Февруарче кротичко се излежава в коремчето на мама ! - Тема 3

  • 21 704
  • 705
# 480
Тонка не знам дали има такава легенда, но съкращенията определено не са много. Не се притеснявай да питаш... независимо тук или на лично съобщение  Hug
Виж целия пост
# 481
Танче много си мила...благодаря ти  bouquet
Виж целия пост
# 482
Лени,изтеглих си твоя календар.После ще го разгледам. WinkПо въпроса ти - да,в 14 г.с. си. Wink
Тони няма страшно да питаш мила.Ако нещо ти е непонятно,затова сме всички заедно тук.Да си помогнем.Както се казва в една реклама: Само попитай! Grinning
kristi86 в момента не използвам специална козметика.Поне моята кожа не се нуждае от такава.Достатъчно е да я овлажня добре. Wink
Танче,втора сутрин под ред не си първа ранобудна птичка.Какво става?Да не започна да ти се доспива сега? LaughingОбикновено си първа,свършила куп неща преди работа. Laughing
Виж целия пост
# 483
uleto88 хаха ами колежката я няма и гледам да кукам първа и сама в офиса. Както казва един шеф: - Ти като бременна си с привилегии- първа идваш в офиса и последна си тръгваш Joy

Днес след работа уж тайнично от мъжа ми пийнах една чаша биричка на езерото в Дружба. Той ми се обажда и ме пита: Мляко ли пиеш? , а аз веднага отговарям: - Не бира. Добре, че беше далече  Joy

Tonka Затова сме се събрали  Hug
Виж целия пост
# 484
Аз съм си направила по различен календар (простен) на word. Но ще видя този да си го направя с моите дати благодаря Лени  Hug

От предния път поне това разбрах че когато на лентичката пише примерно 10г.с. и няколко дена ти си вече в 11г.с. и еди кой си ден от нея.. Peace
Виж целия пост
# 485
хаха Танчеееее и ти ми липсваш, цял ден не съм седнала на компа, преди обед ходихме по банките да си взимам сметките за пред НОИ, после за подарък за рожден ден на близък и... в 13.00 се прибрахме и сън до 18.00 Grinning после малко изкривих мъжленцето ми с моите нервни кризи (станала съм отвратителна) и сега се връщам от рожден ден
Виж как хубаво ти се обясних хи хи Hug
Виж целия пост
# 486
lenny221 13 седмица и 5 дни означава точно 5 ден от 14 седмица Simple Smile

За да разберете най-лесно и бързо до къде е стигнала бременността ви в лунарни месеци и гестационни седмици, разделете седмицата, в която сте на 4. Полученото цяло число отговаваря на навършения месец, а остатъка на седмица от следващия месец , в която си в момента.
Например ако сте 33 г.с.: 33:4= 8 лунарни месеца (навършени) и 1 седмица, т.е. сте в първата седмица на 9-ти лунарен месец.
 Един лунарен месец (28дни) не се равнява на 1 календарен месец (30-31дни).
аз съм 12 седмица и 6 дена - 12:4=3 месец и 6 дена , т.е. първа седмица от 4ти месец.

Дано да съм била полезна на всички мами и тук, понеже във фейсбук групата го обясних   bouquet
Виж целия пост
# 487
Добро Утроооо,

Пу първа днес  Hug

Станала съм в 4:30 и ако това не е луда работа - пуснах пералня, измих чинийте, малко  Sick и реших да легна, но часовникът на мъжа ми започна да звъни през 10мин. и ....след обяд ще се излежаваме с малкото /надявам се/.

Хубав и усмихнат ден на всички!

П.С Снощи /сутринта/ съм си легнала в 12ч.
Виж целия пост
# 488
Добро утро!
Аз вчера казах на големия шеф (то вече му бяха изклюкали ама найсе) и той за разкош ме накара да върша работата на един мързел. То нека я свърша, но аз и идея си нямам какво точно да правя, не е мой ресор по никакъв начин. Та ядоса ме, после взе да ме дразни как щял да ме прати на курс в София. Позовах се на Кодекса на труда и накрая ми вика, е няма да ходиш. То било да ме дразни само. Още 20 дни и си заминава от отдела, но дотогава, жална ни майка.
Отивам да се сварявам на работа, кръстта ми е основен проблем вече. Едвам издържам на стола
Лек ден
Виж целия пост
# 489
Добро утро момичета,


uleto88 днес влизам в челната тройка на Кукавелките    food010

Zlati точно така трябва да ми се отчиташ, че да не видиш моите кризи  Joy Доста запълнена програма имаш, че и по партита ходиш..тц тц много пък си важна   Crossing Arms Много добре си обяснила за пресмятането на месеците   bouquet

Красе давай игнор на смотания шеф и да не ти пука мила  Hug

Аз в 09:00 трябва да отида да взема изследванията от микробиологията, че някакво течение имам Sad Ще да се лекува нещо сигурно.

Хубав и усмихнат ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 490
Добро утро или добър ден ... според часа на ставане.
Като ви чета момичета какви проблеми създават някои от шефовете се радвам че не работя. Лично трудно бих издържала психически напатки.
Искам да споделя, че аз лично ползвам календара в зачатие. Много съм доволна. Има си легенда и можеш да си записваш всичко за деня.

Пожелавам ви лек и прохладен ден.
Виж целия пост
# 491
Добро утро момичета, хубав и усмихнат ден ви пожелавам  bouquet
хаха Танче за теб винаги нали знаеш. Хубав ден  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 492
Здравейте момичета!  Hug Как сте днес? Simple Smile Аз съм добре, но ако знаете как ми се спи... мислих, че този период е отминал, но явно не е. Simple Smile
Хубав ден ви желая...   bouquet Hug Simple Smile
Виж целия пост
# 493
Аз вече съм в офиса и ще започвам да се трудя. Взех си изследванията на микробиологията и не е съвсем розово положението - нямам левкоцити и лактобацили, т.е. нямам имунитет и от там и течението. Докторката ми изписа глобули Флажил и ми каза да си правя ванички със смрадлика в едно легенче  Sad

Ами това е от мен, оплаках ви се...


Хубав ден на всички и тези , които не са на работа - почивайте и за нас  Hug
Виж целия пост
# 494
Добро утро и от мен Simple Smile

И аз от години използвам календара на Зачатие , за да си следя цикъла, и сега се радвам, че ми помага и за бременността.

Моя шеф още незнае, другата седмица ще му кажа. Сега при нас има промени бая на всякакви нива и ще му е трудно без мен след коледа, но ще го преживее...няма избор Simple Smile

Лек и успешен ден на всички..аз отивам да си видя чужденеца, дет ми натресоха днес до обяд...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия