Февруарче кротичко се излежава в коремчето на мама ! - Тема 3

  • 21 703
  • 705
# 510
Здравейте, мами как сте днес?
kokita666  и аз съм в петък в Майчин дом Simple Smile (дано всичко е ок), а ти къде ще ходиш
Виж целия пост
# 511
аз утре ще се обаждам в майчин дом да си запиша час за другата седмица...Ако някоя мама ще е другата седмица в майчин дом може да се срещнем да изпием по 1 сокче преди или след прегледите Simple Smile
Виж целия пост
# 512
мисля че няма нужда да се записват часове, но все пак си провери.
Искам да ви питам понеже ходя частно и по здравна каса та към въпроса първият път когато ходих на преглед по НЗОК занесох направление, сега утре съм пак там, но мина 1 месец трябва ли да нося друго направление
Благодаря предварително за отговорите Simple Smile
Виж целия пост
# 513
iveka88 на мен ми казаха да си записвам час на 1 и съща дата всеки месец до 30 седмица...А за направление мисля,че не то се носи само първоначално за да те регистрират,но аз лично като ходя си нося в една папка всички документи...Това е номера на Майчин дом за ЖК ако искаш се обади и попитай дали трбва да носи нещо и дали трябва да си запишеш час 02/9172451
Виж целия пост
# 514
iveka88, aз съм в Мбал " Надежда", при д-р Сегридов Simple Smile
Виж целия пост
# 515
Аз имах в предвид че за ФМ и синдром на Даун в Майчин дом не се записва час, иначе да за ЖК съм съгласна и мерси за отговора за направлението че това не ми беше никак ясно
Виж целия пост
# 516
Здравейте момичета,да се отчета и аз,че скоро не съм влизала.Днес бях на фетална и  скрининг при д-р Янкова  в Света Петка и останах много доволна.Всичко изглежда наред.Утре ще излязат  резултатите от скрининга.Надявам се и при вас всичко да е наред.Охх големи жеги....ужассс.
Виж целия пост
# 517
Хайде хайде къде стее нови мами?

kokita666 стискам палци всичко да е наред с ФМ и задължително да се отчетеш в Петък. И не само теб те мързи, ама така е еманципираните мами ще си бачкамееее  Joy

Hope205 Червена точка за добрите показания от ФМ и черна точка за рядкото влизане и писане във форума.

Нека бъдее лято...тра-ла-ла  comp03

Виж целия пост
# 518
Лелеее, че сме кротки днес. Къде сте мами Simple Smile))
Лека вечер от мен, аз ще полягвам вече. До утре и сладки сънища   bouquet Hug
Виж целия пост
# 519
Минавам да се отччета Танче тука съм споко  Hug Ама те хванаха и теб май  hahaha шпионираш  Whistling

Оф малкия днес нещо не е доре, цял селдобяд киха и кашля  ooooh! утре ще пътувам и решихме да го оставя ММ да го гледа, но проблема е че до 19ч. трябва да сме се прибрали понеже ММ е ощтна смяна и лудницата е пълна, дано и на мен не ми е зле по пътя. Вчерта ще пиша ако остане време  Peace
Лека и спяща!
Виж целия пост
# 520
Добро утро !
Вчера сутринта нямах интернет , че снощи наваксвах  с четенето.
Та да драсна и аз един рен , че врера пропуснах  Mr. Green .
Нищо ново покрай мен , освен че с всеки ден все по-малко ми се ходи на работа
  (нежеланието за работа нараства паралелно с коремчето ми  Laughing )
 Айде хубав и усмихнат ден от мен Simple Smile
Виж целия пост
# 521
Добро утро момичета  Hug


mimi_jobnoto и двете сме изобличени  Joy Няма ли някоя бабка покрай вас да гледа малкия ?

zlati какви са тия късни часове, в който се включваш  Laughing

Ами аз отивам да си правя закуска, а на вас хубав и успешен ден  Hug
Виж целия пост
# 522
 Simple Smile Добро утро Simple Smile аз днес отивам на ФМ. Дано всичко е наред, а утре за Даун
Лек и усмихнат ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 523
Добро утро момичета, забелязах, че вече не сме много активни тук.
Танче аз пак като не съм влязла в 3, горе долу тогава заспивам Grinning
Ами... прекрасен ден момичета, дано днес да не е толкова горещо, на мамите, които ходят на работа пожелавам лек и ненатоварен ден, търсете времето си за почивка и нека всички да бъдем много позитивни.   bouquet Hug
Виж целия пост
# 524
Добро утро и от мен Simple Smile Днес съм почивка и мисля да се търкалям в кревата Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия