Бял списък на туристическите агенции

  • 563 461
  • 1 678
# 240
Дайте имена на Бургаски агенции, защото тези, които знам се броят на пръстите на едната ми ръка. Искам да отида в Гърция, но всички които знам предлагат една и съща програма Кавала,Метеора, Солун и Тасос. А има толкова други места за екскурзии и почивки в Гърция. Като говорим от Бургас имам предвид най-вече транспорта да е от града. Иначе мога да се запиша във всяка друга ТА и да тръгна от София
Виж целия пост
# 241
Не стига,че все повече хора си купуват самолетни билети и хотели онлайн,а и почивки вече почнаха да си резервират в софийски агенции.
Аууу, ама не ги ли е срам тези лоши хора - хич не мислят за бургаските агенции. Че даже и онлайн ще резервират сами?!? Друго си е да платят комисиона на някоя бургаска агенция да им свърши тази услуга...
Виж целия пост
# 242
 Embarassed ама така се срамувааам  Mr. Green. Ми как можах пък и аз да резервирам онлайн почивка в Дорис. А миналата година, бях още по-безсрамна, чак в Ориент си направих онлайн резервация. Срааааааааааам  Joy
Виж целия пост
# 243
Добре много коментари за няколко дни и всичките безполезни само нападки помежду си
 smile3512Аз бих желала да ползвам Бургаски ТА не ми се занимава с телефонни
разговори мейли и банки.Дам по ми е удобно от Бургас да потегля  newsm03
За това и разпитвам за отзиви добри или лоши за ТА в нашия град
Виж целия пост
# 244
Добре много коментари за няколко дни и всичките безполезни само нападки помежду си
 smile3512Аз бих желала да ползвам Бургаски ТА не ми се занимава с телефонни
разговори мейли и банки.Дам по ми е удобно от Бургас да потегля  newsm03
За това и разпитвам за отзиви добри или лоши за ТА в нашия град

Дори и с бургаска ТА пак ще имаш телефонни разговори, писане на мейли и банкови преводи. Аз като съм пътувала със софийска ТА винаги съм тръгвала от Бургас. Това, че е софийска агенцията не значи, че няма тръгване от други градове.
И за да не съм ти безполезна - бургаски агенции с добро име са Travel season, Географски свят.
И пак казвам - не чакайте на агенциите да ви предлагат хотели, защото първото, което гледа агента е комисионната, а при различните хотели тя е различна. Набележете си предварително хотели, проучете ги и отидете тогава при тях.
Виж целия пост
# 245
Цитат
не чакайте на агенциите да ви предлагат хотели, защото първото, което гледа агента е комисионната, а при различните хотели тя е различна. Набележете си предварително хотели, проучете ги и отидете тогава при тях.
Цитат
бургаски агенции с добро име са Travel season

За това си абсолютно права и те подкрепям с две ръце Peace

Цитат
Дори и с бургаска ТА пак ще имаш телефонни разговори, писане на мейли и банкови преводи

За това,не съм съгласна,много зависи от това,колко са в час служителите,мога да дам хиляди примери,но темата е за друго,моя призив е,четете,преди да си избирате,каквото и да е,пожелавам на всички прекрасни почивки,ще си правим междинна почивка за майските празници и изпадам в див ужас,защото за 3 дни,трябва да е в БГ Peace

Виж целия пост
# 246
Абе какво и се обяснявате на жената, тя скоро и сирене ще ви каже откъде да си купувате! Кой къде ще си харчи парите, изкарани с труд, скъпа IRIRI, изобщо не ти влиза в работата да нареждаш. За бургаските агенции може да се каже "Не убивай пианиста, той толкова може". Вчера бях свидетел на такова пренебрежително отношение към четирима интелигентни хорица, няма да казвам в коя точно агенция, защото темата е за Бял списък, но девойчицата изгледа желаещата да пътува за майски празници до Дубровник женица все една я кара да и става донор на бъбрек, а жената просто се запъна за заглавието на екскурзията. Та милата агентка благоволи да и хвърли една листовка с "невероятните" им предложения, да се подсети тази глупава жена, дето е решила с парите си да ползва техните услуги, разбираш ли ти, даже и вади и заплатата. И като много знаеш, IRIRI, напиши я тази прекрасна агенция, където работи тази твоя приятелка, па може и да я пробваме, ако сме сгрешили и сме я пропуснали досега. 
Виж целия пост
# 247
Моля препоръчайте ми фирма за самолетна екскурзия Барселона-Коста Брава.

Здравейте, препоръчвам тази фирма "TopTravels" офиса им е в София, манастирски ливади, имат и сайт може да го разгледате. Пътувала съм с тях и останах много доволна. Успех! Simple Smile
Виж целия пост
# 248
Моля препоръчайте ми фирма за екскурзия до Виена от Варна.Бях се насочила към Руал травел,но такива неща изчетох,че взех да се отказвам от тях
Виж целия пост
# 249
Моят опит през годините...Доволна съм от Аква тур-самолетна почивка в Анталия,Рад-Феста екскурзия до карнавала в Ксанти-страхотно обясняваше и разкаваше невероятни неща собственичката на фирмата.Доволна и от Дива холидейс-научих за тях преди години от форума,ходихме на организирана почивка на Халкидики и пак ще ги ползваме и също с чудесни впечатления от София тур-организирана почивка на Тасос.Имам фирми и за черния списък,но не ми се припомнят негативни емоции.За София тур преди да тръгнем четох негативни неща из форумите,но всичко беше повече от чудесно.
Виж целия пост
# 250
Разглеждам една екскурзия до о.Лефкада за великден с Вени Травел,ако някой е пътувал с тях,моля за отзиви.
Виж целия пост
# 251
Чудесно, има тема за възхвала на туристическите агенции. Вече от черни списъци ми е причерняло.
Само мога да кажа, че всяка агенция си има добри и лоши страни - освен общопризнатите палачори и мошеници. Едни са добри в екзотиката, други в европейските маршрути. Важното е да им уцелите специализацията. И още нещо - нито една агенция не може да прави всичко перфектно - няма в България такава с такъв капацитет. Даже и TUI трудно би могло да си го позволи. За да има повече членове белият списък, гледайте в кое са най-добри всяка една от тях и ще останете доволни. Успех в пътешествията  Simple Smile
Виж целия пост
# 252
Чудесно, има тема за възхвала на туристическите агенции. Вече от черни списъци ми е причерняло.
Само мога да кажа, че всяка агенция си има добри и лоши страни - освен общопризнатите палачори и мошеници. Едни са добри в екзотиката, други в европейските маршрути. Важното е да им уцелите специализацията. И още нещо - нито една агенция не може да прави всичко перфектно - няма в България такава с такъв капацитет. Даже и TUI трудно би могло да си го позволи. За да има повече членове белият списък, гледайте в кое са най-добри всяка една от тях и ще останете доволни. Успех в пътешествията  Simple Smile

Ами забележи,че и в единия списък и в др.има почти едни и същи имена на ТА.Зависи от мнг.неща,това кой как ще си изкара! Simple Smile
Виж целия пост
# 253
Ами забележи,че и в единия списък и в др.има почти едни и същи имена на ТА.Зависи от мнг.неща,това кой как ще си изкара! Simple Smile

Много е важно човек да е обективен в преценката си. Понякога една ТА се оплюва заради незначителни неща или за такива, за които не е виновна, а понякога се хвали на принципа "моето е най-хубаво". Ето например масово е недоволството от това, че като направиш резервация за хотел, агенцията се бави да ти изпрати договора. А реално ТА прави запитване до хотела за потвърждение на резервацията, след което тепърва се изготвя договора за клиента. И като чакат още много маймуни на клона, нещата се бавят. Аз лично не се притеснявам, че договора ми се бави. Имам доверие на агенцията, знам, че са коректни и е въпрос само на малко време и търпение да си получа договора. Дори всеки път казвам на агента си ако имат много работа да не се притеснява да бърза с договора ми. По-добре малко по-късно, но написан коректно, защото в бързането стават грешки.
Виж целия пост
# 254
Аз си използвам само 3 фирми,няма да ги казвам да не е като реклама,и си пътувам само с тях,и съм си доволен.а др.хора не са доволни напр.от тях!Всеки си има предпочитания!Като тръгнем,има такива хора от най малкото се оплакват,даже ми стават и смешни,че в автобуса било тясно,не можели да си опънат краката или им било студено,а на др.топло и за мнг.др.неща се сещам!!

До сега винаги първо ми пращат договора,после аз плащам и след това до няколко дни ми пращат и фактурата! Simple Smile Не съм имал случай,в който да са ми казали върви плати и после ще ти направим договора! Simple Smile Но всяка фирма си има политика!Аз съветвам,хора ползвайте си тези фирми от,които сте доволни,не експериментирайте. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия