да пробваме 
. Опасни сте ей
.
, даже не смогвам на четене ! Ей сега тая тема , нямам никакво време да чета , трябва да ставам след малко .......
, 49еп. го гледах 1 седмица
( то само проблеми на главата ) , та сега 50еп. да видя кога ще съм по свободна да че седна да си го гледам като хората !!

:
да пробваме 








Лика прилика

, и влизам и гледам Ча как се приглажда и вече лягаммм
думата на две не става,
рече и отсече, ме довърши,ама страхотно,


и стана весело в темата, ама има и подгласнички Дани, Габи и сие

Чиновнически
, ама Ша е Буря!, лека работа!
! 
ей ма росна,прясна
това щото излезнах по къси гащи днес и развалих времето
а не да четем чаршафите на Сахерлита

ама нали уж не е по него
ох обърквам се вече
ще го започна пък да видим 
Препоръчани теми