както в другата тема падам от смях
както в другата тема падам от смях
темата е прекрасна както винаги.
Колажите са страхотни, браво на момичетата.
добре дошла. Споделяй си на воля, а ние с удоволствие ще те четем.
другият филм го мани...





другият филм го мани...

даже мога да те светна и към един друг мноу готян сега се излъчва има няколко преведени епизода Една любовна история се казва

Коя ли щеше да спечели войната?
даже мога да те светна и към един друг мноу готян сега се излъчва има няколко преведени епизода Една любовна история се казва

Можеха да развият сюжета и да се получи интересна и хубава история. Не беше честно спрямо феновете да го спират.
Поне да бяха направили един финал.. но все пак това бе Фатих.
другият филм го мани...

даже мога да те светна и към един друг мноу готян сега се излъчва има няколко преведени епизода Една любовна история се казва
само ще почакам да се съберат серии...а ушаците като не ги тръскаш...да беше седнала на изповедалнята и да ми кажеш...''ей тоя филм е страОтен..,

дано си по - добричка в тази тема
дано си по - добричка в тази тема

Коя ли щеше да спечели войната?

Препоръчани теми