милиона Анджелина Джоли е най-добре заплатената актриса за 2012/2013 година.
Но за съжаление не и най-добрата актриса. (Напъвам се да й отразя актьорския талант, но все не успявам.)
Виж целия пост
# 267
На Кристен Стюард за какво й плащат 22 милиона - за да стои постоянно с отворена уста и да гледа тъпо ли  newsm78
Щото това и аз го мога  Crossing Arms
Виж целия пост
# 268
На Кристен Стюард за какво й плащат 22 милиона - за да стои постоянно с отворена уста и да гледа тъпо ли  newsm78
Щото това и аз го мога  Crossing Arms
 
Айде де дай да видим  Shocked тъпия поглед  Whistling веднага вадя 100лв  Joy
Виж целия пост
# 269
На Кристен Стюард за какво й плащат 22 милиона - за да стои постоянно с отворена уста и да гледа тъпо ли  newsm78
Щото това и аз го мога  Crossing Arms

Тя пък Анджелина е чудна актриса, а взима най-много...  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия