Февруарче кротичко се излежава в коремчето на мама ! - Тема 3

  • 21 704
  • 705
# 495
Танче, слушай докито и всичко ще бъде наред Hug
Виж целия пост
# 496
злати много съм послушна  Hug
Виж целия пост
# 497
Здравейте и от мен бременяги...Как сте?Виждам,че вече имаме и няколко мами със  stork-boy stork-girl което много ме радва.Надявам се да продължим да се увеличаваме,да имаме безпроблемни бременоости,много усмивки и положителни емоции,но най важното е ФЕВРУАРИ 2014 да напълним страницата ни с красиви новини,здрави и прекрасни бебчовци...Целувам ви много и съм благодарна ,че попаднах при вас Simple Smile Разнежила съм се нещо Simple SmileSimple SmileSimple Smile :*
Виж целия пост
# 498
Добро утро.
Днес все си мисля, че сме четвъртък... Аз мързелувам на работата. Шефът от др. седмица е в отпуск и е голям релакс. За съжаление и при нас има промени, плануват ме за сериозни неща, но скоро трябва да ги „светна“,  че съм само до края на годината тук.  Confused

За календар и аз използвам този в зачатие. Честно казано, аз си следя развитието по седмици, месеците хич не ги и гледам.  Simple Smile
Иначе нищо ново за отчитане.
Виж целия пост
# 499
Добър ден от мен.
Днес съм особено жизнена заведох малкия на ясла, наготвих, изчистих, подредих, сега остава само чините да измия. Вчера 2 перални пусках и днес това ще го пропусна. Отчет даден  Peace

Ох след 3 дена пак ми свършва Дуфастона, от сега се разорих а като знам колко изследвания ме чакат  ooooh! До 12седмица се пиеше нали, дано да ми го спрат сега на 20.08 като отида да ме запишат за ЖК най после  Crazy
Виж целия пост
# 500
MonikaBurmova и аз много се радвам, че ви има и искам всички да изкараме заедно до края. Да няма повече напускащи ни мами  Hug mini_mami много ми липсва  Cry


Thea аз пък искам да е петък  Joy

mimi_jobnoto браво за прилива на енергия. А ти защо ни делиш с мартенските мами  Thinking Не сме ли ти достатъчни  Crossing Arms

Моята АГ пък излиза отпуска от 18.08 до 23.09  Shocked  #Crazy  newsm78
Виж целия пост
# 501
Ами защото тук съм много назад  Sad все още съм в 10седмица и с тях обсъждам гаденето  Mr. Green

Но февруарската дружина ми е присърце още от предното ми февруарче  Crazy

Надявам се не ми се съдите  Hug
Виж целия пост
# 502
аз преживявам изневярата ти   Crossing Arms Ти си двоен агент  Joy
Виж целия пост
# 503
аз преживявам изневярата ти   Crossing Arms Ти си двоен агент  Joy

 smile3534
Виж целия пост
# 504
Танче, кутията ти е пълна Wink

И моя лекар е в отпуска от този понеделник до началото на септември. Каза ми да си направя изследванията и ме пита дали мога да издържа до 15ти септември за следващ преглед, когато ще направим следващия БХС.
Имам около 20 хапчева Фолиева, каза ми да си ги допия и да ги спирам.

Ноооо, на мен много ми хареса бебо и на 16ти така и така имам час при другата АГ, ще си ида  Joy
Виж целия пост
# 505
Mimi_jobnoto внимвай, ще те следя да не се окаже, че там постовете са ти повече  Mr. Green


desideskata ей сега ще я поизпразня, благодаря ти, че ми каза. Може ли да има капацитет 100 съобщения  Crossing Arms
Виж целия пост
# 506
mimi_jobnoto аз го спрях вече.. и дуфастона и папаверина, сега си допивам фолиевата и до другата седмица докато ми е прегледа ще си почина 2 дни от хапове. Определено малко по добре се чувствам след като ги спрях.
Танче ами ти от къде знаеш, че mimi_jobnoto е във мартенските мами, ти какво правиш там, ревнуваме Crossing Arms Joy  bouquet
Виж целия пост
# 507
Айде Танче отговаряй от къде знаеш за Мартенските Мами и ти май май някой си търсила там...
Виж целия пост
# 508
уфффф сгащихте ме значи  Blush

Ами аз следя оформлението на първите странички и съвсем случайно тогава видях и мими там  #Crazy


Обещавам да не се записвам там  Joy Обичам ви мацки 
Виж целия пост
# 509
хахахаха,разсмяхте ме  smile3532
леле да идва тоя петъкккккк,да минава тая ФМ,ох дано всичко е ок!  Praynig
и моето аг целия септември ще е отпуска,надявам се че докато нея я няма ще ме извикат поне веднъж в софия #Crazy
много ме мързи да работяяяяяяяяяяяяяя Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия