Бял списък на туристическите агенции

  • 562 733
  • 1 676
# 1 620
Сега погледнах програмата, хареса ми. Ние бяхме в Москва, Санкт Петербург и след това 4 дни круиз до същите градове без Копенхаген. Градовете са интересни и се вижда най-интересното - стари, нови градове, монументи, централни сгради. /Талин ми хареса най-много май/.Това е като "вдишване" на атмосферата - естествено, че има много неща за разглеждане, но впоследствие ако някой иска може да потърси начин да посети самостоятелно някоя от дестинациите. И на кораба е приятно също.

Не съм пътувала с тази фирма, но тя е отдавна на "пазара" и не съм чела отрицателни отзиви за нея. Важно е и кой и какъв ще бъде екскурзовода, но по принцип на място се ползват местни гидове, а българският превежда, ако се налага.
Виж целия пост
# 1 621
Здравейте, някой може ли да ми каже къде мога да видя кои агенции предлагат програми на Абакс? На сайта им не открих такава информация. Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1 622
Някой да каже нещо за Тансу травел?
Виж целия пост
# 1 623
Много стара фирма, може би е от средата на 90-те. Първоначално правеха Гърция /когато не се пътуваше толкова масово с коли/ и бяха много добри. Предполагам, че са си разширили дестинациите. Но, отдавна не съм пътувала с тях, така че не мога да бъда полезна с по-подробно мнение.
Виж целия пост
# 1 624
Точно до Гърция пътувахме с тях за почивка с автобус,но преди 10 год.Бяхме резервирали през Мондел Травел, но се оказа, че програмата е на Тансу .Хотела беше много хубав,храната вкусна,пътуващата с нас екскурзоводка много симпатична и любезна ,нямаше никакви проблеми по време на пътуването и престоя.
Виж целия пост
# 1 625
Здравейте, някой може ли да ми каже къде мога да видя кои агенции предлагат програми на Абакс? На сайта им не открих такава информация. Благодаря предварително!
Пишете в Гугъл: агенции Абакс, оферти Абакс. Освен техния сайт излизат и сайтовете на техни официални агенти.
Виж целия пост
# 1 626
Колежка пътуваше с Тансу Травел до Гърция 5-6 пъти и беше много доволна.
Виж целия пост
# 1 627
Основно използваме офертите на Тансу. До Гърция и Турция-Чешме са си тяхни програмите. До Сицилия записахме през тях, но водещи бяха Абакс. До Испания пак записахме през тях, но водеха Мондел Травъл. Доволни сме от тях.
Виж целия пост
# 1 628
Някой има ли впечатления от фирма Актив трипс ?
Виж целия пост
# 1 629
Не знам дали въпроса ми е за тук, но се отнася за туристическа агенция. Имам резервация за екскурзия до Мароко 28.10. с Абакс.  от Варна.Промениха преди 2 дни маршрута, датите са същите , не е проблем. И днес се зачитам по сериозно 10 кг. регистриран багаж и малка чанта, която да се събира под седалката. В първата резервация не беше така. Пишем си днес , но Абакс потвърждават , че багажа е 10 кг. 8 дни с 10кг. багаж е малко несериозно. Някакви идеи какво да направя?
Виж целия пост
# 1 630
Здравейте, и аз имам едно питане, за еднодневна екскурзия до Солун с автобус. Коя агенция бихте препоръчали?

До колкото виждам изборът е между Лукс Травел и Глобъл тур. Коя от двете бихте препоръчали?
Виж целия пост
# 1 631
Еднодневна...? То е утрепия от път...
Виж целия пост
# 1 632
Ако се наспим добре предната нощ може и да е добре. Не ни се иска да се занимаваме да букваме хотел само за да видим две пропуснати неща - крепостта и църквата. Всичко друго го видяхме, а в момента сме без автомобил. С Арда тур пък не ни беше комфортно да пътуваме - събра няколко мургави гастарбайтерки от Дупница и те взеха да крещят в автобуса.
Виж целия пост
# 1 633
Еднодневна...? То е утрепия от път...

Много зависи и от възможностите на човек. За мен това е съвсем постижимо и за Солун съм процедирала все така. Пътувала съм с Глобул. Не съм имала проблем.
Виж целия пост
# 1 634
Здравейте, имате ли мнения за Глобал тур и конкретно за екскурзоводката Криси?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия