Звездни компромати - 178 част

  • 59 271
  • 738
# 270
Ами, част от тези актриси са overpaid според мен. Твърде много им плащат, съотнесено към таланта им. Може би имат други заслуги - пи ар, реклама...
Виж целия пост
# 271
На Кристен Стюард за какво й плащат 22 милиона - за да стои постоянно с отворена уста и да гледа тъпо ли  newsm78
Щото това и аз го мога  Crossing Arms
 
Айде де дай да видим  Shocked тъпия поглед  Whistling веднага вадя 100лв  Joy


Да бе - 100 лв. На оная овца й дават 22 милиона, на мен 100лв, а аз мога да гледам по-тъпо от нея............особено ако се замисля за нещо, включващо числа, синуси и котангенси.
Виж целия пост
# 272
Тайра  Бенкс  1  2

Дженифър  Анистън

Кейти Пери и Бритни Спиърс  2  Кейти с любимата си баба  Бритни с момчетата си

Натали  Портман

Бо  Дерек

Клеър Дейнс

Холи  Бери  как може това да е жена на 47 години  Heart Eyes

Лейди ГаГа  1  2  трудно ми е да свикна с новия й имидж

Марк Уолбърг с жена си

Дензъл Уошингтън с жена си

Ана  Фарис

Сара Мишел Гелър и Робин Уилямс

Дженифър Кулидж

Шарън Осбърн

Джулиана  Маргулис

Рейчъл Билсън

Тейлър Лаутнър с приятелката си  2

Алисън Хъниган

Аманда  Сейфрид
Виж целия пост
# 273
Че то от този списък ако се заплаща за талант, парите си заслужават само Натали и Чарлийз, като при втората дори е спорно дали толкова голяма тази сума Laughing.
Виж целия пост
# 274
Аз дори незнам коя е Дженифър Лоурънс.Мяркам я тук в темата  Crazy Crazy
Виж целия пост
# 275
Настоящата носителка на Оскар е Лоурънс, Елфи.
Виж целия пост
# 276
Настоящата носителка на Оскар е Лоурънс, Елфи.

Ето това се казва срам и позор  Embarassed Сега ще видя къде играе  Blush
Виж целия пост
# 277
Хилъри Дъф
Джесика Алба
Джесика Капшоу
Джо Манганиело пак
Лени Кравиц и Бруно Марс
Катрин Хейгл с племенницата си
Ванеса Уилиямс
Нейтън Филиън и Том Хидълстоун
Келън Лътц
Принц Чарлс
част от каст-а на Х- мен
Виж целия пост
# 278

Ааааах много са готини 4-мцата  Heart Eyes
Виж целия пост
# 279
Колко тъпа трябва да е тая на 41год.!!!
отива на лекар за болки в стомаха и се оказва бременна 15 часа по късно ражда  Shocked
http://www.mirror.co.uk/news/real-life-stories/woman-goes-gp-thi … g-stomach-2103361
Виж целия пост
# 280
Все по-често се случва това...моя приятелка така роди третото си дете/в 7 мес./ пред смаяните погледи на другите си деца...Явно Господ си знае работата,ако беше разбрала по-рано сигурно щеше да го махне
И по тв-то съм гледала една поредица за такива случаи „Не знаех,че съм бременна„
Виж целия пост
# 281
Звучи зловещо...
Виж целия пост
# 282
И да се случва по рядко!
Виж целия пост
# 283
И аз съм гледала поредицата "не знех,че съм бременна" и си мислех,че май не е много истинско...но след като по-горе съфорумка сподели за нейна приятелка , че така е родила реакцията ми е такава Shocked ooooh!...икак става тая работа бе хора... въобще да не разбереш.... пък и да имаш 2 деца вече... ooooh!
Виж целия пост
# 284
Колко тъпа трябва да е тая на 41год.!!!
отива на лекар за болки в стомаха и се оказва бременна 15 часа по късно ражда  Shocked
http://www.mirror.co.uk/news/real-life-stories/woman-goes-gp-thi … g-stomach-2103361

Не е тъпа , доста често се случва  Wink
Особенно на жени в /пред менопауза  Grinning а и не само  Grinning

Имамах колежка , oмъжена  ( 31 г)  от 11 години и без дете , ей на забременя и разбра че е бременна чак в 6 или 7 месец бе  Laughing  Все се шегувах с нея  Hug добранамерено де , толква дълго без дете и през акъла и не минало че е бременна  Laughing пълничка е и преди е имла нередовен цикъл  Wink Та бе приятна изненада де  Grinning


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия