Хайде да ме споменавате с добро

Наде
много добре,чак и вече ми втръсна да се пържа там http://vbox7.com/play:25848cec65
Ето и линка,ако запецва нещо

много добре,чак и вече ми втръсна да се пържа там


много добре,чак и вече ми втръсна да се пържа там 
видях само че е на Авеню и съм
ама вкъщи ще си го гледам че шефа ще ме бие ако си пусна пак музика на компютъра


много добре,чак и вече ми втръсна да се пържа там 


много добре,чак и вече ми втръсна да се пържа там 

много добре,чак и вече ми втръсна да се пържа там 



ама не ме отразиха

много добре,чак и вече ми втръсна да се пържа там 


Гъбке
ама не ме отразиха
неиска да ми се свали на тилифона
неиска да ми се свали на тилифона 
неиска да ми се свали на тилифона 
ако трябва и до Бургас ще дойда да го видя
Препоръчани теми