Бял списък на туристическите агенции

  • 563 515
  • 1 678
# 285
Благодаря Ви за добрите думи. Поздрави на всички мои туристи с които съм бил. http://www.andalutravel.com/html/mishoivanov.html
Виж целия пост
# 286
Благодаря за хубавите коментари относно моята работа като екскурзовод в Мароко и Андалусия.
За мен е удоволствие и привилегия да работя с хора като Вас. Прегръдки на всички. www.andalutravel.com
Виж целия пост
# 287
Да, Мишо беше Laughing Той непрекъснато казваше, че любимата му дестинация е Андалусия и аз много съжалявам, че миналата година бяхме там, защото девойките, които ни осъществяваха екскурзиите до Кордоба, Гранада и др. места, не бяха от най-информираните, за разлика от него. Но, при него има и нещо друго - способност да организира и забавлява групата, да тушира някои напрежения, особено при 40 плюс човека и 8-9 часа на колела.  Sunglasses
Абсолютно подкрепям впечатленията ти за него! Това аз наричам талант на екскурзовод. И аз си харесах Андалусия за следваща дестинация, сега само минахме през Малага.
Благодаря ВИ от сърце. http://www.andalutravel.com/html/mishoivanov.html
Виж целия пост
# 288
Препоръчайте ми добра фирма за Варна, благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 289
Да, Мишо беше Laughing Той непрекъснато казваше, че любимата му дестинация е Андалусия и аз много съжалявам, че миналата година бяхме там, защото девойките, които ни осъществяваха екскурзиите до Кордоба, Гранада и др. места, не бяха от най-информираните, за разлика от него. Но, при него има и нещо друго - способност да организира и забавлява групата, да тушира някои напрежения, особено при 40 плюс човека и 8-9 часа на колела.  Sunglasses
Абсолютно подкрепям впечатленията ти за него! Това аз наричам талант на екскурзовод. И аз си харесах Андалусия за следваща дестинация, сега само минахме през Малага.
Благодаря ВИ от сърце. http://www.andalutravel.com/html/mishoivanov.html
Ха, каква приятна изненада да видя Мишо във форума Sunglasses Току-що се прибрахме от Египет, и нашия гид там ми напомни за него - като поведение, анимация, организираност... Но, с него бяхме само за един ден -  за около 500+ км. - припомних си за 7-те дни в Мароко, хиляда +много км,  с 40+ човека, ден след ден... минаха толкова бързо и приятно... А Андалусия е страхотно място за посещение!
Виж целия пост
# 290
Препоръчайте ми добра фирма за Варна, благодаря   bouquet
Здравейте AYA travel Варна.Похвалиха ми я познати не сме я ползвали Simple Smile
Виж целия пост
# 291
Здравейте,
някой да е пътувал с Деси - с - бисери турс? Благодаря предварително за мнението  Embarassed
Виж целия пост
# 292
Препоръчайте ми добра фирма за Варна, благодаря   bouquet

Определено препоръчвам Клуб Магелан. Имат сайт насочен само за почивки в България http://travelbg.bg/. Има интересни предложения Simple Smile
Виж целия пост
# 293
Току що се прибрах от екскурзия за пореден път с Емералд и отново съм мнг.доволен от ТА,препоръчвам ви я с 2 ръце,от 5 год. я използвам! Simple Smile
Виж целия пост
# 294
И ние пътуваме с тях,с тръгване от Русе почти няма,но и агента им тук г-н Айхан е много точен и коректен.Емералд до сега не са ни оставяли никъде докато Караджа тур ни изтърсиха повече от 10 човека във Велико Търново посред нощ и ни заявиха да се оправяме били до тук,а рлатихме за тръгване и връщане в Русе,затова съм и аз с две ръце за Емералд
Виж целия пост
# 295
Радвам се,че сте доволни,ама някои от служителите им не са за тази работа,на елементарни въпроси не могат да отговарят и все се допитваха до Огнян ooooh!
Виж целия пост
# 296
Ей не знам,аз съм доволен мнг.от тях,даже и сутринта се върнах от екскурзия с Емералд,и отново останах повече от доволен! Simple Smile
Виж целия пост
# 297
Аз мисля, че вече съм ги похвалила и тук Емералд, но пак ще го направя - два пъти използвам услугите им, при това за Нова година и съм изключително доволна от професионализма на служителите им.
Предстои ми почивка с тях и се вярвам, че отново ще имам повод да ги адмирирам за добре свършена работа !  Peace
Виж целия пост
# 298
Нищо професионално няма в това да си некадърен,сори,даже и да не отговаряш на запитване,хайде,изсипете се всички служители сега,да си защитавате хляба,малко повече обективност,моля Crossing Arms
Виж целия пост
# 299
Нищо професионално няма в това да си некадърен,сори,даже и да не отговаряш на запитване,хайде,изсипете се всички служители сега,да си защитавате хляба,малко повече обективност,моля Crossing Arms

Споделям мнение ! Аз съм доволна, а това, че Вие не сте, не означава, че Вашият опит е единствен тук. Да не говорим за смехотворните предположения. За съжаление, не си вадя хляба с подобна дейност, въпреки че идеята никак не е лоша !  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия