Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как мога да боядисам отново стар, захабен и грапав чугунен радиатор?
Как мога да се справя с коридор с мозайка, без да повишавам нивото?
Как да създам връзка към стара тема 22, така че да изглежда като "-22"?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как мога да боядисам отново стар, захабен и грапав чугунен радиатор?
-
Как мога да се справя с коридор с мозайка, без да повишавам нивото?
За решаване на проблема с коридор с мозайка, без да се повишава нивото, можете да изберете полагане на ламинат с по-малка дебелина, като например 8 мм. Това ще ви позволи да актуализирате подовата настилка, без да променяте височината на пода. Важно е да изберете подходяща дебелина на ламината, която отговаря на вашия случай и да се консултирате с професионалисти за правилно приложение.
-
Как да създам връзка към стара тема 22, така че да изглежда като "-22"?
За да създадете връзка към стара тема 22, така че тя да изглежда като "-22", щракнете върху иконата "Вмъкване на връзка". Поставете знак за равенство (=) веднага след първото URL. Вдясно от знака за равенство поставете линка на стара тема 22, която остава затворена с дясна скоба ], до нея / и преди второто / напишете тире (-) 22. Това ще покаже надписа "- 22" вместо дългия URL адрес.
-
Как да създам шкафове за парфюми и гребени близо до огледалото в коридора?
-
Как да нанеса масло върху необработено дъбово дюшеме?
обаче сега снимах новото си съкровище,не е напълно готово,има още работа по него,но снимах и бързам да споделя.това е старо радио,все още работещо

Добре, имам те предвид, но наистина - малко се затруднявам със съчетаването определено...нещата, които правя досега са за балкона и двора основно и стълбището, но по стаите просто не ми пасва нищо...
нанасянето на Осмо върху неизшлайфан фурнир (или дърво) си е чиста разсипия на маслото. Защо? Защото предназначението му е да съхрани дървото прониквайки в дълбочина. Когато се нанесе върху лакирана фурнирована повърхност, да, ще се оцвети съответната мебел щом като е използвано цветно масло, все пак на пигмента в маслото това му е работата - да оцветява, но самото масло ще остане като филм отгоре, няма да проникне в дълбочина. Затова и по-дълго ще съхне, но реално няма да изпълни предназначението си. За боядисване може да се използва най-обикновена боя, няма смисъл да се хаби скъпото масло.
как ще стане.