Февруарче кротичко се излежава в коремчето на мама ! - Тема 3

  • 21 706
  • 705
# 450
HeBuguMa, можеш да пробваш с Тантум Верде и Прополки. Дано да се оправиш бързо!
mimi_jobnoto, тя и моята майка така, като дойде на гости или ние отидем, тъпче детето непрекъснато със сладки и се чуди защо не иска да яде друго  Laughing
А тя и мойта майка е така, но на нея поне мога да и се скарам и и мърморя само  Mr. Green ама на свеки дето сме се виждали 3-4 пъти само хахах малко ми е по кофти  Wink
Виж целия пост
# 451
Изчисляване на гестационни седмици през бременността..

Ето и сайта : http://www.mama.no-meat.org/link_pregnancy/gest_weeks/
Виж целия пост
# 452
Изчисляване на гестационни седмици през бременността..

Ето и сайта : http://www.mama.no-meat.org/link_pregnancy/gest_weeks/

Обърнете внимание, че има разлика между лунарен месец и по-долу дадената таблица за календарен месец.
Виж целия пост
# 453
Забранявам на всички да дават сладко на сина ми. Много съм сериозна по въпроса и те не смеят. Въобще не ме интересува какво мислят. И случайните "доброжелатели" насмитам здраво. Като видя някой да му подава нещо сладко и ставам "лоша". Детето ми е свикнало, няма да ми се тръшка за сладко никога.
Виж целия пост
# 454
Леле ,че много сте изписали  Shocked и много нови мами  Hug
Ние бяхме на почивка и ми беше по лесно фейса да чета. Малко се раздвоявам да чета и там и тук.
И пола на бебенцата взе да си проличава .                                                                                             Пожелавам на всички само хубави новини  Simple Smile
Виж целия пост
# 455
И при вас да се отчета момичета, че аз най вече на фейса наблягам.Та на мен доктора вчера ми каза, че ще имам момченце. stork-boy
Виж целия пост
# 456
nefertiti честит ти мъж Simple Smile
krassina77 моят син е като наркоман за сладко и в чудо се виждам да го ограничавам него самия, а бабите като му дават, гледам поне да му ги разпределя да не ги изяде наведнъж. Но как да му се сърдя на детето, като и аз обожавам сладичко - дето се вика ние ядем ястията, за да стигнем до десерта и не може и ден да мине, без да сме яли нещо сладко. Знам че не е хубаво и поне се ограничавам и него също като количество.
Виж целия пост
# 457
момичета на кой дапиша за да се включа към фейсбуук и аз  Hug
Виж целия пост
# 458
Здравейте момичета и от мне.
Виждам доста сте изписали по темата за свекървите.При мен отношенията са добри,но защото си живеем отделно и се виждаме рядко.
И аз вчера минах на преглед,бебо е добре расте и се развива.И естествено забравих да си питам за термина Joy(еми така е който не си е записал датата на последния цикъл,няма и как да си го изчисля.)).Док.ми каза че по ехо съм, 9г.с и  дни..На 26.08 ще пускаме ранен скининг ,изследвания и ще ме записват за консултацията.
Добре дошли на новите  бъдещи мами:)))))))
Виж целия пост
# 459
за фейса пиши на Cleona, и аз още си чакам Simple Smile
Виж целия пост
# 460
МЕрси миммм , аз съм на 14 на преглед и вече нямам търпение само броя дните ...


А отностно свекървата разбираме се (но не живеем заедно от 5 г) може би товае причината а от както разбра че чакааме бебе още по добре се държи , на 31 имах РД и тя беше 1та която ми подари блуска за бременни мами мн сладка с малки пеперуки .... Защото всички си мислят ( мойта мама сестра и всички останали) че чакам момиче .... пак на 14 ще видим
Виж целия пост
# 461
Момичета извиняайте забравих да питам вие имате ли режещи болки доло ниско понякога ?
Виж целия пост
# 462
За фейсбука намерете Miroslava Velikova-Velcheva във фейса , в момента е активна и ще ви добави.
Виж целия пост
# 463
За фейсбука намерете Miroslava Velikova-Velcheva във фейса , в момента е активна и ще ви добави.


Благодаря писай и ..дано ме добави, как се казва групата ?
Виж целия пост
# 464
Благодаря за календара... с лунарните и календарните месеци...  Hug
Писах сега на Mirlslava Velikova-Velcheva ... за ФБ Simple Smile  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия