Бял списък на туристическите агенции

  • 563 325
  • 1 678
# 210
Най-добрия туроператор за мен е Травел Сийзън Бургас,няма такова добро,индивидуално обслужване,а и явно се ползват с уважение от посрещащите агенции,защото и там нямаме проблеми,по-бързо получавам стая,че и с комплименти от хотела,малка агенция,но в пъти по-гъвкава от големите лешояди Peace
Разгледах сайта им,но повечето оферти са изтекли,за 2014.
Би ли казала нещо повече за тях,кога и къде си ги ползвала?
Виж целия пост
# 211
Вече два пъти пътувам с тях,мои приятели също ще повторят,за сега все в Турция,имах желанието и до Дубай да отидем,офертата им беше много добра,но ми се разминаха нещата и не успях,аз зададох същия въпрос и отговора беше,че предлагат ужасно много хотели и нямат време да качват всички неща,но има телефони,на които ще получиш информация,има и група във фейсбук,но ще ти я пратя на лични,че тук ми  неудобно Peace
Виж целия пост
# 212
Аз също разгледах сайта не намерих екскурзия до Турция.Аз  съм се насочила тази година за Егейската част. Ако не намеря някой който е ползвал Ем енд Джи,мисля да я пробвам с еднодневна
до Лозенград и Одрин само да видя как работят Simple Smile
Виж целия пост
# 213
Без да визирам никоя фирма, за мен, ако е непозната, но случайно ми попадне, разглеждам сайта й. Интелигентно направен и актуален за момента, е плюс за мен, след това търся и други отзиви. Но, по принцип, да не забравяме, че много фирми продават готови туристически пакети, т.е. те са отговорни за малка част от предлаганите услуги. Ако програмата е тяхна - т.е. всичко - местно настаняване, транспорт, обслужване, екскурзоводски услуги от Бг,  и т.н., тогава може да се преценява реално до колко една фирма е добра, или не. Ако предлага чужд пакет - възможността за реагиране и отговорност, са минимални.
Виж целия пост
# 214
Без да визирам никоя фирма, за мен, ако е непозната, но случайно ми попадне, разглеждам сайта й. Интелигентно направен и актуален за момента, е плюс за мен, след това търся и други отзиви.
И аз съм така.При изминал вече месец от началото на 2015,ми е трудно да разбера какво имат да правят на сайта само стари обяви.Колкото и да си зает,трябва да намериш време да актуализираш,иначе изтърваш потенциални клиенти.
Виж целия пост
# 215
През април ще пътувам за Дубровник с Бохемия.
Ще споделя отзиви. Peace
Виж целия пост
# 216
С тези измами които дават по тв направо да те заболи сърцето.А за Дубровник ще чакам подробер разказ с нетърпение това е следващата дестинация след Егейска Турция  #Crazy
Виж целия пост
# 217
С тези измами които дават по тв направо да те заболи сърцето.А за Дубровник ще чакам подробер разказ с нетърпение това е следващата дестинация след Егейска Турция  #Crazy

Да,аз обяснявам и пиша,ама никой не чете,после ще има оплаквания,ама късно!
Виж целия пост
# 218
Аз също разгледах сайта не намерих екскурзия до Турция.Аз  съм се насочила тази година за Егейската част. Ако не намеря някой който е ползвал Ем енд Джи,мисля да я пробвам с еднодневна
до Лозенград и Одрин само да видя как работят Simple Smile

 от Бургас - бих препоръчала за Егейска Турция - Динита - ползвах ги 2013 и останах доволна / със забележка за единият хотел  - Суртел в Кушадасъ/
Сега съм в чуденка за агенция за Гърция- не че Динита не предлагат - просто аз искам Метеорите Дион и Едеса , а в техният маршрут е до Метеорите и Тасос ...
 
Виж целия пост
# 219
Аз също разгледах сайта не намерих екскурзия до Турция.Аз  съм се насочила тази година за Егейската част. Ако не намеря някой който е ползвал Ем енд Джи,мисля да я пробвам с еднодневна
до Лозенград и Одрин само да видя как работят Simple Smile

 от Бургас - бих препоръчала за Егейска Турция - Динита - ползвах ги 2013 и останах доволна / със забележка за единият хотел  - Суртел в Кушадасъ/
Сега съм в чуденка за агенция за Гърция- не че Динита не предлагат - просто аз искам Метеорите Дион и Едеса , а в техният маршрут е до Метеорите и Тасос ...
 




Не пътувайте с Динита!!Вече два пъти се излъгах!Автобусите им са стари и ужасни.Шофьорите са преуморени-през септември2014г. се връщах с тях от Дидим и те...."Пушеха за да не заспят"
Винаги на връщане минават през по-лошия и по далечен ферибот на Гелиболу.
Виж целия пост
# 220
По  програмата Егейска Турция пътувахме 2011 с Географски свят / имаха група от Варна и Бургас / останахме много доволни.Тогава това беше тяхна праграма сега виждам, че и други фирми я предлагат.За Денита -два пъти вече пътувам с тях до Гърция и съм доволна. Понеже съм от Бургас за Турция и Гърция предпочитам да ползвам фирми, които предлагат пътуване от града.
Виж целия пост
# 221
Да и аз съм пътувала с Динита няколко пъти и също съм доволна  Grinning Както казах малко по горе
датите които тази фирма са посочили не ме устройват поради това че работя в фирма която като запишем предварително* края на ноември до декември * годишен отпуск неможем да го променяме много  newsm45 smile3511
Виж целия пост
# 222
 newsm78 Доста съм изненадана с толкова малко отзиви за туристически агенции в Бургас.Хора в
Бургас не пътувате ли с ТА??
Виж целия пост
# 223
аз пътувам, и то доста, няма голяма разлика между фирмите, малките агенции често препродават екскурзиите на големите срещу комисионна,т.е. нямат никаква връзка с програма  организация,  сами правят само по-малки екскурзийки, не знам какво точно те интересува за бургаските агенции
Виж целия пост
# 224
И от Бургас пътуваме, но много малко са фирмите, които имат офиси в града и продават свои продукти.Аз съм пътувала с Динита,Евелин ер,Географски свят и Руал. С Мондел  разговарям по имейл и телефон тъй като нямат офис в града града но това не ни пречи да пътуваме с тях.Така че ако Ви хареса програмта на дадена ТА свързвайте се по телефон и си организирайте пътуването
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия